אחסנת דירות – עשה ואל תעשה

שירותי אחסנת דירות בישראל התחילו לצבור תאוצה רק בשנים האחרונות. שירותי אחסנת דירות מוכרים שנים רבות מעבר לים, באירופה ובארצות-הברית. אנשים שנוסעים לתקופה מוגבלת לעבוד בחו"ל, או ישראלים שדירתם המיועדת עדיין אינה מוכנה, זקוקים לעיתים למקום לאחסן את הציוד שלהם: ריהוט, מכשירים חשמליים ספרים, אלבומים ואפילו בגדים.

כאשר אנשים מחליטים על הובלת דירות וזקוקים לשירותי שמירת חפצים, הם גם מצפים לקבל את תכולת הדירה בחזרה באותו אופן בו השאירו אותה. לכן, עליהם לבחור בקפדנות את המקום בו יאחסנו את רכושם. כידוע, הכול נמצא בפרטים הקטנים. ויש מספר דברים שחשוב לתת את הדעת אליהם כאשר אתם מבצעים אחסון תכולת דירה של הציוד שלכם.

אתר הובלות בישראל, מאפשר לכם לקבל קופונים לאחסון דירה ובכך להוזיל את הצעות המחיר שתקבלו מחברות אחסנה. כל שעליכם לעשות הוא למלא פרטים בטופס – הצעות מחיר לאחסון דירה ולקבל קופונים והצעות מחיר משתלמות לאחסון הדירה שלכם.

אחסנת דירות – עשה

  • לפני העברת תכולת הבית למקום של אחסנת דירות, רצוי ביותר לערוך בו סיור מוקדם, ולראות שהמחסן הוא אכן ראוי לאחסנה.
  • חובה לבדוק היטב את שאלות המיגון, הביטחון, האבטחה והביטוח של המקום ולחתום על חוזה המאשר כל מה שהוסכם.
  • את הציוד המאוחסן יש לארוז באריזה אטומה (לא לפסול שכירת אנשי מקצוע לאריזה): פירוק ריהוט, עיטוף בניילון נצמד, ושימוש בקרטונים בגדלים שונים. אריזה טובה וסידור נכון במחסן, חוסכים מקום, ומכאן גם בעלות הכספית.
  • מומלץ להשתמש לשם אחסנת דירות במחסנים להם מפתח בשיטת הכספת: המחסן נפתח רק בעזרת שני מפתחות, שאחד מצוי בידי חברת האחסנה, והשני בידי המשתמש במחסן.
  • יש להפסיק את פעולת מכשירי החשמל שעובדים עם מים (מקרר, מכונת כביסה), יום עד יומיים קודם לאחסנה, ולייבש היטב את המכשירים והצינורות לפני האריזה.


אחסנת דירות – אל תעשה

  • מחסן ראוי לאחסנה עשוי מבטון, ולא מכולת פח או מבנה מאסבסט (אלה אולי מתאימים לציוד אחר, אך בהחלט לא לשם שמירת הציוד).
  • לא מומלץ להשתמש במחסן שאינו מוחזק בצורה מיטבית הכוללת: ניקיון של המחסן וסביבתו, ושימוש בהדברה מפני מזיקים. כמו כן לא לשכור מחסן שאינו יבש במיוחד (סכנת עובש), וכן, לא מאוורר דיו.
  • אסור לאחסן באתרים של אחסון דירות ציוד שעשוי מחומרים דליקים, וכמובן גם לא דברי מאכל שעשויים להתקלקל.

שיהיה בהצלחה!

רהיטים מוכנים לאחסון
19 יול
מחפשים מקומות או מחסנים לאחסון הרהיטים שלכם לזמן מוגבל או לזמן לא ידוע ומכל סיבה שהיא? לכל אחד ואחד מאתנו יש צורך בתקופה מסוימת לאחסן…
מוביל סוחב מכונת כביסה לאחסון
12 דצמ
ישנם מקרים בהם עלינו לאחסן מוצרי חשמל למספר ימים, לשבוע, לחודש או לתקופה ארוכה יותר. כך לדוגמה כאשר עלינו לפנות את הנכס לפני שיפוץ מקיף,…
20 אוג
חוזה השכירות למשרדכם עומד להסתיים? מתכננים בקרוב קצת הפסקה מהעסק שלכם או שאתם מתכוונים לפתוח עסק מחדש? זקוקים למקום אחסון בדחיפות? באתר הובלות בישראל תמצאו…
אשה מחזיקה ארגז לקראת הובלה ואחסנה
22 מרץ
כאשר אנו נמצאים בתהליך של מעבר לדירה חדשה או יציאה מדירה ישנה, פעמים רבות אנו זקוקים לאחסון החפצים או מעבר לכך אחסון דירה בשל תקופת…
נגישות
close