איך לעבור בשלום הליך של הובלת משרד

העברת משרד ליעד חדש טומנת בחובה התרגשות גדולה וציפייה רבה –  אך לצד היתרונות הגלומים בהתחלה חדשה, יש לקחת בחשבון גם את הבירוקרטיה והמורכבות המהוות חלק בלתי נפרד מהליך הובלת משרד.
בכדי לעבור את שלב ההובלה עם כמות מינימאלית של לחצים העלולים להעיב על ההתרגשות – קיימת חשיבות גבוהה לברור בקפידה את אותה החברה אשר תעניק לכם את שירותי ההובלה.
בחירה מושכלת ונכונה בחברת הובלה תאפשר לכם שקט נפשי ואת הפריבילגיה להתפנות ולטפל בנושאים האחרים אשר מהווים חלק מהמעבר.

דגשים חשובים בבחירת חברת הובלה

בעת בחירת חברה המתמחה בנושא של הובלת משרדים, קיימת חשיבות לעשות שימוש בכל הכלים העומדים לרשותכם – אותם הכלים אשר יאפשרו לכם לוודא שאכן מדובר בחברה איכותית ואמינה המתמחה באופן פרטני בנושא של הובלת משרדים.

חברות הובלה רבות אינן יודעות כיצד לעבוד מול עסקים ומשרדים גדולים ולכן, קבלת שירותי הובלה מחברות שכאלו, יכולה לגרור נזק רב לציוד ולתכולה של המשרד, כמו גם, איבוד של חומר רב ויקר ערך בזמן ההובלה. בכדי למנוע מצבים שכאלו, קיימת חשיבות גבוהה לוודא כי חברת ההובלות יכולה לעמוד במשימה.

בטרם בחירת החברה אשר תעניק לכם שירותי הובלה, הקפידו לקבוע פגישה עם נציגי החברה בכדי לנסות ולעמוד על קנקנה של אותה חברת הובלה ולוודא שמה שמובטח "על הנייר" אכן בא לידי ביטוי גם בפועל.
מומלץ לפנות למספר חברות הובלות שונות ולבקש מכל אחת מהן הצעת מחיר מפורטת, מה שיאפשר לכם לערוך השוואת מחירים בהובלות ולוודא מי מבין חברות ההובלה האופציונאליות תספק לכם את ההצעה הטובה ביותר של הובלת משרד אל מול השירות הזמין והאיכותי שאתם מצפים לקבל.

חשיבותו של ביטוח תכולה

חברות הובלה רבות עובדות ללא ביטוח על התכולה – דבר אשר הכרחי ואף קריטי בהובלה מסוג זה.
בטרם בחירת חברת ההובלה, חשוב להבין את חשיבותו של נושא הביטוח – ביטוח תכולה מהווה כיסוי במקרים של בעיות שונות אשר עלולות להיגרם לציוד ולהתגלות רק לאחר ההובלה, כגון: ציוד שנפגע, נאבד או אפילו נגנב (כן לעתים אף קורים גם מקרים כאלה) במהלך ההובלה.

מהסיבות הללו, אל תתפשרו על איכות החברה, אך יחד עם זאת זכרו שאיכות עולה כסף וכחלק מכך לא כדאי למהר ולהסתנוור מחברת הובלות מסוימת רק בגלל מחיריה הנמוכים.
הקפידו לבחור בחברת הובלות המתמחה בתחום של הובלת משרדים שהינה מקצועית, מנוסה ואמינה – חברה אשר אתם מרגישים שאפשר לסמוך עליה בכל מה שקשור לנושא של הובלת המשרד שלכם.

שימו לב, חברות הובלה רבות עובדות ללא ביטוח על התכולה, דבר אשר הכרחי ואף קריטי בהובלה מסוג זה. חשוב להבין כי ביטוח התכולה יכול להוות גורם מרכזי עבורכם הלקוחות כאשר תתקלו בבעיות עם הציוד לאחר ההובלה, כגון: ציוד שנפגע, נאבד או אפילו נגנב (כן לעתים אף קורים גם מקרים כאלה) במהלך ההובלה. אל תתפשרו על איכות החברה, אך יחד עם זאת זיכרו כי חברת הובלות מקצועית אינה עובדת בחינם אך מספקת שירות בהתאם כאשר יש לכם על מי לסמוך לאורך כל תהליך המעבר ואף תגיע ליעוץ חינם תרם הובלת המשרד שלכם.

תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
משרד של מוסד ארגוני להובלה
26 דצמ
בחיפוש ובחירה של מובילים להובלת מוסדות ארגוניים, תצטרכו לבחור את הטובים ביותר, מבלי להתפשר בנושא. הובלת מוסד ארגוני היא הובלה מורכבת ורק חברות הובלה מנוסות…
ארגז שכתוב עליו הובלות באנגלית
13 אוג
חברות הייטק זקוקות לשירותי הובלה ממובילים מקצועיים ואמינים, לעתים החברה מתפתחת ומתרחבת, היא עוברת למשרדים חדשים וגדולים יותר, לכן עליה לפנות את הציוד מהמשרד הישן…
ציוד משרדי ארוז לקראת מעבר
31 מרץ
כאשר מתכננים לעבור למשרד חדש או זקוקים לציוד משרדי חדש במקום העבודה חשוב לחפש מוביל מקצועי ומנוסה. הובלת ציוד משרדי אינה דבר של מה בכך,…
נגישות
אייקון וואטסאפ
close