חבילת הובלה כולל הכל

בשנים האחרונות ישנן תמורות וחידושים בכל הקשור לעסקי ההובלות, בעבר היה לא ברור לכל משפחה ועסק כיצד ניגשים לנושא המפחיד שנקרא העברת דירה. אך בעקבות שינויים ותמורות רבות שהתרחשו בתחום זה וכניסת האינטרנט לחיינו בצורה כה משמעותית, תהליך חיפוש החברות והשוואת המחירים הפך להיות לפשוט הרבה יותר.

בשוק של היום, חברות הובלות רבות השכילו להבין כי ניתן להציע ללקוח הרבה מעבר להובלה של תכולת ביתו ממקום אחד לשני, כיום, כמעט כל חברת הובלות המכבדת את עצמה מציעה מגוון רחב של חבילות ושירותים בנושא העברת דירה, כאשר שרותים אלו משתנים בהתאם לצרכיו ותקציבו של הלקוח.

מה כולל תהליך ההובלה?

ישנן חבילות שירות המציעות לבצע התהליך מתחילתו ועד סופו על ידי מובילים מקצועיים ומספקות גם שירותי אריזה. נציג חברת ההובלה נפגש עם הלקוח תחילה, פגישה זו מתרחשת בין שמונה לעשרה ימים לפני ההובלה בה מציע הנציג למשפחה את סוגי חבילות השירות השונות. במידה ונבחרה חבילה בסיסית, נציג החברה מייעץ למשפחה כיצד לארוז את תכולת הבית, זאת, על מנת שלא ייגרמו נזקים על ידי המובילים בעת ההובלה.

ישנן חבילות הכוללות אספקה של חומרי אריזה מטעם החברה. החבילה הרחבה ביותר פוטרת את הלקוח מכל מאמץ פיסי ומטילה את המלאכה בידי מובילים מקצועיים אשר מספקים שירותי אריזה של התכולה, פירוק והרכבת הרהיטים והחברה אף מספקת ביטוח על מלוא התכולה. מפגישת הייעוץ עם נציג החברה ועד לסיום הסופי של תהליך מעבר הדירה יבצעו המובילים את כל הפעולות הנדרשות, החל מתכנון של המובילים יחד עם הלקוח על פריסת תכולת הבית או העסק במיקום החדש, דרך אריזת תכולת הבית וכלה בסידור הבית או העסק עד למצב שימוש.

יתכן כי אתם לא זקוקים כלל לשירות מלא אלא להעברת של מספר פריטים בודדים. חבילה זו מסווגת תחת הקטגוריה של שירותי הובלות קטנות המתאימות בעיקר לסטודנטים וכך גם העלות שלהם נמוכה בהרבה.

שירותי הובלה אלו אמנם יקרים, אך הם בהחלט מומלצים לאלו שזמן אינו מצוי בידם, בין אם הלקוח הוא משפחה המטפלת בילדים קטנים, או עסק שאינו מסוגל להפנות זמן ומאמצים להעברת דירה, ישנם מצבים בהם עדיף שצוות מובילים מקצועיים יבצע את הפעולות הנדרשות.

כיום, הובלות רבות נעשות כחלק מחבילות שירות כוללת שכזאת. כדי לדעת אם העברת דירה במסגרת חבילה כוללת כזו משתלמת, יש לחשב מהן העלויות הנכללות בביצוע תהליך האריזה והתכנון לבד, לעומת ביצוע התהליך בשיתוף עם חברת הובלות רצינית. בחישוב זה נכללים גורמים של עלות הזמן המושקע בהעברת דירה: ערך יום העבודה של הלקוח, עלות מסגרות שיעסיקו את הילדים בעת זמן המעבר ועוד, לעיתים יתגלה שחבילה כוללת תהיה בסיכום הכולל זולה יותר מאשר חבילת שירות בסיסית.

לסיכום, ניתן למצוא בשוק מגוון אפשרויות חדשות שיכולות לסייע בעת העברת דירה, הכל תלוי בתקציב שלכם ובזמן הפנוי שיש לכם.
שיהיה בהצלחה!

אדם מוביל קרטונים ארוזים
20 פבר
מתגוררים בדירת פנטהאוז ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה מקצועיים המספקים שירותי הובלת דירות גג? באתר הובלות בישראל תוכלו לחשב את ההוצאה מבעוד…
דירת סטודיו
15 ינו
מתגוררים בדירה קטנה ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה המספקים שירות הובלת דירת סטודיו? בהובלות בישראל תקבלו מענה מהיר לשירות זה ולשאר שירותי…
דירה מוכנה להובלה
07 ינו
רוצים לעבור דירה בקיץ הקרוב? פנויים רק בחודשי הקיץ לביצוע מעבר הדירה? בהובלות בישראל תוכלו לתאם הובלה מראש לקיץ הקרוב וליהנות ממספר הצעות מחיר משתלמות…
שלט we are moving לפני מעבר דירה
13 אפר
מתכננים מעבר דירה בקרוב? מתגוררים בוילה, קוטג׳ או כל בית פרטי אחר וברשותכם ריהוט וציוד רב? אם אתם מחפשים חברות הובלה ומובילים אמינים להובלת בית…
נגישות
close