הובלת רהיטים

כשזה מגיע לנושא של מעבר דירה בכלל או הובלות רהיטים בפרט, חשוב להקפיד על אמצעי זהירות רבים על מנת שתוכל להבטיח שלא יגרם כל נזק לציוד שלך לרבות רהיטים, וציוד יקר ערך שברשותך. כאשר מבצעים הובלות רהיטים דברים רבים יכול להשתבש ולקרות לציוד שברשותך בזמן המעבר כגון: שריטות, חבטות ואף שבירה של רהיט כזה או אחר אשר יקר לליבך. במידה ואתה עושה הובלה עצמית, הסיכויים שיגרם לרהיטים שלך נזק גבוהים מאוד ולכן חשוב להיזהר ולהקפיד לבצע את ההובלה על פי כללי זהירות ובכך לשמור על הציוד שלך. מאמר זה יעזור לך למצוא דרכים למנוע נזקים ולהיות בטוח שהרהיטים שלך ישארו שלמים.

הובלות רהיטים – כיצד להוביל

הובלת רהיטים נעשית לאו דווקא עם ידיים ודחיפות. ישנם כלים מוכנים שיכולים לעזור לך להגן על הרהיטים שלך בזמן המעבר. תוכל לכסות את הרהיט עם רפידת רהיט. פריט זה נגיש ומיידי בכל חנות לבית ומשמש בצורה טובה ביותר למניעת שריטות וחתכים לריהוט. תנסה להשקיע בריפוד במידה ואתה מתכוון לשים דברים מעל הרהיט שצריך להיות מוגן.

שימרו על הגב ועל הבריאות

שימוש בריתמת גב יעזור לכם לשמור על הגב שלכם ובריאותכם גם בזמן הובלת רהיטים כבדים והרמת ציוד כבד. תפקידה של ריתמת גב הוא לשמור על הגב יציב, למנוע תזוזות חדות שאינם רצויות ושמירה על פלג הגב התחתון והעליון שלכם. חגורת הגב תעזור לכם בהרמת משקלים כבדים ותעזור לכם לשמור על יציבות בזמן הרמה של משקלים גבוהים. גם מובילים מנוסים שנים רבות משתמשים ברצועות גב אשר עוזרות להם לשמור על הגב שלהם יציב ועל בריאותם לאורך השנים בהרמת משאות כבדים כגון רהיטים וציוד כבד.

רתמות וחבלים

רתמות וחבלים גם הם כלים מועילים אשר יעזרו לך לשמור על הרהיטים מוגנים. מאחר והרהיט שלך יהיה ממוקם בתא המטען של המשאית הסיכוי שהוא יזוז גבוה. בכדי למנוע מהרהיטים לנוע בזמן נסיעה ובכדי שלא יגרם להם נזק, הגן עליהם על ידי שימוש ברתמות ובחבלים והקפד לקשור אותם למקום המיועד לכך בתוך המשאית.

אריזת הרהיטים והציוד

פיתרון טוב כשמובילים רהיט שבור יהיה להגן עליו על ידי שימוש בניילון פצפצים. הפצפצים סופגים זעזוע שעלול להגרם לרהיט השביר. בזמן עטיפת הרהיט תוודא שהפצפצים עוטפים את החפץ השביר כראוי. תשתמש בנייר דבק חזק לשמור על הרהיט היטב ותנסה לבחון אם הדבק מספיק חזק על ידי ניסיון להזיז את הפצפצים.

שימוש בעגלת הובלת רהיטים

כשמגיע הזמן להעביר רהיטים כבדים, אל תשתמש רק בידיים שלך. השתמש בעגלת רהיטים שתוכל למצוא בכל חנות בית. השימוש בעגלה יהיה הרבה יותר קל ואפילו יגן על תחתית הרהיט מפני שריטות. כל מה שעליך לחשוב עליו הוא איך להרים את הרהיטים הכבדים שלך לתוך העגלה, וברגע שזה יושב על ראש הכלי, הזזת הרהיט תהיה קלה הרבה יותר. יחד עם זאת חשוב לזכור כי עגלה כזו תשמש אתכם בעיקר בבניינים עם מעלית ואינה יעילה כל כך במדרגות. לחילופין עגלה זו תוכל לשמש אותך בהובלת הריהוט מהבניין למשאית ולהיפך.

פירוק והרכבת רהיטים

במידה ולרהיט שלכם יש מגירות או חלקים שיכולים להיות מנותקים, נסו לפרק את הרהיט ככל שתוכלו, הוציאו את המגירות והפרידו את החלקים השונים. פעולה זו תקל על כובד משקלכם והעברת הרהיט תהיה קלה יותר. במידה ומדובר על פירוק והרכבה מסובכים יותר הכוללים פירוק והרכבה של ארון, מזנון או מיטה רצוי לקחת נגר מקצועי אשר לא יפגע בריהוט ויכול להרכיבו בתום העברה דירה או העברת הרהיטים כפי שהיה מקודם. במידה ובכל זאת החלטתם לעשות זאת בעצמכם, חשוב מאוד לשים לב כיצד אתם מפרקים את הרהיט כך שכל חלק יוחזר למקומו בצורה מדוייקת כפי שפירקתם אותו במדוייק.

משרד שכל תכולתו מובלת למקום אחר
02 אוג
מחזיקים משרד ומתכננים בקרוב לעבור מיקום? זקוקים בנוסף להובלתו לשירות אריזה מקצועי שאותו יספקו בעלי מקצוע מהתחום, כך שיארזו לכם את כל תכולת המשרד ויכינו אותה להובלה בזמן הקצר ביותר? באתר הובלות בישראל תמצאו את כל המידע שיענה לשאלות שלכם…
28 יול
הובלת דירה או משרד בדקה ה90 היא משימה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית ואפילו בדרך הנכונה ביותר. נכון, בדקה ה90 קשה לתכנן הכל מראש, אך כאשר כל המידע אותו תצטרכו זמין ונגיש עבורכם באתר אחד בכל שעות היממה, זה עדיין…
21 יול
מעבירים עסק קטן? עוברים לדירה חדשה? מחפשים הובלה מהירה? בדרך כלל הובלות נקבעות מראש לאחר תכנון נכון, אך גם להובלה דחופה תמצאו את המוביל שזמין לכך. באתר הובלות בישראל תוכלו למצוא את השירות הנדרש מהיום למחר, לאחר שהשוויתם מחירים בין…
13 יול
צריכים מובילים וחברות הובלה בסתיו או בחורף? בישראל מדי יום נקבעות ומתרחשות הובלות בכל חלקי הארץ. מי שחושב נכון קובע הובלה מראש ומשריין לעצמו את התאריך המבוקש. באתר הובלות בישראל תוכלו לעשות זאת בדרך הקלה והנוחה ביותר. הובלות בחודשי הסתיו…
נגישות
close