איך לבחור מוביל?

מי מאיתנו לא עבר דירה והיה צריך להעביר את כל החפצים שלו. כאשר זה המצב, פתאום מגלים שיש הררים של דברים להעביר לדירה החדשה. דברים גדולים כקטנים, ציוד רב ובעצם כל הרכוש שלנו צריך לעבור דירה – פרט למה שאנחנו מעוניינים לזרוק, שכן זו הזדמנות מצוינת לעשות גם סדר בחפצים שלנו, להיפטר מדברים שאנו לא צריכים וכו'. דבר זה כמובן מפנה מקום וחוסך מכם את הצורך להעביר את הדברים הללו לדירה החדשה.

אם יש לבן משפחה או חבר טוב טנדר גדול שאפשר להשאיל, ויש את הכוח, ניתן להעביר לבד את הציוד ובכך לחסוך בעלות הובלה.

יתרונות: אנו אחראיים במאה אחוז לדברים ולא מעבירים אחריות לחברת הובלות ועל כן נרגיש בטוחים יותר שהדברים יישארו שלמים.
חסרונות: הובלה בצורה לא מקצועית, זמן יקר שלכם ובטיחות – בעיקר כלפי עצמכם, אם אין לכם ניסיון אתם יכולים לגרום לעצמכם נזק לגב.

במידה ובחרנו בחברת הובלה, כדאי להקפיד לבחור את החברה האמינה והמקצועית ביותר.

בקשו המלצות מחברים או מכרים – אחד הקשיים בבחירת מוביל הוא הקושי להעריך את איכות העבודה ואמינותו של המוביל. למעשה נראה שהדרך הטובה ביותר להעריך זאת היא להתנסות בפועל בשירותיו של אותו מוביל. לכן  מומלץ לבדוק האם מי ממכריכם השתמש לאחרונה בשירות זה. מומלץ לפנות למוביל שזכה בהמלצות מכרים עליהם אתם סומכים, גם כאן בפורטל הובלות בישראל תוכלו לקרוא חוות דעת של גולשים שנעזרו בשירותים של חברות הובלה, דבר זה יעזור לכם להתקדם בתהליך ההחלטה על החברה שעמה תרצו לעבוד.

בקשו מס' הצעות מחיר – רצוי לערוך סקר שוק ולבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה ומספר מובילים. חשוב לשאול את החברות את אותם השאלות ולהציג את תכולת הדירה המלאה בשלמותה, כולל קומה, מרחק חניה, מיקום, האם יש מעלית ומספר הפריטים להובלה על-מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מדוייקת ממובילים המתייחסת לאותם הדברים בדיוק.

בחירת חברת הובלות לאחר שקיבלתם הצעות מחיר תוכלו להעריך את ממוצע המחירים ולקבל הצעות מחיר ממספר חברות הובלה שונות. פרט למחיר שנקבל מהחברות חשוב לשים לב למספר פרטים נוספים כגון: איזו חברת הובלות מספקת לכם ביטוח על התכולה, מה גובה הפוליסה של ביטוח הובלות הדירה והציוד של החברה, האם החברה מספקת משאית מקצועית וגדולה מספיק או טנדר קטן ועוד.

מיד בתום ההובלה אל תשכחו להצליב את הציוד שהגיע עם רשימת הציוד שהכנתם מבעוד מועד ולוודא כי כל הציוד הגיע בשלמותו וכן כי לא "נעלם" לכם משהו בדרך.
חשוב גם לזכור לתת טיפ למובילים על העבודה הקשה שהם עשו. רצוי לסכם את גובה הטיפ כבר בשלב הצעת המחיר עם חברת ההובלות, וכך לא יהיו לכם הפתעות מיותרות.

שיהיה מעבר נוח ומוצלח!

זוג מתכונן לקראת מעבר דירה
27 נוב
מדי יום צוות אתר הובלות בישראל מקבל שאלות רבות בנושאי הובלות, אריזה ומעבר דירה, לכן ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר, ותשובות מפורטות לכל שאלה.…
זוג סבלים מורידים ספה
05 ספט
עוברים דירה בקרוב באותו בניין בו אתם מתגוררים? יש לכם ריהוט או ציוד אותו אתם רוצים לאחסן במחסן הפרטי שלכם, הנמצא בקומה התחתונה של הבניין?…
זוג וילד שוכבים על הרצפה ליד ארגזים מתכוננים להובלה
22 מרץ
מעבר דירה לעתים יכול להיות בלאגן לא קטן וערבוביה שלמה של חוסר ארגון וסדר. אנו באתר הובלות בישראל הכנו לכם רשימת משימות לביצוע לפני המעבר…
אשה עומדת בין קרטונים אחרי הובלה מוצלחת
22 מרץ
כיצד בוחרים חברת הובלות? אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, אחת ההחלטות החשובות לתהליך המעבר הוא, את שירותיה של איזו חברת הובלות תשכירו כדי לבצע…
נגישות
close