הובלות לחיים חדשים

כאשר הגיע הזמן לעבור דירה, אחד הדברים החשובים שיש לדאוג להם מראש הוא תיאום וארגון ההובלה. דבר זה יכול לחסוך לכם זמן רב בזמן ביצוע המעבר. ארגון המעבר כולל סידור הרהיטים, החפצים ושאר תכולת הדירה שלכם.

ביצוע הובלת דירה בקלות וביעילות

בין אם מדובר על הובלה קטנה של דירת שותפים צנועה או בית פרטי גדול, העקרונות הם זהים וככל שתפקידו עליהם כך מעבר הדירה יהיה לכם עניין של מה בכך.

אז איך מתחילים ומה עליכם לעשות בשלב הראשון?

ראשית כל, חשוב שתבינו על מה מדובר בעצם. מהו היקף התכולה שאתם מעוניינים להעביר ומה אתם מעוניינים לזרוק או להשאיר מאחור. ככל שתצמצו את התכולה שלכם, כך כמובן עלות ההובלה תקטן בהתאם. כמובן שלא שווה להגיע למצב בו אתם לא מעוניינים להשאיר תכולה רק בשביל לחסוך בעליות. בסה"כ מדובר על מדינת ישראל ולא על רילוקיישטן לארה"ב שם המרחקים של הובלות דירה יכולים להיות כל כך גדולים עד ששווה בחלק מהמקרים לקנות ריהוט חדש.

לאחר שקיבלתם מושג כללי על הריהוט שאתם מעוניינים להעביר איתכם, הגיע שלב הצעות המחיר. הדגש העיקרי לשלב זה הוא לבקש הצעת מחיר עבור אותם הנתונים. זה לא מובן מאליו היות שלפעמים גם שינוי התאריך יכול להיות משמעותי מבחינת המחיר שתקבלו ואפילו שינוי השעה. לכן הקפידו לבקש תמיד הצעות עבור אותם הפרטים בדיוק וכך תוכלו לערוך השוואת מחירי הובלה מדוייקים ולקבל מושג אמיתי על העלויות של החברות השונות. זכרו כי השוואת מחירים מקיפה תתן לכם אינדיקציה על עלות ההובלה האמיתית ותאפשר לכם "להוציא מחיר טוב יותר" מהחברה על ידי משא ומתן כשיש לכם הצעות נוספות בכיס.

המלצות המלצות המלצות

המלצות, זה תמיד עוזר – קבלת המלצות על המובילים שלכם היא פרט חשוב בתהליך המעבר. שכן, לעיתים רבות אנו נוטים ללכת אחרי המחיר הזול ביותר או הנגישות הגבוהה ביותר (מי יכול לבצע לי הובלה מעכשיו לעכשיו). אבל צריך לזכור שמובילים מומלצים יעבירו אתכם הובלה בכייף ויגרמו לכם להישאר עם חיוך על הפנים גם לאחר המעבר. ההבדל בין חברה מומלצת לאחת שלא הוא בעיקר בשירות שתקבלו כאשר תתקלו בבעיות כשהיו כאלה. זכרו כי מובילים מומלצים לא יפחדו לתת לכם מספרי טלפון של לקוחות קודמים מהם קיבלו שירות מקצועי.

סכמו הכל מראש עם המובילים. גם מחיר הטיפ צריך להיכנס בסיכום שלכם עם חברת הובלה ואל תהססו להכניס גם דברים נוספים שאתם חושבים שיכולים להיות רלוונטים. למשל מספר המובילים שצריכים להגיע אליכם ביום המעבר, שעת הההגעה של המובילים, המרחק (או ליתר דיוק מיקום פירוק הדירה ויעד הנסיעה לדירה החדשה), התכולה שיש להעביר, המחיר ואפילו את מספר המדרגות אם קיימות כאלה (גם אם מדובר בירידה למרתף שיש שם שלוש מדרגות בדיוק).

ביום המעבר נסו לקום שעה אחת קודם (ואף יותר אם צריך) ולתפוס מקום חנייה למובילים. אל תשכחו גם להיות מוכנים עם הציוד ארוז ומוכן לנסיעה ומומלץ להכין גם מים קרים למובילים שעובדים קשה בשמש.

דברים פשוטים אלה יחסכו לכם בסופו של דבר בעלויות המעבר וישאירו אותכם עם הרגשה טובה יותר לאורך כל התהליך.

בהצלחה!

אדם מוביל קרטונים ארוזים
20 פבר
מתגוררים בדירת פנטהאוז ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה מקצועיים המספקים שירותי הובלת דירות גג? באתר הובלות בישראל תוכלו לחשב את ההוצאה מבעוד…
דירת סטודיו
15 ינו
מתגוררים בדירה קטנה ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה המספקים שירות הובלת דירת סטודיו? בהובלות בישראל תקבלו מענה מהיר לשירות זה ולשאר שירותי…
דירה מוכנה להובלה
07 ינו
רוצים לעבור דירה בקיץ הקרוב? פנויים רק בחודשי הקיץ לביצוע מעבר הדירה? בהובלות בישראל תוכלו לתאם הובלה מראש לקיץ הקרוב וליהנות ממספר הצעות מחיר משתלמות…
שלט we are moving לפני מעבר דירה
13 אפר
מתכננים מעבר דירה בקרוב? מתגוררים בוילה, קוטג׳ או כל בית פרטי אחר וברשותכם ריהוט וציוד רב? אם אתם מחפשים חברות הובלה ומובילים אמינים להובלת בית…
נגישות
close