אחסון דירות – תמחור

אחסון דירות בארצות הברית קיים כבר למעלה מעשור. בישראל לעומת זאת החלו להבין את היעילות שבכך רק בשנים האחרונות. למרות שבישראל תחום אחסון הדירות עדיין צעיר, הוא מתפתח בצעדים גדולים וכיום הוא מהווה פתרון יעיל לאנשים אשר ממתינים למעבר דירה וזקוקים לפתרון לתכולת דירתם עד יום המעבר לדירה החדשה, בעלי עסקים המעוניינים לאחסן סחורות שונות.

אחסון דירות- שיטת תמחור

תמחור תכולת הדירה בישראל נעשה על ידי שיטת הקובים, כלומר- הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא שהיחידה שתקבלו לשם אחסון התכולה שלכם נמדדת על פי נפח ולכן חשוב לדעת מהו המחיר שהחברה דורשת עבור כל קוב, בצורה זו תוכלו לדעת מה יהיה נפח המחסן שתקבלו וגם תוכלו להשוות ביתר קלות בין החברות ולהגיע למסקנה מי היא החברה האטרקטיבית לכם מבחינת תמחור. תוכלו גם לקבל המלצות על חברות אלו משירותי חברות הובלה שאיתם שוחחתם.

אל תעשו את הטעות ותסכימו לקבל מחברת האחסון הצעת מחיר כוללת. הצעת מחיר כוללת, יכולה לגרום למצב לא נעים בו לא תוכלו להבין מהו נפח האחסון שסוכם ביניכם עד הרגע בו תתחילו להעביר את חפציכם למחסן ותגלו כי הוא קטן מדי עבור אותה תכולה

אחסון דירות- פרמטרים לתמחור האחסון

מחירי עלויות החברות משתנים בהתאם לשני פרמטרים עיקריים:

 • גודל, וכמות- כמות הפריטים שאתם מעוניינים לאחסן. מהו גודל הפריטים לאחסון.אם מדובר במזנון כבד, מקרר, מכונת כביסה ו-מיטה, קרוב לוודאי שהמחיר יהיה יקר יותר מאשר 4 קרטונים, כסא מחשב ו-2 שקיות של בגדים.
 • תעריפים שונים- לכל חברה יש תעריפים שונים. זכרו כי ל"כל מחיר יש מחיר", דהיינו, לפעמים משתלם לשכור את שירותה של חברת אחסון מקצועית ובעלת מוניטין רב שנים אשר תעריפיה גבוהים יותר מאשר של חברה שאינה מוכרת  וקיים חשש כי התכולה של הדירה שלכם תינזק.

 

אחסון דירות – בחירה נכונה

חלק חשוב ביותר במהלך בחירת החברה הוא הבירור.

אחרי שתשוחחו עם מספר חברות, קרוב לוודאי שתגלו שמדברים אתכם במינוחים מקצועיים השייכים לעולם ההובלות ואחסון הדירות. לאחר מכן תגלו שהבנת שיטת הקובים אינה כה פשוטה ושאינכם רוצים לקחת את הסיכון בבחירת חלל אחסון אשר אינו יתאים לצרכים שלכם. מה עושים?

יש שני פתרונות שבהם רוב האנשים משתמשים:

 • הפתרון הידידותי – שאלו חברים ומשפחה אשר השתמשו בשירותי החברה ויכולים לומר לכם באיזו חברה הם בחרו ומהם היתרונות והחסרונות של אותה חברה.
  היתרון כאן הוא שהמשפחה והחברים זוכים לאמינות והם תמיד ישמחו לעזור.
  החיסרון כאן הוא בכך שלא בטוח שתמצאו אנשים קרובים שהשתמשו בשירותים אלו לאחרונה או בכלל, דבר אשר יחזיר אתכם לנקודת ההתחלה.
  כמו כן, מכרים ומשפחה תמיד מעוניינים לעזור אך הם אינם אנשים מהתחום ויכול להיות שהם יפספסו דברים מסוימים שלהם אתה זקוק, כמו מחסן אשר יותאם לתכולה של מכשירי חשמל בלבד ועם כל הרצון הטוב, חוסר המקצועיות שלהם יכול לגרום לנזק.
 • הפתרון המקצועי – לפנות לחברה או לאתר אינטרנט מקצועי אשר יוכל לספק לכם שירות מקצועי בבחירת חברת אחסון דירות הנכונה לכם.
  אתר האינטרנט הובלות ישראל יאפשרו לכם לעיין במאמרים מקצועיים שיספקו לכם מידע אודות תהליך מעבר דירה וכל מה שאתם צריכים לדעת בנושא. לאחר עיון בנקודות החשובות בנוגע לאחסון דירות ולתמחור אחסון דירות, יש באפשרותכם לשלוח בקשה להצעת מחיר וחברת אחסון שעברו סינון קפדני מבחינת אמינות ומקצועיות ייצרו אתכם קשר.

זכרו כי ידע ומקצועיות בבחירת חברת אחסון יעזרו לכם למצוא פתרון יעיל שיתאים לצרכים שלכם במינימום זמן.

רהיטים מוכנים לאחסון
19 יול
מחפשים מקומות או מחסנים לאחסון הרהיטים שלכם לזמן מוגבל או לזמן לא ידוע ומכל סיבה שהיא? לכל אחד ואחד מאתנו יש צורך בתקופה מסוימת לאחסן…
מוביל סוחב מכונת כביסה לאחסון
12 דצמ
ישנם מקרים בהם עלינו לאחסן מוצרי חשמל למספר ימים, לשבוע, לחודש או לתקופה ארוכה יותר. כך לדוגמה כאשר עלינו לפנות את הנכס לפני שיפוץ מקיף,…
20 אוג
חוזה השכירות למשרדכם עומד להסתיים? מתכננים בקרוב קצת הפסקה מהעסק שלכם או שאתם מתכוונים לפתוח עסק מחדש? זקוקים למקום אחסון בדחיפות? באתר הובלות בישראל תמצאו…
אשה מחזיקה ארגז לקראת הובלה ואחסנה
22 מרץ
כאשר אנו נמצאים בתהליך של מעבר לדירה חדשה או יציאה מדירה ישנה, פעמים רבות אנו זקוקים לאחסון החפצים או מעבר לכך אחסון דירה בשל תקופת…
נגישות
close