הובלות – מחירים ועצות

כשעוברים דירה וצריך לארוז הרבה חפצים, רהיטים ודברים אישיים אחד מהשיקולים החשובים ביותר הוא כמה הכל יעלה לנו. כמה זה ייצא לנו בסוף? עלות מעבר דירה יכולה להרקיע שחקים או להישאר בגבולות ההיגיון ובפרופורציה. הכל בהתאם ליכולתנו לעמוד על המקח ולהפיק את מקסימום הצעת המחיר הטובה ביותר.

השפעת המרחק על העלות

חברות הובלות גובות כסף על שינוע חפצים ורהיטים למרחק רב יותר. כך שאם קיים צורך לנסוע לדוגמה מעיר לעיר או רק בתוך העיר ממקום למקום – הדבר ישפיע על המחיר ההובלה. הכלל הוא שככל שהמרחק גדול יותר – כך עלות ההובלה תהיה יקרה יותר.

מאיזו קומה לאיזו קומה

מובילים של חברת הובלות מתאמצים עבורנו ולכן יש להם הרבה יותר עבודה כאשר הם נדרשים לשאת חפצים מקומה לקומה. הן בירידה מקומה גבוהה יותר והן לאחר מכן בעליה לדירה החדשה. גובה הקומות של דירת המוצא ושל דירת היעד בעת מעבר דירה – מייקרות את התהליך.

מעלית מורידה את המחיר

מעלית, בדיוק כפי שהיא עצמה "עולה ויורדת" גם גורמת למחיר לעלות או לרדת. כאשר יש מעלית הרבה יותר נוח להוביל חפצים ורהיטים ולכן עצם קיומה מפחית את המחיר. כמובן שגם בזמן הובלת רהיטים וחפצים מהדירה המקורית וגם בזמן הובלה של רהיטים וחפצים אל דירת היעד.

סוג הרהיטים המועברים, כמותם ומשקלם

אי אפשר להתחמק מכך שהעניין המרכזי הוא רהיטים. קיים צורך להסביר במדויק מהם הדברים הדרושים להובלה. האם הארון שנרצה להעביר הוא של 4 דלתות או של 6 דלתות, האם הספה הספציפית היא ספת 2 מקומות ישיבה או ספת 3 מקומות ישיבה? – כל אלו משפיעים על המחיר משום שכל חפץ או רהיט מתומחר לפי משקלו וצורתו ובהתאם לכמות החפצים מסוגו. ישנן חברות הובלה או מובילים שמבקשים שנכין רשימה מסודרת ושנגיש להם אותה כדי לתמחר את הכל ביתר קלות.

קניית או קבלת חומרי אריזה

אריזה היא צורך עיקרי בזמן מעבר דירה. כאשר אורזים דברים היטב, חזק ובטוח – הרבה תקלות ייחסכו בדרך וכל תהליך מעבר דירה נתון יבוצע בצורה חלקה ויעילה יותר. נושא אריזת החפצים מקבל שיקול חשוב ביותר בעת מעבר דירה, מכיוון שאריזה נכונה יכולה לחסוך מאיתנו זמן יקר בתום המעבר. חברת הובלות יכולה לספק לנו חומרי אריזה כגון ארגזים, ניילון בועות דבק עטיפה ואילו מצד שני אנו יכולים לקנות ציוד אריזה לבד או להשיג כזה בעצמנו.

בעיות בלתי צפויות – לצפות אותן מראש ולתמחר

אילו מעבר דירה היה קל וקליל לא היינו צריכים כלל את סיועם של עוזרים כלשהם. אולם, כידוע וכצפוי ישנם נושאים רבים שנצטרך להתגבר עליהם. לדוגמה : נצטרך להצליח להכניס מקרר גדול דרך פתח צר, להעביר אולי פסנתר או חפצים מיוחדים דרך דלתות שאינן מאפשרות זאת וכך הלאה. כדי לבצע זאת נצטרך סיוע של פתרונות המחייבים זמן וכסף. עלויות מובילים נוספים נלקחות בחשבון, שימוש בציוד מכני כגון מנופים (במקרה הצורך) ועוד. ככל שנדע יותר טוב מראש מה דרוש – כך נצליח לתמחר הכל יותר טוב. צפי תקלות וצרכים מיוחדים מחייב פגישות שוטפות עם נציגי חברת הובלות לפני כל מעבר הדירה. זאת, על מנת לבחון מה תהיה דרך הובלת הדירה הטובה ביותר והיעילה ביותר.

ביטוח הובלה ביטוח הובלה עשוי לייקר את כל התהליך אך מצד שני מאזן את האינטרס שלנו לשמור על שלמות החפצים היקרים לליבנו. גובה הביטוח משתנה מחבר הובלות אחת לשניה ויש לבדוק זאת מראש ולהשוות מחירים. ביטוח מהווה מרכיב חשוב בעת הובלה ויש לקחת זאת בחשבון. כאשר בודקים ביטוח בין חברות הובלות, חשוב לשאול עד איזה גובה הביטוח ואילו דברים הביטוח מכסה ובעיקר – אינו מכסה.

אדם מוביל קרטונים ארוזים
20 פבר
מתגוררים בדירת פנטהאוז ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה מקצועיים המספקים שירותי הובלת דירות גג? באתר הובלות בישראל תוכלו לחשב את ההוצאה מבעוד…
דירת סטודיו
15 ינו
מתגוררים בדירה קטנה ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה המספקים שירות הובלת דירת סטודיו? בהובלות בישראל תקבלו מענה מהיר לשירות זה ולשאר שירותי…
דירה מוכנה להובלה
07 ינו
רוצים לעבור דירה בקיץ הקרוב? פנויים רק בחודשי הקיץ לביצוע מעבר הדירה? בהובלות בישראל תוכלו לתאם הובלה מראש לקיץ הקרוב וליהנות ממספר הצעות מחיר משתלמות…
שלט we are moving לפני מעבר דירה
13 אפר
מתכננים מעבר דירה בקרוב? מתגוררים בוילה, קוטג׳ או כל בית פרטי אחר וברשותכם ריהוט וציוד רב? אם אתם מחפשים חברות הובלה ומובילים אמינים להובלת בית…
נגישות
close