הובלות קטנות לסטודנטים

עונת הקיץ מהווה זמן אידאלי למעבר דירה של סטודנטים. פתיחת שנת הלימודים הקרבה מביאה סטודנטים רבים לשכור דירה בקרבת האוניברסיטה או לעבור מדירה אחת לדירה אחרת. מאחר והסטודנטים אינם בעלי ציוד רב או שהדירה שאליה הם עוברים היא דירה בשותפות או דירה קטנה מאוד שאין בה מקום, לרוב, עולה הצורך בביצוע הובלות קטנות בלבד לצורך מעבר דירה. מה המשמעות של ביצוע הובלות קטנות לסטודנטים וכיצד ניתן לבצע הובלות בסדר גודל קטן? כל התשובות בכתבה הבאה.

מה הכוונה בהובלות קטנות?

הובלות קטנות הן הובלות של מספר בודד של פריטים או מספר בודד של ארגזים. לרוב, תכולתן של ההובלות הנחשבות לקטנות אינה כוללת מספר רב של רהיטים או מספר רב של ארגזים. הובלות קטנות יכולות להיות גם הובלת של פריט מסוים בעל משקל כבד כמו רהיט גדול במיוחד, פסנתר, ארון גדול וכדומה. מובילים רבים מגדירים הובלות קטנות גם עבור הובלות המאופיינות במספר קטן של חפצים ורהיטים בנוסף למספר בודד של ארגזים.

מובילים אשר מעניקים שירותי הובלות קטנות לרוב יעניקו שירות זול ומהיר יותר משירות של מובילים המעניקים שירותי הובלות גדולות. מאחר ועלות הובלה גדולה היא גבוהה במיוחד ללא קשר לכמות הפריטים, בחירה מראש של מוביל אשר מתמחה בביצוע הובלות קטנות תוזיל משמעותית את עלות ההובלה.

בחירת חברה לביצוע הובלות קטנות לסטודנטים

לפני בחירת חברה לביצוע ההובלות הקטנות יש לוודא שאכן השירותים של החברה כוללים שירותי הובלות קטנות באופן מפורש. חברה שמגדירה ביצוע הובלות באופן כללי ולא הובלות קטנות עלולה לתמחר את עלות ההובלה על פי מחירי הובלה רגילה ולא על פי מחירי הובלה קטנה. בנוסף, חברת ההובלות הנבחרת צריכה להיות בעלת רישיון לעסוק בהובלות באופן כללי וכוללת ביטוח מפני נזקים לציוד המועבר.

על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר, חשוב לבצע סקר שוק של חברות הובלה שונות המציעות שירותי הובלות קטנות ולפרט ככל הניתן את התכולה. פירוט מקסימלי של הפריטים המבוקשים להובלה תמנע תמחור שגוי ואי הבנות עם ביצוע השירות על ידי חברת ההובלות.

במידה ואתם סטודנטים אשר צריכים שירותי הובלה, חשוב לציין זאת במהלך השיחה עם נציג החברה. חברות רבות מעניקות הנחות לסטודנטים ומספקות שירותי הובלות סטודנט למגזר. חשוב לציין גם את מקום ההובלה ופירוט התכולה שלכם. במידה ולא הצלחתם למצוא חברה אשר עומדת ברף המחירים שאתם מוכנים לשלם עבור ההובלה שלכם, מומלץ לבדוק זאת גם בעמוד לוח מודעות להובלה באתר ולמצוא שותפים להובלה שלכם. בצורה כזו תוכלו לחסוך בעלות ההובלה, אך זאת רק במידה והמשאית לא תיהיה מלאה והמובילים יוכלו להכניס תכולה של שותף נוסף להובלה שלכם.

מתי להזמין שירותי הובלות קטנות

שירותי הובלות קטנות רלוונטיים במיוחד כאשר עולה הצורך להוביל פריטים קטנים ומעטים. הובלות קטנות מוגדרות כהובלות שאינן דורשות פירוק והרכבה של רהיטים, אינן מצריכות סחיבה של כמות רבה של רהיטים או מוצרי חשמל ושמורכבות ההובלה לא גדולה במיוחד כמו הובלה מדירה הנמצאת בקומה גבוה או הובלה של חפצים יקרי ערך הדורשים משנה זהירות וביטוח יקר.

כוורת
11 אפר
מחפשים מוביל או חברת הובלות לצורך שירותי הובלה להובלת כוורת הספרים שלכם? תצטרכו לחפש שירות הובלה קטן או הובלת פריט בודד. בהובלות בישראל תוכלו לתאם…
מובילים מבצעים הובלת מדיח כלים
06 מרץ
מחפשים מוביל או חברת הובלות להובלת מדיח כלים? אם אתם מחזיקים במדיח כלים ביתי או מדיח כלים תעשייתי גדול, בהובלות בישראל תוכלו לחשב את עלות…
מכונת תפירה
05 פבר
מתעסקים באופנה או טקסטיל ומחזיקים במכונת תפירה? מחפשים שירות הובלת מכונת תפירה רגילה או תעשייתית? בהובלות בישראל תמצאו את מה שחיפשתם ותוכלו לתאם את השירות…
שולחן סנוקר
23 ינו
אם רכשתם שולחן סנוקר חדש או יד 2 עליכם לדאוג להובלה שלו לביתכם. הובלת שולחן סנוקר מחייבת רכב הובלות גדול וצוות מקצועי ומיומן בתחום הובלות…
נגישות
close