אחסון – שאלות נפוצות

בבואנו לבצע אחסון דירה, צצות שאלות כאלו או אחרות אשר לא תמיד אנו מוצאים את התשובה המדויקת ולעתים אנו מעלים השערות מוטעות. אנו מציגים בפניכם את התשובות לכל השאלות שלכם, כדי לעזור לכם לנהל תהליך אחסון קל ובטוח.

לאיזו תקופת זמן ניתן לאחסן תכולה?

את התכולה ניתן לאחסן לתקופה קצרה ומוגדרת מראש, באותה המידה ניתן לבצע אחסון דירות לתקופת זמן ממושכת אשר אינה מוגבלת.

האם קיים זמן מינימום אליו אני מחויב?

לרוב חברות אשר מספקות שרותי אחסון דירה, מאפשרות תקופה מינימאלית של חודש ימים אך ישנן חברות אחסון אשר מאפשרות אחסון דירה לתקופת זמן קצרה יותר.

כיצד מחשבים את המחיר אותו אאלץ לשלם עבור האחסון?

הדרך הנוחה והמדויקת ביותר לחשב את המחיר אותו תשלמו בסוף תקופת האחסון, הוא חישוב על פי 'קוב', כאשר עבור כל קוב יידרש מחיר X ובהתאם לכמות התכולה אותה אתם מעוניינים לאחסן תעשה ההכפלה וכך למעשה תבחנו את עלות האחסון באופן מדויק.

מהו גודל שטח האחסון אותו אני אמור לשכור?

נכון לשכור שטח אחסון המתאים לכמות התכולה הקיימת ברשותך, אין סיבה שתשלמו מחיר גבוהה יותר עבור שטח אחסון גדול שאינו מנוצל.

כיצד ניתן לדעת שהמחיר שניתן לי הוא אטרקטיבי?

בבואכם לשכור חברה אשר תאחסן את דירתכם, רצוי לפנות למספר חברות ולקבל מהם הצעות מחיר, סביר להניח שהמחירים יהיו שונים. מרגע זה יוטל עליכם לבצע את ההשוואה בין שלל החברות ולבחון את מידת האטרקטיביות.

כיצד אדע מהו גודל המחסן לו אני זקוק?

חברות אחסון דירות לרוב שולחות נציג מטעמם אל ביתכם על מנת לבחון את היקף התכולה לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת ולהתאים עבורכם את שטח המחסן לו אתם זקוקים. הנציגים לרוב מנוסים בתחום והם אלו אשר ייעצו לכם בכל דבר ועניין.

האם חשוב לבדוק את מיקום המחסן ביחס למקום מגוריי?

בהחלט, מחסן אשר ממוקם רחוק ממקום מגוריך, מייקר את עלויות ההובלה וכן גוזל זמן לא מבוטל של נסיעות בעת הביקור בו. מחסן שמטרתו הוא  אחסון דירות הממוקם קרוב למקום מגוריכם, מאפשר נגישות נוחה קלה ומהירה, המייעלת את תהליך אחסון הדירה.

כיצד אני יכול לדעת האם חברת האחסון היא מקצועית ואמינה?

הדרך הפשוטה והבטוחה ביותר היא לקבל המלצות ממכרים אשר השתמשו בעבר בשרותי אחסון דירות אצל חברת אחסון. במידה ואין בסביבתכם אנשים אשר השתמשו בשרותי אחסון דירות או משרדים, ניתן לקבל הצעת מחיר ממספר חברות אחסון ולבדוק המלצות גולשים על חברות אחסון באתר הובלות בישראל.

מה אני עושה במידה וחברת האחסון העלתה לי את המחיר מהמחיר המקורי?

במידה ובמהלך אחסון הדירה פונים אליכם בבקשה לתשלום נוסף, אל תמהרו להכניס את היד לכיס. לפני הכול בררו את הסיבה לתוספת במחיר, באם הסיבה לא מוצדקת אל תשלמו, אם בכל זאת החברה מסרבת לחזור למחיר המקורי אתם רשאים לפנות לרשות להגנת הצרכן. במידה והגעתם לחברה דרך אתר הובלות בישראל, אתם רשאים לפנות אלינו דרך טופס יצירת קשר ואנו ננסה לעזור ולהגיע לפתרון בנושא.
על כל מקרה, חשוב מאוד לעגן את כל הסעיפים תחת חוזה אחסון טרם קבלת שרותי האחסון ובכך להימנע כאבי ראש מיותרים ואי הבנות בין הצדדים.

האם חברת אחסון דירות מספקת גם שירותי הובלות?

מרבית חברות האחסון אינם מספקות שירותי הובלה ועובדות עם מובילים חיצוניים אשר מבצעים שירותי הובלות, דבר אשר יכול בהחלט לייקר את העלות הכוללת של הובלת דירה שתקבלו. לכן מומלץ לבדוק טרם סגירת העסקה כי חברת אחסון איתה אתם מדברים מבצעת גם שירותי הובלת דירות כקבלן עצמי שאינו תלוי בחברת הובלות חיצונית.
חשוב לזכור כי כאשר מבצעים אחסון ישנו גם תשלום לטווח הרחוק יותר, כאשר מוציאים את הציוד מהמחסן ומחזירים אותו ליעדו. המשמעות של הדבר היא שעל כל אחסון דירה או משרד קיימות שתי הובלות: הלוך – חזור. לכן מומלץ מראש לעבוד עם חברת אחסון דירות ומשרדים אשר מספקת שירותי הובלה ואפילו מומלץ לציין זאת בהסכם.

רהיטים מוכנים לאחסון
19 יול
מחפשים מקומות או מחסנים לאחסון הרהיטים שלכם לזמן מוגבל או לזמן לא ידוע ומכל סיבה שהיא? לכל אחד ואחד מאתנו יש צורך בתקופה מסוימת לאחסן…
מוביל סוחב מכונת כביסה לאחסון
12 דצמ
ישנם מקרים בהם עלינו לאחסן מוצרי חשמל למספר ימים, לשבוע, לחודש או לתקופה ארוכה יותר. כך לדוגמה כאשר עלינו לפנות את הנכס לפני שיפוץ מקיף,…
20 אוג
חוזה השכירות למשרדכם עומד להסתיים? מתכננים בקרוב קצת הפסקה מהעסק שלכם או שאתם מתכוונים לפתוח עסק מחדש? זקוקים למקום אחסון בדחיפות? באתר הובלות בישראל תמצאו…
אשה מחזיקה ארגז לקראת הובלה ואחסנה
22 מרץ
כאשר אנו נמצאים בתהליך של מעבר לדירה חדשה או יציאה מדירה ישנה, פעמים רבות אנו זקוקים לאחסון החפצים או מעבר לכך אחסון דירה בשל תקופת…
נגישות
close