מעבר דירה – עזרה מבחוץ

מעבר דירה הנו לעתים הזדמנות פז לרי-ארגון של הסדר בביתנו. הסיבה היא פשוטה: בעת המעבר נארזת כל תכולת הבית לתוך ארגזים ותוך כדי תהליך האריזה יש באפשרותכם למיין ולזרוק דברים שבהם אין כבר צורך. אנשים רבים מנצלים את המצב של הארגון מחדש לתרומת בגדים ישנים, שכבר אין בהם צורך לארגוני צדקה ולעמותות שונות.

העברת דירה – עזרה של צוותים מקצועיים

העברת דירה היא לא תהליך קל מבחינה נפשית. החלל שאליו התרגלתם הולך להשתנות והזמן שנדרש מכם על מנת לארוז את הדברים לקראת העברת הדירה למיקום חדש יכול להיות מורט עצבים. אלו הן חלק מהסיבות שאנשים רבים נעזרים בשירותיהם של חברות אשר מספקות שירות של סידור וארגון הבית או המשרד ושירותים של אריזה ופריקה בעת מעבר דירה.
חברות אלו מודעות לכך שישנם אנשים אשר אינם יכולים לפנות מזמנם על מנת לארוז ולפרוק את החפצים בעת מעבר דירה מסיבות שונות ומגוונות, לדוגמא: העברת הדירה חלה באמצע השבוע והדיירים אינם יכולים לוותר על יום עבודה. הזמן שנותר לאנשים אלו אחרי יום העבודה העמוס אינו מספיק על מנת לארוז את הדירה בצורה מסודרת ולכן הרעיון הכי טוב הוא להזמין צוות מקצועי שיעזור להם בזמן הקצר שנותר וידריך אותם בצורה היעילה ביותר, כיצד לארגן את הדברים.

קיימת גם אפשרות שהצוותים יעזרו לאותם אנשים לפרוק את הארגזים ולסדר אותם בדירה החדשה. היתרון כאן הוא שהצוותים המקצועיים יכולים לחסוך לכם בזבוז זמן וכסף. כבר אין צורך להזמין בייביסיטר שתשמור על הילדים במשך כל אותן שעות בהן אתם אורזים לקראת העברת הדירה ואין צורך לקחת ימי חופש מהעבודה,

העברת דירה- קהל היעד לעזרה מבחוץ

  • אנשים בעלי מוגבלות פיזית- מעבר דירה הוא דבר לא קל. הוא דורש הרבה התרוצצויות בדירה, נשיאת חפצים ועוד ולכן עזרה של חברה אשר עוסקת בפריקה ואריזה של החפצים יכולה להוות פתרון לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות.
  • אנשים עובדים- פתרון זה אידיאלי לאנשים אשר עובדים רוב היום ואינם יכולים לקחת חופש מהעבודה על מנת להתחיל לארוז ולפרוק את הארגזים בעת מעבר דירה.
  • אנשים עם ילדים קטנים- ילדים קטנים מהווים משרה מלאה ולכן אריזה של חפציכם לקראת מעבר דירה ופירוק החפצים לאחר מעבר דירה יכול להסתמן כבעיה.

בעזרת צוות מקצועי תוכלו גם להיות עם הילדים וגם לפקח על כל תהליך האריזה והפירוק של החפצים שלכם.

העברת דירה- כסף שווה נוחות

אנשים רבים חושבים על ההוצאה הכספית של מעבר דירה ומחשבים את צעדיהם בקפידה. דבר שחשוב לזכור בעת קבלת החלטות באשר לסכום הכסף אותו תוציאו בעת בחירת חברת הובלה וחברת אריזת חפצים הוא שהעברת דירה דורשת מיומנות. כיוון שרוב האנשים אינם עוברים דירה בתדירות כזו שבה הם יכולים להתמקצע בתהליך זה של העברה, משתלם להשתמש בשירותיהם של אנשים מקצועיים שיעזרו לכם להפוך את התהליך של המעבר לקל יותר.

אמנם ישנו סיכוי שהדבר ידרוש הוצאה כספית  מעבר לזו שחישבתם, אך קחו בחשבון שהחברה שתבצע בשבילכם את האריזה תהפוך את תהליך מעבר הדירה ליעיל, בטוח והחשוב ביותר: למהיר יותר. במקום שתעבדו מספר ימים בצורה לא יעילה, אנשי המקצוע יבצעו בשבילכם את אותם הדברים בצורה היעילה ביותר ותוך מספר שעות.

העברת דירה- פעולות חיוניות

  • ארגנו את כל הציוד שאותו אתם מתכוונים להעביר מראש.
  • וודאו כי בידכם רשימה מפורטת של כל הארגזים והחפצים הארוזים לפני תחילת תהליך העברת הדירה.
  • שימו לב שהחפצים שבהם אין צורך ושאותם אתם רוצים לתרום מופרדים משאר התכולה שאותה אתם רוצים להעביר לדירה החדשה.
  • שימו לב שעל כל הארגזים מצוין בלורד, מהי התכולה של כל ארגז.
  • תאמו מראש עם חברת ההובלה את השעה שבה אתם רוצים להתחיל ולבצע את העברת הדירה.

מעבר דירה יכול להיות תהליך פשוט. זכרו כי הכל תלוי בארגון נכון.

זוג שאורז לבד את החפצים שלו לקראת הובלה
22 מרץ
חודשיים עברו מאז עברתי לדירה חדשה. חודשיים תמימים ורשימת המטלות עדיין לא הסתיימה. גופי התאורה עוד לא נתלו, המדפים עוד לא נצבעו, תמונות עוד לא…
שתי בחורות עוברות דירה ומחזיקות ארגזים בידיים
22 מרץ
מעבר דירה הנו לעתים הזדמנות פז לרי-ארגון של הסדר בביתנו. הסיבה היא פשוטה: בעת המעבר נארזת כל תכולת הבית לתוך ארגזים ותוך כדי תהליך האריזה…
דגם של בית שמור בתוך ארגז עם קלקר
22 מרץ
הדבר הראשון שצץ בראש הוא הרעיון שפניה למוביל פרטי או למובילים תעלה לנו פחות מאשר פנייה לחברה גדולה. כנראה שהדבר נכון. אולם, עדיין ישנם דברים…
מוביל שסוחב קרטון לקראת הובלה
22 מרץ
הזמנת שירות הובלה היא פעולה בה התנסה כל מי שביקש לעבור דירה או לפנות משרד או מבנה כלשהו. בעלי מקצוע מתחום ההובלה בארץ מעניקים מגוון…
נגישות
אייקון וואטסאפ
close