קרטוני אריזה

כל מי שיצא לו לעבור דירה אפילו פעם אחת בחיים מכיר את בעיית המחסור בקרטוני אריזה. תמיד לפני  ההובלה אנו טורחים בחיפושים אחר האריזות, מתעסקים בהדבקות של קרטוני הנייר ומהרהרים האם זה באמת יגן על הציוד השביר והיקר ערך שלנו. לאלה מבינינו שעוברים דירה להלן שירות חדש ויעיל במיוחד אשר נותן פתרון לבעיית השכרת קרטונים עבור ביצוע הובלת דירה – השכרת ארגזי פלסטיק קשיחים שיכילו את כל תכולת הדירה שלכם ללא כאב ראש!

היתרונות בשירות השכרת ארגזי פלסטיק קשיחים:

  • ארגזי הפלסטיק הקשיחים נאטמים על יד מכסה מתאים וננעלים על ידי אזיקונים.
  • הציוד בארגזי פלסטיק קשיחים נשאר יציב לאורך כל ההובלה.
  • אין חשש לפתיחה אקראית ולהיעלמות ציודכם בזמן ההובלה.
  • המיכלים של ארגזים אלו שומרים על ציודכם מפני לחות ומזיקים.
  • ניתן לערום את המיכלים אחד על השני ועל ידי כך לחסוך הרבה מקום.

מחירי קרטוני אריזה ושירותי אריזה

לגבי מחירים ועלויות, שירות השכרת ארגזי פלסטיק קשיחים הוא זול יותר מאספקת ארגזים על ידי חברות הובלה, וזאת משום שמדובר בציוד שאינו מתכלה בתדירות גבוה ונשמר לאורך זמן, בניגוד לשירותי אריזה בארגזי קרטון. המחיר עבור השכרת ארגזים קשיחים הוא בסדר גודל של 200 ש"ח עבור ארגזים המספיקים לתכולת בית, בניגוד לחברות הובלות אשר מספקות שירותי ציוד ואריזה תמורת 300-500 ש"ח עבור תכולת דירה, אך במקרה של השכרת ארגזים קשיחים לא מדובר על אריזת הציוד ויש להחזיר את הארגזים במצב תקין. כך שלכל צד קיימים היתרונות שלו, אך חשוב לזכור כי לא תמיד המחיר הזול ביותר הוא המשתלם ביותר ופעמים רבות ההבדל בשירות בין חברות הובלה הוא משמעותי לא פחות מהפרשי המחירים בין החברות השונות.

אז אם אתם לפני מעבר דירה מומלץ לקבל הצעות מחיר מחברות הובלות או חברות אריזת ציוד ולבחון את השירות, הובלת דירה עם ארגזים קשיחים אלו תקל עליכם את תהליך מעבר הדירה ואף תחסוך לכם כסף. אנו מציעים לכם למלא את הטופס המצ"ב ולקבל הצעות מחיר לשירותי הובלה ואריזה.

אנשים יושבים מתחת לקרטונים שמיועדים להובלה
22 מרץ
כל מי שיצא לו לעבור דירה אפילו פעם אחת בחיים מכיר את בעיית המחסור בקרטוני אריזה. תמיד לפני  ההובלה אנו טורחים בחיפושים אחר האריזות, מתעסקים…
דמות מחזיקה קרטון שנמצא באחסון
22 מרץ
בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בקרטונים ושאלה שנשאלת לעיתים קרובות היא איפה משיגים קרטונים לפני הובלת דירה.  קרטונים לאריזה מסופקים לנו על…
נגישות
אייקון וואטסאפ
close