הובלות – המדריך המלא

עומדים לפני העברת דירה? האם גם אתם חשבתם שהובלת דירה היא עניין פשוט ושאין צורך במובילים מקצועיים או חברת הובלות אשר מתמחה בעניין זה? אל תקלו ראש בצורך בחברת מקצועית ואמינה אשר יודעת את עבודתה, חבל על הטרחה, כאב הגב, בזבוז הזמן והסיכון שבהעברת דירה באופן לא מקצועי.

כאשר מדובר בפרטים בודדים אשר ניתנים להובלה ברכב פרטי באמת שאין צורך בחברה מקצועית, אך כאשר אנו נדרשים בהובלה של רהיטים, מכשירי חשמל או בגדים, חברת הובלות תעשה זאת טוב מאיתנו, ויתכן שגם יותר בזול.

הנה הנקודות החשובות ביותר לתהליך הובלה בטוח ורגוע:

  • איפה מוצאים חברת הובלות אשר תתאים לנו ולא תשאיר לנו חור בכיס? חברות המתמחות בביצוע הובלות קטנות נוהגות להשאיר פתקים מפוזרים בעיר, אם אכן מדובר במספר פרטים המיודעים להובלה יתכן וחברות הובלה או מובלים כאלו יענו על צרכיכם.
  • לאחר שמצאתם חברת אשר עונה על צפיותכם, עליכם להתחיל לצבור ארגזים לטובת הובלת דירה, יש להקפיד על ארגזים שלמים וחזקים אשר לא יתפרקו למובילים באמצע העברת הדירה. חברות הובלה רבות מספקות לעיתים קרובות ארגזים ונייר לעטוף פרטים שבירים ולכן ממולץ לתאם זאת עם חברת ההובלות מראש.
  • זכרו כי החברה מעמיסה את הציוד המיועד להובלה על משאית ויש לארוז את הפרטים היטב. למרות הביטוח שיש למרבית החברות אנחנו מעדיפים לא לקחת סיכונים ושהציוד המיועד להובלה יגיע ליעדו בשלום.
  • טיפ נוסף אשר יקל על המובלים ועל זמני העברת הדירה הוא סימון הארגזים, רישום תכולתם ויעדם בדירה החדשה, כך יוכלו המובילים להשאיר אותם במקום המיועד.
  • נצלו את העברת הדירה כדי להיפטר ואף לתרום ציוד או חפצים שאינכם צריכים, זה יקל עליכם ועל המובילים, קחו בחשבון שיום העברת דירה ארוך במיוחד, יש להתאזר בסבלנות וללוות את המובילים וחברת ההובלות כל הדרך עד סיום העברת הדירה.
  • מומלץ לפנות את כל היום ולתת למובילים, אשר עושים עבודה קשה, את תשומת הלב הדרושה ולהקל במלאכת העברת הדירה עד כמה שניתן.
  • לא לשכוח לסגור את פרטי התשלום עם חברת ההובלות לפני מועד העברת הדירה כדי למנוע אי נעימות, וכמובן להשאיר תשר למובילים.אם אתם מעוניינים לערוך השוואת מחירים להובלות אנא מלאו את הטופס המצ"ב ותוך מספר דקות תקבלו מספר הצעות מחיר רלוונטיות ממובילים מקצועיים ומנוסים.

זוג מתכונן לקראת מעבר דירה
27 נוב
מדי יום צוות אתר הובלות בישראל מקבל שאלות רבות בנושאי הובלות, אריזה ומעבר דירה, לכן ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר, ותשובות מפורטות לכל שאלה.…
זוג סבלים מורידים ספה
05 ספט
עוברים דירה בקרוב באותו בניין בו אתם מתגוררים? יש לכם ריהוט או ציוד אותו אתם רוצים לאחסן במחסן הפרטי שלכם, הנמצא בקומה התחתונה של הבניין?…
זוג וילד שוכבים על הרצפה ליד ארגזים מתכוננים להובלה
22 מרץ
מעבר דירה לעתים יכול להיות בלאגן לא קטן וערבוביה שלמה של חוסר ארגון וסדר. אנו באתר הובלות בישראל הכנו לכם רשימת משימות לביצוע לפני המעבר…
אשה עומדת בין קרטונים אחרי הובלה מוצלחת
22 מרץ
כיצד בוחרים חברת הובלות? אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, אחת ההחלטות החשובות לתהליך המעבר הוא, את שירותיה של איזו חברת הובלות תשכירו כדי לבצע…
נגישות
close