הובלות – למקצוענים בלבד

תחום ההובלות הוא עניין למקצוענים, על אף שלעתים אנו נוטים לחשוב כי בכדי להוביל ציוד ממקום מסוים למקום אחר, די בשני בריונים שיעשו את העבודה, העניין מורכב קצת מעבר לכך. הובלת דירה היא לא עניין של מה בכך ויש צורך לשים דגש על לא מעט דברים על מנת שהתכולה תגיע ליעדה באותו האופן שבה יצאה מפתח הדלת.

ענף ההובלות, בדומה לענפים אחרים במשק הישראלי רווי ועל כן זכות הבחירה נתונה בידי הצרכנים הזקוקים לשרות זה.
פה טמון היתרון שיש לצרכנים. האפשרות שקיימת לצרכן, לבחור חברה אחת מבין מאות חברות המציעות שרותי הובלה, מאפשרת לצרכן להתמקח על מחיר, לבדוק את אופן ההובלה ולהשוות בין המובילים השונים.

הפרטים שרצוי לברר עם חברת הובלות טרם הזמנת השרות:

מחיר ההובלה – השאלה הראשונה שכדאי לשאול היא: מהו המחיר שמציעה החברה עבור ההובלה. לרוב ישאל אתכם המוביל, מהו הציוד אותו אתם צריכים להעביר ומהיכן להיכן ההובלה, שאלה נוספת שתעזור בקבלת ההחלטה היא: מהו מחיר הובלה הכוללת אריזה של הציוד לעומת עלות הובלה שלא כוללת אריזה.
על מנת לקבל הערכת מחיר עבור ההובלה ולוודא שאתם לא משלמים יותר, הכנו עבורכם מחירון הובלות.
ביטוח הובלות – מרבית חברות ההובלה מבטחות את עצמן מפני נזקים אשר עלולים להיגרם לציוד בזמן המעבר. יחד עם זאת, חשוב לבדוק האם ביטוח הובלות זה כלול בהצעת המחיר שניתנה עבור ההובלה או שמא יש צורך בתוספת מחיר עבור ביטוח זה. כמו כן, כדאי לברר מהו הביטוח המומלץ לסדר גודל ההובלה שהנכם מבצעים ומהו סכום הביטוח הכולל, כדאי לשים לב להיקף הביטוח. ככל שהביטוח יהיה גבוהה יותר כך תוכלו להיות שקטים יותר, שהרי יש מי שיכסה את הנזק במידה ויהיה כזה. מומלץ לשכור חברת הובלות המבטחת עצמה עד 100,000 שקלים.

רשימת ציוד – כתבו לעצמכם מבעוד מועד מהי תכולת הדירה והכינו רשימת חפצים הנכללים בתכולה אותה אתם מובילים, ללא יוצא מן הכלל.

קביעת תאריך – הגדירו תאריך יעד בו אתם מעוניינים לבצע את ההובלה והתריעו על כך לפחות 30 יום מראש על מנת לשריין הובלה בטוחה.

הסכם עם החברה – על-מנת למנוע מקרים בו החברה לא מגיעה ביום ההובלה מכל סיבה שהיא, עגנו בהסכם עם החברה פיצוי בגובה של מחצית ממחיר ההובלה לפחות במקרה של ביטול ההובלה על-ידי מי מהצדדים בדקה ה-90.

בדיקת החברה – בדקו מי החברה אליה התקשרתם, מהם שנות הניסיון שלה בתחום וכן אילו משאיות היא מחזיקה ברשותה על מנת לבצע את ההובלה. ישנם מגוון נרחב של משאיות הובלה. חלקן מוגנות בעזרת ברזנט ואילו אחרות אטומות ומשוריינות. באם הציוד אותו אתם מעוניינים להוביל הוא בעל ערך רב, רצוי שתהיה ברשות חברת ההובלות משאית מוגנת החשופה פחות לתנודות ומפגעים.

חשבוניות מס – אחת הדרכים לברר האם החברה מקצועית ואמינה היא לבדוק האם החברה עובדת עם חשבוניות מס כחוק, דבר אשר מאפשר לכם לדעת האם מדובר בחברה מוכרת כעוסק מורשה או חברה בע"מ.

קבלת המלצות – אם קיימת בידיכם האפשרות לקבל המלצות ממכרים אשר ביצעו הובלה בעזרת חברה מסוימת אין טוב מזה, שהרי המלצות מאנשים מהימנים תותיר אתכם רגועים.

כמו כן כדאי להתקשר ליותר מחברה אחת ולבדוק איתה את האינפורמציה הנדרשת כך תוכלו להתאים לעצמכם הן את השירות והן את המחיר. ניתן לשלוח בקשה להצעת מחיר עבור שירותי הובלות באתר הובלות בישראל ולערוך השוואת מחירי הובלה בין החברות.

מלאו את הטופס המצ"ב לקבלת מספר הצעות מחיר והשוואת מחירי הובלות בישראל.

 

אדם מוביל קרטונים ארוזים
20 פבר
מתגוררים בדירת פנטהאוז ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה מקצועיים המספקים שירותי הובלת דירות גג? באתר הובלות בישראל תוכלו לחשב את ההוצאה מבעוד…
דירת סטודיו
15 ינו
מתגוררים בדירה קטנה ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה המספקים שירות הובלת דירת סטודיו? בהובלות בישראל תקבלו מענה מהיר לשירות זה ולשאר שירותי…
דירה מוכנה להובלה
07 ינו
רוצים לעבור דירה בקיץ הקרוב? פנויים רק בחודשי הקיץ לביצוע מעבר הדירה? בהובלות בישראל תוכלו לתאם הובלה מראש לקיץ הקרוב וליהנות ממספר הצעות מחיר משתלמות…
שלט we are moving לפני מעבר דירה
13 אפר
מתכננים מעבר דירה בקרוב? מתגוררים בוילה, קוטג׳ או כל בית פרטי אחר וברשותכם ריהוט וציוד רב? אם אתם מחפשים חברות הובלה ומובילים אמינים להובלת בית…
נגישות
close