לעבור בשלום את מעבר הדירה

גורם מקצועי בכל תחום ותחום מבצע לרוב שירות נהדר, שירות חיוני ומקצועי. ללא שום ספק. מבחינתו הוא יעביר את דירתך באופן משופר ומיידי. גורמים מקצועיים מנוסים דיים מצפים ממש בכל רגע נתון להושיט יד ולהעמיס כל פריט שתרצה מדירה אחת לדירה שנייה. מבחינת כישורים, ציוד והבנה מקצועית קיימים כיום פתרונות קסם כמעט לכל צרכי הובלה שדרושים לך.

מצידך, העניין המרכזי הוא כמובן חיסכון כספי וביצוע המינימום הדרוש ובאופן המועיל ביותר. זהו העניין המרכזי כאשר הינך פונה לשירות הובלת דירות ומבקש לקבל פיתרון נוח אלגנטי ומקצועי של הובלת רהיטים וחפצים. התמורה להשקעתך מצויה בכל אחד מן הדברים הבאים שיש לקחתם בחשבון:

תכנון מראש ופרקטי של כל המעבר  

לפני תחילת הובלת דירה עליך לקיים פגישות פיזיות עם נציגי החברה. הדבר דרוש כדי להבין כיצד יתבצעו הדברים ומה יש לקחת בחשבון. חברות הובלות רבות מסייעות בהערכת ההכנה המוקדמת להובלה, כמו לדוגמא: כיצד להתחיל לארוז חפצים, ממה להתחיל (מאיזה חדר), מה יהיה החישוב הנכון שלפיו תועבר כל הדירה ובאיזה ציוד יהיה כדאי להשתמש (משאיות, ציוד כבד כגון מנופים ועוד).

 תמחור כל התהליך והיטב

כיום קיימות שיטות תמחור מבוססות פריט. מה שאומר שהעברת רהיטים וחפצים מתומחרת ספציפית לפי שם הדבר המועבר, המרחק שהוא יעבור בקילומטרים ומאיזו קומה יש להעבירו ועד לאיזו קומה בבניין החדש. גם קיומה של מעלית נלקח בחשבון כגורם המשפיע על עלות העברת כל פריט. זאת, היות ומעלית מקלה על מלאכת הסבלים. העברת דירה קומפלט אמורה להיות מתומחרת באופן כזה הלוקח בחשבון דברים רבים ואשר אינו נתון להפתעות ותוספות מחיר שיצוצו תוך כדי המעבר עצמו.

גם אצלנו באתר תוכלו לערוך חישוב ותמחור עם מחשבון הובלות אשר ייתן לכם הערכת מחיר מה צריכה להיות עלות ההובלה שלכם בהתחשב בכל הפרמטרים השונים.
עירכו חישוב עם מחשבון הובלות באתר ותוכלו לדעת כמה עליכם לשלם עבור ההובלה.

צפי בעיות ופתירתן מראש

גם אם חברת הובלות היא רצינית ואמינה ומתכננת במשותף איתך את כל הדרוש, עדיין אין הדבר אומר שהכל יקרה בדיוק לפי התכנון. מה שכן ברור הוא שבניגוד גמור להעברת דירה שתבצע לבד שבמהלכה תהיה לך לבדך חוסר יכולת להתמודד עם הפתעות – שבמקרה זה – חברת הובלה מקצועית תדע מצוין מה לעשות בכל מצב בלתי צפוי. תמורת השימוש בשירותיה – ביצוע מעבר דירה, החל מרמת האריזה, הסחיבה בחדר המדרגות, ההעמסה על המשאית והפריקה בדירת היעד – יהיו בשליטה מוחלטת. לכל מצב או צורך שיתעורר החברה מקצועית תמצא פיתרון- וטוב!

 אריזה נכונה שתשמור על כל החפצים

גם אם אתה סבור כי אתה יודע בוודאות כיצד יש לעטוף ולארוז כל דבר ודבר, מוטב כי תיצמד לכלל המוכר כי אין חכם כבעל ניסיון. בייחוד אם החפצים המועברים בתהליך מעבר דירה חשובים ויקרים לליבך. חברת הובלה מספקת חומרי אריזה כגון קרטונים (בגדלים שונים ספציפיים), שקיות וחומרי איטום כסרטי הדבקה. נוסף על הציוד הפיזי תסופקנה לך הוראות כיצד למלא ארגזים על מנת שלא יהיו כבדים מדי, כדי שיוכלו להצטופף במשאית אחת מבלי שיתנגשו זה בזה ויטלטלו לחינם חפצים שבירים. בנוסף, אף תקבל ליווי והנחיה בביתך כיצד להפריד בין החפצים הנכונים באמצעות ניילון בועות ועיטוף של עיתונים.

מחיר טוב ומדויק

בסופו של דבר ומה שעתיד לקבוע את יציאתה של עסקת הובלת דירה מקצועית לפועל הוא גם המחיר. מחיר טוב הינו בפרופורציה למה שהינך מקבל. תוכל להפחית דברים רבים בדרך על מנת לקצץ בעלות. הקפד על הבנה טובה ועל הפרדת מה שחשוב לך ממה שפחות חשוב לך. בהקשר של מעבר דירה קיימים נושאים כגון: אריזה, פירוק והרכבה (פירוק חפצים בביתך והרכבתם מחדש בדירת היעד) , חישובים של מרחק והפרשי קומות, ליווי נוסף באמצעות ציוד מכני שנדרש ואף ביטוח שתוכל לעשות שילווה את כל תהליך הובלת הדירה. המחיר אף מושפע מן הזמן בחודש (באמצע החודש העלות הינה נמוכה יותר) וממספר הסבלים שיעסקו בתהליך הובלה מקצועית.

תהליך מעבר דירה מקצועי מוסיף ביטחון ותחושת טיפול מקצועי. וכאשר מחשבים נכון את התמורה האפשרית המתקבלת משימוש בשירותי חברת הובלות מקצועית ניתן להגיע למסקנה האם הדבר כדאי ומאילו בחינות.  

שיהיה בהצלחה!

זוג מתכונן לקראת מעבר דירה
27 נוב
מדי יום צוות אתר הובלות בישראל מקבל שאלות רבות בנושאי הובלות, אריזה ומעבר דירה, לכן ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר, ותשובות מפורטות לכל שאלה.…
זוג סבלים מורידים ספה
05 ספט
עוברים דירה בקרוב באותו בניין בו אתם מתגוררים? יש לכם ריהוט או ציוד אותו אתם רוצים לאחסן במחסן הפרטי שלכם, הנמצא בקומה התחתונה של הבניין?…
זוג וילד שוכבים על הרצפה ליד ארגזים מתכוננים להובלה
22 מרץ
מעבר דירה לעתים יכול להיות בלאגן לא קטן וערבוביה שלמה של חוסר ארגון וסדר. אנו באתר הובלות בישראל הכנו לכם רשימת משימות לביצוע לפני המעבר…
אשה עומדת בין קרטונים אחרי הובלה מוצלחת
22 מרץ
כיצד בוחרים חברת הובלות? אם אתם עומדים לפני מעבר דירה, אחת ההחלטות החשובות לתהליך המעבר הוא, את שירותיה של איזו חברת הובלות תשכירו כדי לבצע…
נגישות
close