אחסון דירות ומשרדים – טיפים

הנה כמה טיפים לגבי אחסון דירות ומשרדים שיוכלו לעזור לכם

במידה ואתם מעוניינים לאחסן דירה או משרד, דבר המתאים לעובדה שאתם מבצעים רילוקיישן לחו"ל או פשוט צריכים מקום בשביל הדברים עד שהמקום אליו אתם מתכוונים לעבור יהיה מוכן עבורכם, הפתרון הטוב והזמין ביותר הוא שירותי אחסון. אך גם כאן חשוב לדעת את מי לבחור ועם מי רצוי לעבוד.

חברות אחסון גובות מחיר עבור קוב אחסון, משמע נפח התכולה שלכם. ככל שהתכולה שלכם תתפוס מקום רב יותר, כך גם המחיר שתקבלו יעלה בהתאם. עלויות האחסנה נעות בדרך כלל בין 18-25 ש"ח לקוב תכולה ויכולות אף להגיע למחירים גבוהים יותר, אך אין זה תמיד משתלם.

בכל מקרה בו אתם פונים לשירותי אחסנה, שימו לב כי החברה מספקת לכם את כל השירותים הנדרשים כאשר אתם מפקידים בידה את החפצים שלכם. שירותים אלו כוללים את הדברים הבאים:

ביטוח תכולה – במקרה של נזק לציוד שיכול להתבטא באסון טבע, שריפה, גניבה וכו' אתם צריכים לקבל את שווי התכולה המלא שלכם ולכן גם חשוב כי החברה תבטח את הציוד ותכניס לכם את סעיף הביטוח להסכם שאתם עושים איתה.שימו לב כי ביטוח התכולה של חברת האחסון אינו אותו ביטוח תכולה של חברת הובלות. בעוד שחברת אחסון דירות מספקת ביטוח תכולה על הציוד במשך תקופת האחסון, חברת הובלה מספקת את הביטוח בזמן ההובלה בלבד.

חיבור אזעקה תקין ושירותי מוקד שמירה – כך תוכלו לדעת כי במקרה של פריצה יש מי שמטפל בכם והציוד שלכם נשמר בצורה טובה יותר.

הדברה תקינה במקום – למנוע את הנושא של מזיקים אשר יכולים לגרום נזק לציוד.

התחברות למערכת כיבוי אש – אשר תפעל במקרה של שריפות

מקום שמספק לכם פרטיות בשמירה על הציוד והתכולה – חברת אחסון רצינית תפריד את הציוד שלכם מהציוד של אנשים אחרים ותספק לכם חדר עם מפתח פרטי.

זמינות החברה – על מנת שתוכלו לבדוק את הציוד שלכם בכל זמן שתרצו.

מיקום ההובלה – חברות הובלות במרכז יספקו לכם שירותים הקרובים אליכם ואין טעם כי תשתמשו בחברות הובלה במקומות אחרים. גם הדרך אל היעד צריכה להיות עם החברה המתאימה על מנת שתחסכו בכסף ולא תשלמו יותר ממה שאתם צריכים.

נגישות המקום – מקום שהוא רחוק מידי ונמצא מעבר למרחק נסיעה הגיוני עבורכם, הוא מראש לא צריך להיות רלוונטי עבורכם ושווה לקחת מקום קרוב יותר.

גמישות – כך שאם תיהיו מעוניינים להוציא את הציוד בתאריך מסויים לפני סיום מועד האחסון כי הדירה שלכם כבר מוכנה, תוכלו לעשות זאת ולקבל זיכוי על היתרה.

שירותי הובלה – לא כל חברת אחסון מספקת שירותי הובלה, אך אלו שכן מספקות צריכות לחסוך לכם כסף בעלות האחסון. ישנם גם חברות אחסון אשר מספקות שירותי הובלה והחזרה של הציוד, כך שביום שתוציאו את הציוד ותרצו להעביר אותו מקום, החברה תעשה זאת עבורכם עבור תשלום שכבר שילמתם על כך מראש.

 שיהיה בהצלחה!

רהיטים מוכנים לאחסון
19 יול
מחפשים מקומות או מחסנים לאחסון הרהיטים שלכם לזמן מוגבל או לזמן לא ידוע ומכל סיבה שהיא? לכל אחד ואחד מאתנו יש צורך בתקופה מסוימת לאחסן…
מוביל סוחב מכונת כביסה לאחסון
12 דצמ
ישנם מקרים בהם עלינו לאחסן מוצרי חשמל למספר ימים, לשבוע, לחודש או לתקופה ארוכה יותר. כך לדוגמה כאשר עלינו לפנות את הנכס לפני שיפוץ מקיף,…
20 אוג
חוזה השכירות למשרדכם עומד להסתיים? מתכננים בקרוב קצת הפסקה מהעסק שלכם או שאתם מתכוונים לפתוח עסק מחדש? זקוקים למקום אחסון בדחיפות? באתר הובלות בישראל תמצאו…
אשה מחזיקה ארגז לקראת הובלה ואחסנה
22 מרץ
כאשר אנו נמצאים בתהליך של מעבר לדירה חדשה או יציאה מדירה ישנה, פעמים רבות אנו זקוקים לאחסון החפצים או מעבר לכך אחסון דירה בשל תקופת…
נגישות
close