שירותי הובלה בתל אביב

🤯מבצע חם להובלה בתל אביב החל מ-250 ש"ח לפריט כולל ביטוח

✔ 100% מקצועיות – רק מובילים מקצועיים בתל אביב

✔ 100% שביעות רצון

✔ שירותי אריזה ועטיפה

✔ הנחה על פירוק והרכבה!


ניתן להזמין שירות דחוף בתל אביב מהיום להיום!

לקבלת יעוץ והצעת מחיר בחינם חייגו 053-7934108

גם להשאיר הודעה זה בסדר 🙂

הובלות בתל אביב

אין כל קושי למצוא חברת הובלות תל אביב לביצוע ההובלה הרצויה לכם. באמצעות האתר שלנו תוכלו לבחור את החברה הרצויה לכם.

ממשק חיפוש מקוון, נוח ומשוכלל, מאפשר גם לכם, המזמינים את ההובלה וגם לחברת ההובלה, האמורה לבצע אותה, להיערך לקראתה באופן הטוב ביותר, אשר ייעל, ישכלל ויקצר את ההובלה.

רזולוציית ההגדרה מאפשרת לחברת ההובלה לדעת מאיזו קומה לאיזו קומה אמורה ההובלה להתבצע, האם יש מעלית בבניינים, ומה המרחק מהדירה או המשרד עד למשאית, האם המובילים אמורים גם לפרק ולהרכיב את הציוד המובל, כמה מקררים וכמה טלוויזיות יש ועוד.

ריבוי חברות הובלות תל אביב מאפשר לכם לבחור את זו הקרובה אליכם. אתם מוזמנים לגלוש כאן, בעזרתנו השקטה, ישירות אל חברת ההובלה שאתם בוחרים.

יותר מאשר בכל מקום אחר הובלות בתל אביב עלולות להיראות לכם כמבצע מורכב ומסובך, בשל צפיפותה של העיר. אבל חברות ההובלה הרבות בתל-אביב מאומנות ומיומנות בביצוע הובלות בתוך העיר הגדולה, לרבות הובלות המחייבות ציוד-עזר מיוחד.

איך בוחרים חברת הובלות בתל אביב בצורה נכונה?

סקר שוק מקדים (שיכול להתבצע כאן ועכשיו, ממקום מושבכם) יאפשר לכם לבצע בחירה מושכלת בחברת הובלות תל אביב לביצוע ההעברה.

רצוי לערוך גם בירור מקדים על התעריפים הנהוגים בענף. אם וכאשר תיתקלו בחברת הובלות, אשר נציג מטעמה מציע לכם הצעה שזולה באופן מחשיד – נורית האזהרה שלכם אמורה להידלק: מדובר בחאפר או בשרלטן.

על מנת לשלול היתכנות להעדר הסמכה ואישור של חברת ההובלות לספק שירות בררו האם תמורת התשלום ניתנת חשבונית מס והאם הביטוח של החברה מכסה נזקים פוטנציאליים לתכולת ההעברה.

כאשר אתם מבקשים לבצע הובלה אל העיר תל אביב או מחוצה לה, אל תהססו – לטובתכם! – ובקשו המלצות של לקוחות (שיכולים להעיד על שביעות הרצון שלהם או, אולי, ההיפך).

כמו כן עגנו את כל ההסכמות בעל פה גם בכתב (תאריך ושעה לביצוע ההובלה, תכולת הפריטים שיועברו, מהיכן להיכן, נשיאת החברה בנזק שעלול להיגרם, חובתה לפצות אתכם על איחור בלתי סביר ועוד).

יש צעדי זהירות הכרחיים כדי לצמצם עד למינימום את האפשרות שתפלו, חלילה, בפח שטמנו לכם חאפרים או שרלטנים. כמו לפני ביצועה של כל עסקה, בחתימתכם על חוזה עם חברת הובלות, עליכם לקרוא היטב את כל האותיות הקטנות והסעיפים שאותם אתם מאשרים ומקבלים עליכם את המתחייב מהם.

אתם ממליצים על המובילים המקצועיים שלנו!

באנר רמבו הובלות

כמה עולה בממוצע הובלה בתל אביב?

ביצוע הובלה אל תל אביב או מחוץ לת"א היא פעולה סובייקטיבית ומורכבת ממספר פרמטרים כמו כמות ארגזים/חבילות, מרחק מתל אביב, מורכבות ההובלה וכולי.

יש הבדל משמעותי בין הובלה של דירה קטנה לתל אביב או הובלה של מחסן לוגיסטי הן מבחינת מורכבות ההובלה עצמה, שימוש במנוף, הרכבה ופירוק של הפריטים, כמות הפריטים עצמם ועוד.

אנחנו בכוונה שמים את זה על השולחן כדי שתבינו את המשמעויות שזה נוגע למחירי הובלה ולמה בעצם אתם צריכים לשים לב ולמה לא.

יחד עם זאת, יש טווח מחירים כללי שאנחנו רוצים להנגיש לכם בצורה ברורה על מנת שתדעו +- מה הטווח של מחירי הובלה בתל אביב.

טווח מחירים כללי להובלות בתל אביב

סוג ההובלההובלה בתוך תל אביבהובלה מחוץ לתל אביב
דירת 2 חדרים2,000-2,500 ש"ח2,000-3,000 ש"ח
דירת 3 חדרים2,500-3,500 ש"ח2,500-3,500 ש"ח
דירת 4 חדרים3,500-4,500 ש"ח3,000-4,000 ש"ח
דירת 5 חדרים ומעלה4,500-6,000 ש"ח3,500-4,500 ש"ח
הובלת משרד קטן (עד 50 מ"ר)2,000-3,500 ש"ח3,000-4,000 ש"ח
הובלת משרד בינוני (50-100 מ"ר)3,000-4,500 ש"ח3,500-4,500 ש"ח
הובלת משרד גדול (מעל 100 מ"ר)4,500-5,500 ש"ח4,000-5,000 ש"ח
הובלת פריט בודד250-500 ש"ח300-600 ש"ח
הובלת מחסנים3,000-4,000 ש"ח למ"ר3,500-4,500 ש"ח למ"ר
שימוש במנופיםהחל מ-500 ש"חהחל מ-600 ש"ח
הובלה של פריטים מורכבים וגדוליםבהתאם לסוג הפריטבהתאם לסוג הפריט

בדרך לתת לכם שירות נפלא..!

באנר יבגני הובלות

איך לבחור את המובילים האמינים ביותר בתל אביב כלקוח/ה?

הנה כל השלבים שאנחנו מציעים לכם לעשות לפני שאתם בוחרים מוביל איכותי ומומלץ בתל אביב, כמובן משתנה מהובלה להובלה ועל פי חשיבותה גם כן.

שלב 1: חפשו המלצות

השלב הראשון הוא לחפש המלצות מחברים, בני משפחה, שכנים או מכרים שעשו לאחרונה מעבר דירה. אם יש לכם חברים או מכרים בתל אביב, בקשו מהם המלצות על חברות הובלה אמינות. אתם יכולים גם לחפש המלצות באינטרנט, בפורומים או באתרי השוואת מחירים.

שלב 2: השוו מחירים

לאחר שתקבלו כמה המלצות, השוו מחירים בין חברות ההובלה השונות. אל תתמקדו רק במחיר הזול ביותר, אלא גם בשירות ובמקצועיות של החברה. חשוב לקבל הצעת מחיר מפורטת, הכוללת את כל השירותים שאתם זקוקים להם, כגון פירוק והרכבת רהיטים, אריזה או אספקת קרטונים.

השוואת מחירים להובלות אתם יכולים לעשות בקלות דרך האתר שלנו - פיתחנו מחשבון הובלות מיוחד בדיוק לשם מטרה זו!

שלב 3: קבעו פגישת ייעוץ

לאחר שקבלתם הצעות מחיר מפורטות, קבעו פגישת ייעוץ עם כמה חברות הובלה. בפגישה, ספקו למובילים את המידע הדרוש להם כדי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת יותר. חשוב לבדוק את אמינות המובילים, לוודא שהם מנוסים בהובלת דירות בתל אביב, ושהם מציעים שירות מקצועי ואדיב.

זו יכולה להיות פגישת זום, פגישה פרונטאלית ואף פגישה טלפונית לרוב מספיקה.

שלב 4: קבלו הצעת מחיר סופית

לאחר הפגישה, קבלו הצעת מחיר סופית מכל חברות ההובלה שהזמנתם. השוו את ההצעות השונות וקבלו החלטה על החברה שאתם רוצים להזמין.

שלב 5: חתמו על חוזה

לפני שאתם מאשרים את ההובלה, חשוב לחתום על חוזה עם חברת ההובלה. החוזה צריך לכלול את כל הפרטים החשובים, כגון מחיר ההובלה, תאריך ההובלה, השירותים שיבוצעו במהלך ההובלה ותנאי האחריות.

המובילים שלנו אצלכם!

באנר we deliver for you

טיפים נוספים שיעזרו לכם לבחור מוביל אמין בתל אביב

 • בקשו לראות תעודת ביטוח של חברת ההובלה.
 • בקשו לראות תעודת יושר של המובילים.
 • שימו לב להמלצות של לקוחות קודמים של החברה.
 • אם אתם עוברים דירה עם פריטים יקרי ערך או רגישים, כדאי לשקול לרכוש ביטוח הובלה.

שירותי הובלה בתל אביב זה משהו שקובעים מראש ולא ליום שאחרי

לא פעם ולא פעמיים יצא לנו לראות לקוחות במצוקה שרצו את ההובלה ביום אחרי או יומיים אחרי ולפעמים אף באותו היום!

תבינו, רוב המובילים הטובים והמומלצים שיש בתל אביב תפוסים כשבוע עד שבועיים קדימה, כן, זו המציאות.

אל תמהרו ואל תעבדו תחת לחץ, במיוחד אם מדובר בהובלה גדולה שאתם צריכים לעשות כמו הובלת דירה לתל אביב או שאתם בכלל עוברים לעיר אחרת, תתאמו לפחות שבוע-שבועיים מראש!

כאשר אתם מדברים עם מוביל ועושים את המחקר שלכם, אל תחסירו שום דבר בפרטים והכי טוב זה לשלוח בוואטסאפ ואף לאימייל של חברת ההובלה רשימה של כל הבקשות שלכם מבלי להחסיר כלום.

תבינו שככל שתתנו יותר מידע למוביל גם באמצעות טקסט וגם באמצעות ויזואל, כמו תמונות וסרטונים חשובים הקשורים להובלה, כך למוביל יהיה פחות שאלות לשאול אתכם והוא יידע בדיוק איך לגשת לדברים ולתת לכם הצעת מחיר ובמידה והיא תאושר על ידכם תוכלו לקבוע מועד מסודר להובלה ולהיערך אליה מראש.

רשימה של דברים חשובים שצריך לשים לב אליהם בזמן הובלה

ישנם מספר פרמטרים שיעזרו לכם כלקוחות להתכונן טוב יותר ככה שתדעו מה חשוב ומה לא, על מה לתת דגש ועל מה לא, אז בוא נפרט אותם אחד אחד ונכניס אותם בצורה מסודרת בתוך טבלה:

סוג ההובלהתיאורהבדלים מרכזייםדברים שכדאי לשים לב אליהם
הובלת דירה בתל אביבהובלת כל תכולת הדירה, כולל רהיטים, מוצרי חשמל, חפצים אישיים ועוד.גודל הדירה, מספר החדרים, כמות החפצים, גובה הבניין, תנאי הגישה לדירה (מעלית או מדרגות)להכין את הדירה לקראת ההובלה, לרכוש ארגזים וקרטונים, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה, לרכוש ביטוח הובלה
הובלת מחסנים בתל אביבהובלת תכולת מחסן, כולל ציוד, כלי עבודה, חפצים אישיים ועוד.גודל המחסן, כמות החפצים, גובה המחסן, תנאי הגישה למחסןלהכין את המחסן לקראת ההובלה, לרכוש ארגזים וקרטונים, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה, לרכוש ביטוח הובלה
הובלת מקררים בתל אביבהובלת מקררים, כולל פריטים אחרים במקרר.סוג המקרר, גודל המקרר, משקל המקרר, מרחק ההובלהלהכין את המקרר לקראת ההובלה, לוודא שהמקרר מנותק מהחשמל, לוודא שהמקרר מאוחסן בצורה נכונה במהלך ההובלה
הובלות קטנות בתל אביבהובלת מספר פריטים בודדים, כגון רהיטים, מוצרי חשמל, חפצים אישיים ועוד.מספר הפריטים, גודל הפריטים, משקל הפריטיםלהכין את הפריטים לקראת ההובלה, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה
הובלות חפצים בודדים בתל אביבהובלת פריט בודד, כגון פסנתר, ארון, מכונת כביסה ועוד.סוג הפריט, גודל הפריט, משקל הפריט, מרחק ההובלהלהכין את הפריט לקראת ההובלה, לוודא שהפריט מאובטח כראוי במהלך ההובלה
הובלות בינוניות בתל אביבהובלת כמות בינונית של חפצים, כגון דירה קטנה או משרד קטן.גודל הדירה או המשרד, כמות החפציםלהכין את הדירה או המשרד לקראת ההובלה, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה, לרכוש ביטוח הובלה
הובלות מטבחים בתל אביב
הובלת מטבח שלם, כולל ארונות, מקרר, תנור, מיקרוגל ועוד.סוג המטבח, גודל המטבח, משקל המטבח, מרחק ההובלהלהכין את המטבח לקראת ההובלה, לוודא שהמטבח מפורק וארוז כראוי, לוודא שהמטבח מאובטח כראוי במהלך ההובלה

מכתב תודה למובילים המנוסים שלנו!

באנר הובלות הנתינה

טיפים מנצחים להובלה ללא דאגה 🚚

👈השוו הצעות מחיר בין כמה חברות הובלה, ולא רק על המחיר, אלא גם על השירות, האמינות והניסיון של החברה.

👈קראו חוזה הובלה בעיון לפני שאתם חותמים עליו, וודאו שהחוזה כולל את כל הפרטים החשובים, כגון מחיר ההובלה, תאריך ההובלה, השירותים שיבוצעו במהלך ההובלה ותנאי האחריות.

👈אם אתם עוברים דירה עם פריטים יקרים או רגישים, או בין אם מדובר בהובלת משרד לתל אביב כדאי לשקול לרכוש ביטוח הובלה.

הובלה בתל אביב לפי אזורים📍

מרכז תל אביב

הובלת דירה או משרד באזור המרכז של תל אביב יכולה להיות משימה מאתגרת ויקרה יחסית בשל עומסי התנועה ומחסור בחניות להעמסה ופריקה.

עם זאת, ניתן למצוא חברות הובלה מקצועיות שעובדות שנים רבות בעיר ויודעות לתמרן ביעילות גם בסמטאות ואזורים צפופים. חשוב לקבל הצעות מחיר מספר חברות ולהשוות ביניהן, מחיר הובלת דירה 2 חדרים במרכז תל אביב נע בדרך כלל בין 2,000 ל-3,500 ש"ח בהתאם לקומה, האריזה והמרחק.

למרות שזה נראה יקר, כדאי לזכור שהובלה מקצועית היא השקעה חשובה בשמירה על הפריטים היקרים שלכם. מומלץ לקרוא ביקורות על חברת ההובלות ולדאוג לכיסוי ביטוחי מתאים.

דרום תל אביב

הובלה בדרום העיר יכולה להיות פשוטה וזולה במידה מסוימת מאשר במרכז העיר. הסיבות העיקריות לכך הן פחות עומסי תנועה, רחובות רחבים יותר ויותר אפשרויות חניה להעמסה ופריקה.

עם זאת, מחירי ההובלה בדרום תל אביב עדיין גבוהים ביחס לערים אחרות במרכז הארץ ותלויים בעיקר בכמות הפריטים להובלה והמרחק הספציפי בתוך האזור.

כך למשל, הובלה של דירת 3 חדרים מרחובות כמו שדרות רוקח או המסגר צפויה לעלות בין 1,500 ל-3,000 ש"ח בממוצע, כאשר מחירים מעל 3,000 ש"ח נחשבים יקרים.

יש לקחת בחשבון ששכונות דרום תל אביב כוללות גם אזורי תעשיה ומסחר שבהם עלולות להיות הגבלות כניסה לרכבים גדולים או קשיי חניה. לכן חשוב לוודא עם חברת ההובלות מראש שניתן לגשת לנקודת האיסוף/פריקה המבוקשת.

צפון תל אביב

הובלה בצפון תל אביב מנסיוננו לרוב יקרה יותר ומהווה אתגר לוגיסטי עקב הצפיפות הרבה, מרכזי הבילוי והקושי בחנייה ותמרון עבור משאיות. עם זאת, יש לא מעט חברות הובלה מנוסות ומקצועיות שפועלות באזור ויודעות לתמרן במיומנות בין הרחובות הצרים והסמטאות.

בהשוואה למרכז תל אביב, המחירים בצפון נמוכים במקצת עקב הנגישות הטובה יותר ופחות בניינים מפוארים ומוגנים. דירה ממוצעת של 2-3 חדרים בשכונות כגון הדר יפו או התקווה תעלה בין 1,500 ל-2,500 ש"ח להובלה, כאשר דירות גדולות או מרוהטות יוקרתית יותר יכולות להגיע גם ל-3,000 או יותר.

חשוב לקבל מספר הצעות מחיר מפורטות המתייחסות למיקום הספציפי בצפון תל אביב ולדרישות הייחודיות כמו חניה או מעלית, וגם לקרוא ביקורות על החברות השונות כדי לבחור את האפשרות הטובה ביותר. מומלץ לשלם מעט יותר עבור שירות איכותי ומקצועי.

מתי נשתמש במנוף בתל אביב?

מנופים משמשים בהובלות במקרים שבהם יש צורך להרים או להוריד פריטים כבדים או גדולים, או במקרים שבהם אין אפשרות להוביל את הפריטים באמצעות גרירה או הרמה ידנית.

שימוש במנופים הכי נפוץ כאשר מובילים פריטים גדולים כמו:

 • הובלת פסנתרים: פסנתרים הם פריטים גדולים וכבדים, ולכן קשה להעביר אותם באמצעות גרירה או הרמה ידנית. שימוש במנוף מאפשר להרים את הפסנתר בקלות ובבטחה.

 • הובלת מכונות כבדות: מכונות כבדות, כגון מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מקררים, תנורים וכו', הם פריטים גדולים וכבדים, ולכן קשה להעביר אותם באמצעות גרירה או הרמה ידנית. שימוש במנוף מאפשר להרים את המכונות בקלות ובבטחה.

 • הובלת ריהוט גדול: רהיטים גדולים, כגון ארונות, ספות, שולחנות וכו', הם פריטים גדולים וכבדים, ולכן קשה להעביר אותם באמצעות הרמה ידנית או גרירה. שימוש במנוף מאפשר להרים את הרהיטים בקלות יותר ובבטחה.

 • הובלת פריטים רגילים לבניין רב קומות: במקרה של הובלת פריטים רגילים לבניין רב קומות, ניתן להשתמש במנוף כדי להרים את הפריטים אל הקומה הרצויה, במקום להשתמש במעלית. שימוש במנוף מאפשר להוביל את הפריטים במהירות ובקלות, מבלי להעמיס על המעלית.

 • הובלת פריטים רגילים לאזורים צרים או בעלי גישה מוגבלת: במקרה של הובלת פריטים רגילים לאזורים צרים או קשים לגישה, ניתן להשתמש במנוף כדי להרים את הפריטים מעל המכשולים. שימוש במנוף מאפשר להוביל את הפריטים בקלות ובבטחה, מבלי לפגוע במכשולים או בפריטים עצמם.

המלצה חמה עבורכם, על המובילים המעולים שלנו!

באנר זוזו הובלות

מה חשוב שתדעו על הובלה באמצעות מנוף בתל אביב?

אם אתם שוקלים להשתמש במנוף בהובלה שלכם, חשוב לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של השימוש במנוף, וכן את עלות ההובלה.

כמו כן, חשוב לבחור חברת הובלות מקצועית ומנוסה בשימוש במנופים, על מנת להבטיח הובלה בטוחה ויעילה.

יתרונות וחסרונות של שימוש במנופים בהובלות בתל אביב

 • יתרונות:

 • מאפשר להרים או להוריד פריטים כבדים או גדולים בקלות ובבטחה.
 • מקצר את זמן ההובלה.
 • מפחית את הסיכון לפציעות או נזקים לרכוש.

 • חסרונות:

 • יקר יותר מהובלה רגילה.
 • דורש שטח פנוי נוסף.
 • דורש אישור מהרשויות במקרים מסוימים.

מחירי הובלות עם מנוף בתל אביב

מחיר הובלה עם מנוף תלוי במספר גורמים, כגון:

 • סוג המנוף הנדרש.

 • משקל וגודל הפריטים להובלה.

 • המרחק בין שתי הכתובות.

 • זמינות המנוף ביום ובשעה המבוקשים.

בדרך כלל, הובלה עם מנוף יקרה יותר מהובלה רגילה בכ-20% עד 50%.

הובלות במרכז הארץ יכולות להיות זולות יותר

בשל התחרות העצומה בין המובילים ובגלל ההיצע היחסית גדול שיש לנו במרכז הארץ, הובלות בערי המרכז כמו תל אביב לעיתים יכולות להיות זולות יותר במיוחד כשזה נוגע להובלות קטנות בתל אביב, הובלות משרדים, חפצים בודדים ועוד.

הסיבות המרכזיות למה לעיתים תשלמו דווקא פחות על הובלה בתל אביב לעומת הובלה בחיפה למשל, הובלה בירושלים וכולי.

ישנם מספר גורמים עיקריים המשפיעים על עלויות ההובלה, שגורמים לעיתים להובלות במרכז הארץ ובתל אביב להיות זולות יותר מאשר באזורים אחרים:

 1. ריכוז אוכלוסייה - באזורי המרכז ובתל אביב יש ריכוז אוכלוסייה גדול. כך שחברות ההובלה יכולות לבצע מספר רב של הובלות ביום, להוזיל עלויות ולהציע מחירים תחרותיים יותר.
 2. זמינות גבוהה של המובילים - באזורים אלו חיים רבים מהמובילים עם משפחותיהם, והם נוטים לעבוד באזור מגוריהם. לכן יש זמינות גבוהה יותר של עובדי הובלה שמפחית עלויות.
 3. תחרות רבה - בגלל הריכוז האוכלוסין במרכז, יש תחרות עזה בין חברות רבות להשיג לקוחות. זה מוביל לעיתים למלחמות מחירים ולהצעות אטרקטיביות.
 4. תשתיות תחבורה טובות - מרכז הארץ נהנה מתשתיות תנועה, כבישים ראשיים, מסלולי אגרה וגישה קלה למרכזי הערים. זה מאפשר לחברות חיסכון בזמן נסיעה ובעלויות לוגיסטיות.
 5. נגישות לחברות ארציות - חברות הובלה גדולות וארציות נוטות לרכז את מרכזיהן בתל אביב ובמרכז. הן יכולות להציע מחירים אטרקטיביים יותר באזורים אלו.

לעומת זאת, באזורים אחרים בפריפריה עלויות ההובלה נוטות להיות גבוהות יותר עקב הגורמים הבאים:

 • פיזור יישובים ומרחקים ארוכים שמגדילים עלויות תפעוליות.
 • פחות תחרות וחברות הובלה באזורים אלו.
 • עלויות גבוהות למשאיות ולכוח אדם מוסע מרחוק.
 • תשתיות תחבורה פחות טובות שמייקרות זמן ועלויות לוגיסטיות.

לסיכום, התחרות הרבה, ריכוז האוכלוסין והתשתיות הטובות במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט מאפשרים לחברות הובלה לפעול ביעילות ובחיסכון, ולהציע לכם מחירים תחרותיים יותר בהשוואה לאזורים אחרים בארץ.

אתם ממליצים בזמן שירות!

באנר א.ש הובלות

כמה עולה הובלה ממוצעת מתל אביב לחיפה, לירושלים, לבאר שבע וכו'?

להלן מחירון מפורט להובלות קטנות ורגילות מתל אביב לירושלים, חיפה ובאר שבע ועוד:

👈הובלה לירושלים

הובלה קטנה:

 • מרחק: כ-60 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות.
 • עלות ממוצעת: 500-800 ש"ח.
 • חשוב לדעת: יש צורך בחברה מקצועית המכירה את דרכי הגישה והרחובות הצרים בירושלים. מומלץ לבדוק נגישות למעלית במקרה של דירה בבניין ללא נגישות. מומלץ גם ביטוח הובלה מתאים.

הובלה רגילה:

 • מרחק: כ-60 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות.
 • עלות ממוצעת: 1,000-1,500 ש"ח.
 • חשוב לדעת: חברת הובלה רגילה אינה מחויבת בהתמחות ייחודית בגישה לירושלים, אך כדאי שהחברה תהיה מנוסה ותכיר את העיר.

👈הובלה לחיפה

הובלה קטנה:

 • מרחק: כ-90 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות.
 • עלות ממוצעת: 600-900 ש"ח.
 • חשוב לדעת: נסיעה דרך כביש חוצה ישראל. תנאי הובלה סטנדרטיים יחסית, אין צורך בהתמקדות ייחודית.

הובלה רגילה:

 • מרחק: כ-90 ק"מ
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות
 • עלות ממוצעת: 1,200-1,800 ש"ח
 • חשוב לדעת: תנאי הובלה סטנדרטיים, ניתן לבחור חברה ארצית רגילה ללא התמקדות ייחודית.

👈הובלה לבאר שבע

הובלה קטנה:

 • מרחק: כ-100 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1.5-2.5 שעות.
 • עלות ממוצעת: 700-1,000 ש"ח.
 • חשוב לדעת: נסיעה ארוכה דרך כבישים בין-עירוניים. תנאי הובלה סטנדרטיים אך עלולה להיווצר יקרות עקב המרחק.

הובלה רגילה:

 • מרחק: כ-100 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1.5-2.5 שעות.
 • עלות ממוצעת: 1,500-2,200 ש"ח.
 • חשוב לדעת: נסיעה ארוכה, תנאי הובלה סטנדרטיים. ניתן לבחור חברה ארצית רגילה ללא צורך בהתמקדות ייחודית.

הערות כלליות:

 • מחירים ממוצעים לנפח של 1-3 טון (2-5 חדרים).
 • עלויות עשויות להשתנות בהתאם לגודל ההובלה, תנאי דרכים וזמינות.
 • מומלץ להשוות הצעות ממספר חברות ולקבל אישור מפורט למחיר ולפרטי ההובלה.
 • חשוב לבדוק רישיונות, ביטוחים ושירות הלקוחות של החברה.

כל הנקודות מתחברות - סיכום שיעשה לכם סדר

הובלה בתל אביב ידועה כאתגר לוגיסטי עקב הצפיפות, עומסי התנועה ומחסור בחניות זמינות. עם זאת, עם תכנון נכון ושימוש בשירותי מובילים מקצועיים, ניתן להתגבר גם על הקשיים הללו.

מחיר ממוצע - הובלת דירה בת 3-4 חדרים בתל אביב עולה בממוצע 2,500-4,000 ש"ח. המחיר עולה ככל שמדובר בשכונות מבוקשות יותר במרכז העיר.

🔐רישיונות כניסה - יש לתאם מראש עם המובילים האם נדרש אישור כניסה מיוחד לרחוב/מגדל מגורים.

📦חומרי אריזה - מומלץ לרכוש בעצמך חומרי אריזה איכותיים לפריטים שבירים ויקרי ערך.

💪כח אדם מיומן + ציוד - ודא שלחברת ההובלות יש צוות עובדים מיומן ומצויד באמצעי הרמה והגנה מתקדמים.

🆕המלצות עדכניות - קרא ביקורות והמלצות עדכניות על מנת לבחור את השירות המקצועי ביותר.

הדרך המהירה והקלה לקבל הצעת מחיר להובלה!

אז אם אתם מחפשים חברת הובלות בתל אביב, אל תהססו לפנות אלינו. יש לנו מבחר חברות הובלה שאנו עובדים איתם אשר מציעות שירותי הובלה אמינים ומקצועיים במחירים הטובים ביותר.

צרו קשר בטלפון 053-7934108 או מלאו פרטיכם באתר, ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר. לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו. עם הובלות בישראל - חווית ההובלה מתחילה כבר בהצעה!

תשובות לשאלות שמעניינות אתכם באמת

על פי איזה פרמטרים מחשבים את עלויות ההובלה?

הגורמים שהכי משפיעים על מחירי ההובלה בתל אביב הם בעיקר כמות הארגזים, מרחק, סוג התכולה, צורך בפירוק והרכבה ועוד.

למה הרבה פעמים עלות הובלה בתל אביב יוצאת יקרה יותר?

האמת היא שהתשובה לזה היא פשוטה.
בגלל שתל אביב נחשבת לעיר השנייה בגודלה ולצפופה בין ערי ישראל, אז לרוב גם מחיר ההובלה עולה יותר בהתאם בשל המיקום, צפיפות ועוד.

האם אפשר לעשות הובלה משותפת כדי לחסוך כסף?

ניתן לחפש בקבוצות הובלה משותפת ברשתות חברתיות או לשאול את חברי המשפחה והחברים אם יש להם תכולה להובלה. כמובן שחשוב לוודא עם חברת ההובלה שהיא אכן מבצעת הובלה משותפת ואין לה בעיה.

האם גובים דמי ביטול במידה ואני צריך לשנות את תאריך ההובלה?

זה תלוי בתקנון של חברת ההובלה. רובן מאפשרות שינויי תאריכים, אך יש לבדוק זאת בהסכם הובלה שלך כדי לקבל תשובה ברורה יותר.

האם אני אחראי על אריזת הפריטים שלי או שיש להם שירות אריזה?

רוב חברות ההובלה מספקות שירות אריזה בתיאום מראש, אך ניתן גם לארוז באופן עצמאי ולחסוך עלות.
הכי טוב זה לבדוק ישירות עם המוביל.

כמה זמן לוקחת הובלה ממוצעת בתל אביב?

זו שאלה כללית מדי, כי ההובלה עצמה מתחילה עם זה שהמוביל מגיע אליכם הביתה.
תלוי גם מאיפה לאיפה אתם עוברים וכמה פריטים יש לכם, לרוב כל הסיפור לא אמור לקחת יותר מ 2-4 שעות.
כמובן מדובר בזמנים משוערים וללא פירוק והרכבה שיכול לקחת עוד זמן.

יש אופציה לעשות ביטוח על ההובלה?

רוב חברות ההובלה מציעות ביטוח עבור התכולה. יש לבדוק ולבחור בתכנית שמתאימה לך.

איך אפשר לדעת שאני בוחר בחברת הובלה אמינה והוגנת בתל אביב?

עם יד על הלב, הדרך הטובה ביותר לדעת זאת היא על ידי איסוף המלצות וביקורות של אנשים אמיתיים שביצעו הובלה עם אותה חברת הובלה בה אתם מתעניינים.

(קבל מחיר והצעה עכשיו)

מובילים נוספים בתל אביב

א בית ישראל הובלות
א בית ישראל הינה חברת הובלות אמינה, איכותית, מקצועית, דואגת לכך שהלוקח יהיה מרוצה…
לוגו איגי הובלות 2
ש.יהלי הובלות
אנו בש.יהלי הובלות מציעים שירותי הובלת דירות החל מ2 חדרים ומעלה באזור השפלה, השרון…
לוגו - ראשון בהובלות
ראשון בהובלות
ראשון בהובלות -היא חברת הובלות אמינה ומקצועית בעלת נסיון רב שמספקת שירותי הובלות דירה…
אב גב הובלות
אב גב הובלות חברת הובלות המקצועית ביותר בהובלת דירות באיזור המרכז. אנו נעזור לכם…
א. א. א. אביעד שירותי הובלה
מחפשים מוביל להובלת דירה? מחפשים מוביל להובלת משרד? מחפשים מוביל להובלת ספה / טלוויזיה…
האומן
האומן הינם החברה המומלצת ביותר בערים וביישובים באזור המרכז. תוכלו ליהנות משירותי הובלות דירה…
דוניא הובלות
מחפש בנרות מובילים איכותיים באזור צפון במחיר מצוין ויחס אדיב? רק דוניא הובלות! חברת…
ההובלה מותג ההובלות
חברת ההובלה מותג ההובלות הינה חברה מובילה בתחום הובלות דירה ומציעים לכם מבצע אטרקטיבי…
פאר הובלות
חברת פאר הובלות הינה חברת הובלות המבצעת הובלות קטנות, הובלת חדר אחד ועד הובלת…
לוגו - הובלות הסטודנטים
הובלות הסטודנטים
חברת הובלות הסטודנטים היא חברה מקצועית ואמינה בעלת ניסיון רב שמספקת שירותי הובלות משרדים,…
בחרו את סוג השירות הנדרש

שירותי הובלה בתל אביב

🤯מבצע חם להובלה בתל אביב החל מ-250 ש"ח לפריט כולל ביטוח

✔ 100% מקצועיות – רק מובילים מקצועיים בתל אביב

✔ 100% שביעות רצון

✔ שירותי אריזה ועטיפה

✔ הנחה על פירוק והרכבה!


ניתן להזמין שירות דחוף בתל אביב מהיום להיום!

לקבלת יעוץ והצעת מחיר בחינם חייגו 053-7934108

גם להשאיר הודעה זה בסדר 🙂

הובלות בתל אביב

אין כל קושי למצוא חברת הובלות תל אביב לביצוע ההובלה הרצויה לכם. באמצעות האתר שלנו תוכלו לבחור את החברה הרצויה לכם.

ממשק חיפוש מקוון, נוח ומשוכלל, מאפשר גם לכם, המזמינים את ההובלה וגם לחברת ההובלה, האמורה לבצע אותה, להיערך לקראתה באופן הטוב ביותר, אשר ייעל, ישכלל ויקצר את ההובלה.

רזולוציית ההגדרה מאפשרת לחברת ההובלה לדעת מאיזו קומה לאיזו קומה אמורה ההובלה להתבצע, האם יש מעלית בבניינים, ומה המרחק מהדירה או המשרד עד למשאית, האם המובילים אמורים גם לפרק ולהרכיב את הציוד המובל, כמה מקררים וכמה טלוויזיות יש ועוד.

ריבוי חברות הובלות תל אביב מאפשר לכם לבחור את זו הקרובה אליכם. אתם מוזמנים לגלוש כאן, בעזרתנו השקטה, ישירות אל חברת ההובלה שאתם בוחרים.

יותר מאשר בכל מקום אחר הובלות בתל אביב עלולות להיראות לכם כמבצע מורכב ומסובך, בשל צפיפותה של העיר. אבל חברות ההובלה הרבות בתל-אביב מאומנות ומיומנות בביצוע הובלות בתוך העיר הגדולה, לרבות הובלות המחייבות ציוד-עזר מיוחד.

איך בוחרים חברת הובלות בתל אביב בצורה נכונה?

סקר שוק מקדים (שיכול להתבצע כאן ועכשיו, ממקום מושבכם) יאפשר לכם לבצע בחירה מושכלת בחברת הובלות תל אביב לביצוע ההעברה.

רצוי לערוך גם בירור מקדים על התעריפים הנהוגים בענף. אם וכאשר תיתקלו בחברת הובלות, אשר נציג מטעמה מציע לכם הצעה שזולה באופן מחשיד – נורית האזהרה שלכם אמורה להידלק: מדובר בחאפר או בשרלטן.

על מנת לשלול היתכנות להעדר הסמכה ואישור של חברת ההובלות לספק שירות בררו האם תמורת התשלום ניתנת חשבונית מס והאם הביטוח של החברה מכסה נזקים פוטנציאליים לתכולת ההעברה.

כאשר אתם מבקשים לבצע הובלה אל העיר תל אביב או מחוצה לה, אל תהססו – לטובתכם! – ובקשו המלצות של לקוחות (שיכולים להעיד על שביעות הרצון שלהם או, אולי, ההיפך).

כמו כן עגנו את כל ההסכמות בעל פה גם בכתב (תאריך ושעה לביצוע ההובלה, תכולת הפריטים שיועברו, מהיכן להיכן, נשיאת החברה בנזק שעלול להיגרם, חובתה לפצות אתכם על איחור בלתי סביר ועוד).

יש צעדי זהירות הכרחיים כדי לצמצם עד למינימום את האפשרות שתפלו, חלילה, בפח שטמנו לכם חאפרים או שרלטנים. כמו לפני ביצועה של כל עסקה, בחתימתכם על חוזה עם חברת הובלות, עליכם לקרוא היטב את כל האותיות הקטנות והסעיפים שאותם אתם מאשרים ומקבלים עליכם את המתחייב מהם.

אתם ממליצים על המובילים המקצועיים שלנו!

באנר רמבו הובלות

כמה עולה בממוצע הובלה בתל אביב?

ביצוע הובלה אל תל אביב או מחוץ לת"א היא פעולה סובייקטיבית ומורכבת ממספר פרמטרים כמו כמות ארגזים/חבילות, מרחק מתל אביב, מורכבות ההובלה וכולי.

יש הבדל משמעותי בין הובלה של דירה קטנה לתל אביב או הובלה של מחסן לוגיסטי הן מבחינת מורכבות ההובלה עצמה, שימוש במנוף, הרכבה ופירוק של הפריטים, כמות הפריטים עצמם ועוד.

אנחנו בכוונה שמים את זה על השולחן כדי שתבינו את המשמעויות שזה נוגע למחירי הובלה ולמה בעצם אתם צריכים לשים לב ולמה לא.

יחד עם זאת, יש טווח מחירים כללי שאנחנו רוצים להנגיש לכם בצורה ברורה על מנת שתדעו +- מה הטווח של מחירי הובלה בתל אביב.

טווח מחירים כללי להובלות בתל אביב

סוג ההובלההובלה בתוך תל אביבהובלה מחוץ לתל אביב
דירת 2 חדרים2,000-2,500 ש"ח2,000-3,000 ש"ח
דירת 3 חדרים2,500-3,500 ש"ח2,500-3,500 ש"ח
דירת 4 חדרים3,500-4,500 ש"ח3,000-4,000 ש"ח
דירת 5 חדרים ומעלה4,500-6,000 ש"ח3,500-4,500 ש"ח
הובלת משרד קטן (עד 50 מ"ר)2,000-3,500 ש"ח3,000-4,000 ש"ח
הובלת משרד בינוני (50-100 מ"ר)3,000-4,500 ש"ח3,500-4,500 ש"ח
הובלת משרד גדול (מעל 100 מ"ר)4,500-5,500 ש"ח4,000-5,000 ש"ח
הובלת פריט בודד250-500 ש"ח300-600 ש"ח
הובלת מחסנים3,000-4,000 ש"ח למ"ר3,500-4,500 ש"ח למ"ר
שימוש במנופיםהחל מ-500 ש"חהחל מ-600 ש"ח
הובלה של פריטים מורכבים וגדוליםבהתאם לסוג הפריטבהתאם לסוג הפריט

בדרך לתת לכם שירות נפלא..!

באנר יבגני הובלות

איך לבחור את המובילים האמינים ביותר בתל אביב כלקוח/ה?

הנה כל השלבים שאנחנו מציעים לכם לעשות לפני שאתם בוחרים מוביל איכותי ומומלץ בתל אביב, כמובן משתנה מהובלה להובלה ועל פי חשיבותה גם כן.

שלב 1: חפשו המלצות

השלב הראשון הוא לחפש המלצות מחברים, בני משפחה, שכנים או מכרים שעשו לאחרונה מעבר דירה. אם יש לכם חברים או מכרים בתל אביב, בקשו מהם המלצות על חברות הובלה אמינות. אתם יכולים גם לחפש המלצות באינטרנט, בפורומים או באתרי השוואת מחירים.

שלב 2: השוו מחירים

לאחר שתקבלו כמה המלצות, השוו מחירים בין חברות ההובלה השונות. אל תתמקדו רק במחיר הזול ביותר, אלא גם בשירות ובמקצועיות של החברה. חשוב לקבל הצעת מחיר מפורטת, הכוללת את כל השירותים שאתם זקוקים להם, כגון פירוק והרכבת רהיטים, אריזה או אספקת קרטונים.

השוואת מחירים להובלות אתם יכולים לעשות בקלות דרך האתר שלנו - פיתחנו מחשבון הובלות מיוחד בדיוק לשם מטרה זו!

שלב 3: קבעו פגישת ייעוץ

לאחר שקבלתם הצעות מחיר מפורטות, קבעו פגישת ייעוץ עם כמה חברות הובלה. בפגישה, ספקו למובילים את המידע הדרוש להם כדי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת יותר. חשוב לבדוק את אמינות המובילים, לוודא שהם מנוסים בהובלת דירות בתל אביב, ושהם מציעים שירות מקצועי ואדיב.

זו יכולה להיות פגישת זום, פגישה פרונטאלית ואף פגישה טלפונית לרוב מספיקה.

שלב 4: קבלו הצעת מחיר סופית

לאחר הפגישה, קבלו הצעת מחיר סופית מכל חברות ההובלה שהזמנתם. השוו את ההצעות השונות וקבלו החלטה על החברה שאתם רוצים להזמין.

שלב 5: חתמו על חוזה

לפני שאתם מאשרים את ההובלה, חשוב לחתום על חוזה עם חברת ההובלה. החוזה צריך לכלול את כל הפרטים החשובים, כגון מחיר ההובלה, תאריך ההובלה, השירותים שיבוצעו במהלך ההובלה ותנאי האחריות.

המובילים שלנו אצלכם!

באנר we deliver for you

טיפים נוספים שיעזרו לכם לבחור מוביל אמין בתל אביב

 • בקשו לראות תעודת ביטוח של חברת ההובלה.
 • בקשו לראות תעודת יושר של המובילים.
 • שימו לב להמלצות של לקוחות קודמים של החברה.
 • אם אתם עוברים דירה עם פריטים יקרי ערך או רגישים, כדאי לשקול לרכוש ביטוח הובלה.

שירותי הובלה בתל אביב זה משהו שקובעים מראש ולא ליום שאחרי

לא פעם ולא פעמיים יצא לנו לראות לקוחות במצוקה שרצו את ההובלה ביום אחרי או יומיים אחרי ולפעמים אף באותו היום!

תבינו, רוב המובילים הטובים והמומלצים שיש בתל אביב תפוסים כשבוע עד שבועיים קדימה, כן, זו המציאות.

אל תמהרו ואל תעבדו תחת לחץ, במיוחד אם מדובר בהובלה גדולה שאתם צריכים לעשות כמו הובלת דירה לתל אביב או שאתם בכלל עוברים לעיר אחרת, תתאמו לפחות שבוע-שבועיים מראש!

כאשר אתם מדברים עם מוביל ועושים את המחקר שלכם, אל תחסירו שום דבר בפרטים והכי טוב זה לשלוח בוואטסאפ ואף לאימייל של חברת ההובלה רשימה של כל הבקשות שלכם מבלי להחסיר כלום.

תבינו שככל שתתנו יותר מידע למוביל גם באמצעות טקסט וגם באמצעות ויזואל, כמו תמונות וסרטונים חשובים הקשורים להובלה, כך למוביל יהיה פחות שאלות לשאול אתכם והוא יידע בדיוק איך לגשת לדברים ולתת לכם הצעת מחיר ובמידה והיא תאושר על ידכם תוכלו לקבוע מועד מסודר להובלה ולהיערך אליה מראש.

רשימה של דברים חשובים שצריך לשים לב אליהם בזמן הובלה

ישנם מספר פרמטרים שיעזרו לכם כלקוחות להתכונן טוב יותר ככה שתדעו מה חשוב ומה לא, על מה לתת דגש ועל מה לא, אז בוא נפרט אותם אחד אחד ונכניס אותם בצורה מסודרת בתוך טבלה:

סוג ההובלהתיאורהבדלים מרכזייםדברים שכדאי לשים לב אליהם
הובלת דירה בתל אביבהובלת כל תכולת הדירה, כולל רהיטים, מוצרי חשמל, חפצים אישיים ועוד.גודל הדירה, מספר החדרים, כמות החפצים, גובה הבניין, תנאי הגישה לדירה (מעלית או מדרגות)להכין את הדירה לקראת ההובלה, לרכוש ארגזים וקרטונים, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה, לרכוש ביטוח הובלה
הובלת מחסנים בתל אביבהובלת תכולת מחסן, כולל ציוד, כלי עבודה, חפצים אישיים ועוד.גודל המחסן, כמות החפצים, גובה המחסן, תנאי הגישה למחסןלהכין את המחסן לקראת ההובלה, לרכוש ארגזים וקרטונים, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה, לרכוש ביטוח הובלה
הובלת מקררים בתל אביבהובלת מקררים, כולל פריטים אחרים במקרר.סוג המקרר, גודל המקרר, משקל המקרר, מרחק ההובלהלהכין את המקרר לקראת ההובלה, לוודא שהמקרר מנותק מהחשמל, לוודא שהמקרר מאוחסן בצורה נכונה במהלך ההובלה
הובלות קטנות בתל אביבהובלת מספר פריטים בודדים, כגון רהיטים, מוצרי חשמל, חפצים אישיים ועוד.מספר הפריטים, גודל הפריטים, משקל הפריטיםלהכין את הפריטים לקראת ההובלה, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה
הובלות חפצים בודדים בתל אביבהובלת פריט בודד, כגון פסנתר, ארון, מכונת כביסה ועוד.סוג הפריט, גודל הפריט, משקל הפריט, מרחק ההובלהלהכין את הפריט לקראת ההובלה, לוודא שהפריט מאובטח כראוי במהלך ההובלה
הובלות בינוניות בתל אביבהובלת כמות בינונית של חפצים, כגון דירה קטנה או משרד קטן.גודל הדירה או המשרד, כמות החפציםלהכין את הדירה או המשרד לקראת ההובלה, להשוות הצעות מחיר בין חברות הובלה, לרכוש ביטוח הובלה
הובלות מטבחים בתל אביב
הובלת מטבח שלם, כולל ארונות, מקרר, תנור, מיקרוגל ועוד.סוג המטבח, גודל המטבח, משקל המטבח, מרחק ההובלהלהכין את המטבח לקראת ההובלה, לוודא שהמטבח מפורק וארוז כראוי, לוודא שהמטבח מאובטח כראוי במהלך ההובלה

מכתב תודה למובילים המנוסים שלנו!

באנר הובלות הנתינה

טיפים מנצחים להובלה ללא דאגה 🚚

👈השוו הצעות מחיר בין כמה חברות הובלה, ולא רק על המחיר, אלא גם על השירות, האמינות והניסיון של החברה.

👈קראו חוזה הובלה בעיון לפני שאתם חותמים עליו, וודאו שהחוזה כולל את כל הפרטים החשובים, כגון מחיר ההובלה, תאריך ההובלה, השירותים שיבוצעו במהלך ההובלה ותנאי האחריות.

👈אם אתם עוברים דירה עם פריטים יקרים או רגישים, או בין אם מדובר בהובלת משרד לתל אביב כדאי לשקול לרכוש ביטוח הובלה.

הובלה בתל אביב לפי אזורים📍

מרכז תל אביב

הובלת דירה או משרד באזור המרכז של תל אביב יכולה להיות משימה מאתגרת ויקרה יחסית בשל עומסי התנועה ומחסור בחניות להעמסה ופריקה.

עם זאת, ניתן למצוא חברות הובלה מקצועיות שעובדות שנים רבות בעיר ויודעות לתמרן ביעילות גם בסמטאות ואזורים צפופים. חשוב לקבל הצעות מחיר מספר חברות ולהשוות ביניהן, מחיר הובלת דירה 2 חדרים במרכז תל אביב נע בדרך כלל בין 2,000 ל-3,500 ש"ח בהתאם לקומה, האריזה והמרחק.

למרות שזה נראה יקר, כדאי לזכור שהובלה מקצועית היא השקעה חשובה בשמירה על הפריטים היקרים שלכם. מומלץ לקרוא ביקורות על חברת ההובלות ולדאוג לכיסוי ביטוחי מתאים.

דרום תל אביב

הובלה בדרום העיר יכולה להיות פשוטה וזולה במידה מסוימת מאשר במרכז העיר. הסיבות העיקריות לכך הן פחות עומסי תנועה, רחובות רחבים יותר ויותר אפשרויות חניה להעמסה ופריקה.

עם זאת, מחירי ההובלה בדרום תל אביב עדיין גבוהים ביחס לערים אחרות במרכז הארץ ותלויים בעיקר בכמות הפריטים להובלה והמרחק הספציפי בתוך האזור.

כך למשל, הובלה של דירת 3 חדרים מרחובות כמו שדרות רוקח או המסגר צפויה לעלות בין 1,500 ל-3,000 ש"ח בממוצע, כאשר מחירים מעל 3,000 ש"ח נחשבים יקרים.

יש לקחת בחשבון ששכונות דרום תל אביב כוללות גם אזורי תעשיה ומסחר שבהם עלולות להיות הגבלות כניסה לרכבים גדולים או קשיי חניה. לכן חשוב לוודא עם חברת ההובלות מראש שניתן לגשת לנקודת האיסוף/פריקה המבוקשת.

צפון תל אביב

הובלה בצפון תל אביב מנסיוננו לרוב יקרה יותר ומהווה אתגר לוגיסטי עקב הצפיפות הרבה, מרכזי הבילוי והקושי בחנייה ותמרון עבור משאיות. עם זאת, יש לא מעט חברות הובלה מנוסות ומקצועיות שפועלות באזור ויודעות לתמרן במיומנות בין הרחובות הצרים והסמטאות.

בהשוואה למרכז תל אביב, המחירים בצפון נמוכים במקצת עקב הנגישות הטובה יותר ופחות בניינים מפוארים ומוגנים. דירה ממוצעת של 2-3 חדרים בשכונות כגון הדר יפו או התקווה תעלה בין 1,500 ל-2,500 ש"ח להובלה, כאשר דירות גדולות או מרוהטות יוקרתית יותר יכולות להגיע גם ל-3,000 או יותר.

חשוב לקבל מספר הצעות מחיר מפורטות המתייחסות למיקום הספציפי בצפון תל אביב ולדרישות הייחודיות כמו חניה או מעלית, וגם לקרוא ביקורות על החברות השונות כדי לבחור את האפשרות הטובה ביותר. מומלץ לשלם מעט יותר עבור שירות איכותי ומקצועי.

מתי נשתמש במנוף בתל אביב?

מנופים משמשים בהובלות במקרים שבהם יש צורך להרים או להוריד פריטים כבדים או גדולים, או במקרים שבהם אין אפשרות להוביל את הפריטים באמצעות גרירה או הרמה ידנית.

שימוש במנופים הכי נפוץ כאשר מובילים פריטים גדולים כמו:

 • הובלת פסנתרים: פסנתרים הם פריטים גדולים וכבדים, ולכן קשה להעביר אותם באמצעות גרירה או הרמה ידנית. שימוש במנוף מאפשר להרים את הפסנתר בקלות ובבטחה.

 • הובלת מכונות כבדות: מכונות כבדות, כגון מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מקררים, תנורים וכו', הם פריטים גדולים וכבדים, ולכן קשה להעביר אותם באמצעות גרירה או הרמה ידנית. שימוש במנוף מאפשר להרים את המכונות בקלות ובבטחה.

 • הובלת ריהוט גדול: רהיטים גדולים, כגון ארונות, ספות, שולחנות וכו', הם פריטים גדולים וכבדים, ולכן קשה להעביר אותם באמצעות הרמה ידנית או גרירה. שימוש במנוף מאפשר להרים את הרהיטים בקלות יותר ובבטחה.

 • הובלת פריטים רגילים לבניין רב קומות: במקרה של הובלת פריטים רגילים לבניין רב קומות, ניתן להשתמש במנוף כדי להרים את הפריטים אל הקומה הרצויה, במקום להשתמש במעלית. שימוש במנוף מאפשר להוביל את הפריטים במהירות ובקלות, מבלי להעמיס על המעלית.

 • הובלת פריטים רגילים לאזורים צרים או בעלי גישה מוגבלת: במקרה של הובלת פריטים רגילים לאזורים צרים או קשים לגישה, ניתן להשתמש במנוף כדי להרים את הפריטים מעל המכשולים. שימוש במנוף מאפשר להוביל את הפריטים בקלות ובבטחה, מבלי לפגוע במכשולים או בפריטים עצמם.

המלצה חמה עבורכם, על המובילים המעולים שלנו!

באנר זוזו הובלות

מה חשוב שתדעו על הובלה באמצעות מנוף בתל אביב?

אם אתם שוקלים להשתמש במנוף בהובלה שלכם, חשוב לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של השימוש במנוף, וכן את עלות ההובלה.

כמו כן, חשוב לבחור חברת הובלות מקצועית ומנוסה בשימוש במנופים, על מנת להבטיח הובלה בטוחה ויעילה.

יתרונות וחסרונות של שימוש במנופים בהובלות בתל אביב

 • יתרונות:

 • מאפשר להרים או להוריד פריטים כבדים או גדולים בקלות ובבטחה.
 • מקצר את זמן ההובלה.
 • מפחית את הסיכון לפציעות או נזקים לרכוש.

 • חסרונות:

 • יקר יותר מהובלה רגילה.
 • דורש שטח פנוי נוסף.
 • דורש אישור מהרשויות במקרים מסוימים.

מחירי הובלות עם מנוף בתל אביב

מחיר הובלה עם מנוף תלוי במספר גורמים, כגון:

 • סוג המנוף הנדרש.

 • משקל וגודל הפריטים להובלה.

 • המרחק בין שתי הכתובות.

 • זמינות המנוף ביום ובשעה המבוקשים.

בדרך כלל, הובלה עם מנוף יקרה יותר מהובלה רגילה בכ-20% עד 50%.

הובלות במרכז הארץ יכולות להיות זולות יותר

בשל התחרות העצומה בין המובילים ובגלל ההיצע היחסית גדול שיש לנו במרכז הארץ, הובלות בערי המרכז כמו תל אביב לעיתים יכולות להיות זולות יותר במיוחד כשזה נוגע להובלות קטנות בתל אביב, הובלות משרדים, חפצים בודדים ועוד.

הסיבות המרכזיות למה לעיתים תשלמו דווקא פחות על הובלה בתל אביב לעומת הובלה בחיפה למשל, הובלה בירושלים וכולי.

ישנם מספר גורמים עיקריים המשפיעים על עלויות ההובלה, שגורמים לעיתים להובלות במרכז הארץ ובתל אביב להיות זולות יותר מאשר באזורים אחרים:

 1. ריכוז אוכלוסייה - באזורי המרכז ובתל אביב יש ריכוז אוכלוסייה גדול. כך שחברות ההובלה יכולות לבצע מספר רב של הובלות ביום, להוזיל עלויות ולהציע מחירים תחרותיים יותר.
 2. זמינות גבוהה של המובילים - באזורים אלו חיים רבים מהמובילים עם משפחותיהם, והם נוטים לעבוד באזור מגוריהם. לכן יש זמינות גבוהה יותר של עובדי הובלה שמפחית עלויות.
 3. תחרות רבה - בגלל הריכוז האוכלוסין במרכז, יש תחרות עזה בין חברות רבות להשיג לקוחות. זה מוביל לעיתים למלחמות מחירים ולהצעות אטרקטיביות.
 4. תשתיות תחבורה טובות - מרכז הארץ נהנה מתשתיות תנועה, כבישים ראשיים, מסלולי אגרה וגישה קלה למרכזי הערים. זה מאפשר לחברות חיסכון בזמן נסיעה ובעלויות לוגיסטיות.
 5. נגישות לחברות ארציות - חברות הובלה גדולות וארציות נוטות לרכז את מרכזיהן בתל אביב ובמרכז. הן יכולות להציע מחירים אטרקטיביים יותר באזורים אלו.

לעומת זאת, באזורים אחרים בפריפריה עלויות ההובלה נוטות להיות גבוהות יותר עקב הגורמים הבאים:

 • פיזור יישובים ומרחקים ארוכים שמגדילים עלויות תפעוליות.
 • פחות תחרות וחברות הובלה באזורים אלו.
 • עלויות גבוהות למשאיות ולכוח אדם מוסע מרחוק.
 • תשתיות תחבורה פחות טובות שמייקרות זמן ועלויות לוגיסטיות.

לסיכום, התחרות הרבה, ריכוז האוכלוסין והתשתיות הטובות במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט מאפשרים לחברות הובלה לפעול ביעילות ובחיסכון, ולהציע לכם מחירים תחרותיים יותר בהשוואה לאזורים אחרים בארץ.

אתם ממליצים בזמן שירות!

באנר א.ש הובלות

כמה עולה הובלה ממוצעת מתל אביב לחיפה, לירושלים, לבאר שבע וכו'?

להלן מחירון מפורט להובלות קטנות ורגילות מתל אביב לירושלים, חיפה ובאר שבע ועוד:

👈הובלה לירושלים

הובלה קטנה:

 • מרחק: כ-60 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות.
 • עלות ממוצעת: 500-800 ש"ח.
 • חשוב לדעת: יש צורך בחברה מקצועית המכירה את דרכי הגישה והרחובות הצרים בירושלים. מומלץ לבדוק נגישות למעלית במקרה של דירה בבניין ללא נגישות. מומלץ גם ביטוח הובלה מתאים.

הובלה רגילה:

 • מרחק: כ-60 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות.
 • עלות ממוצעת: 1,000-1,500 ש"ח.
 • חשוב לדעת: חברת הובלה רגילה אינה מחויבת בהתמחות ייחודית בגישה לירושלים, אך כדאי שהחברה תהיה מנוסה ותכיר את העיר.

👈הובלה לחיפה

הובלה קטנה:

 • מרחק: כ-90 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות.
 • עלות ממוצעת: 600-900 ש"ח.
 • חשוב לדעת: נסיעה דרך כביש חוצה ישראל. תנאי הובלה סטנדרטיים יחסית, אין צורך בהתמקדות ייחודית.

הובלה רגילה:

 • מרחק: כ-90 ק"מ
 • זמן הובלה משוער: 1-2 שעות
 • עלות ממוצעת: 1,200-1,800 ש"ח
 • חשוב לדעת: תנאי הובלה סטנדרטיים, ניתן לבחור חברה ארצית רגילה ללא התמקדות ייחודית.

👈הובלה לבאר שבע

הובלה קטנה:

 • מרחק: כ-100 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1.5-2.5 שעות.
 • עלות ממוצעת: 700-1,000 ש"ח.
 • חשוב לדעת: נסיעה ארוכה דרך כבישים בין-עירוניים. תנאי הובלה סטנדרטיים אך עלולה להיווצר יקרות עקב המרחק.

הובלה רגילה:

 • מרחק: כ-100 ק"מ.
 • זמן הובלה משוער: 1.5-2.5 שעות.
 • עלות ממוצעת: 1,500-2,200 ש"ח.
 • חשוב לדעת: נסיעה ארוכה, תנאי הובלה סטנדרטיים. ניתן לבחור חברה ארצית רגילה ללא צורך בהתמקדות ייחודית.

הערות כלליות:

 • מחירים ממוצעים לנפח של 1-3 טון (2-5 חדרים).
 • עלויות עשויות להשתנות בהתאם לגודל ההובלה, תנאי דרכים וזמינות.
 • מומלץ להשוות הצעות ממספר חברות ולקבל אישור מפורט למחיר ולפרטי ההובלה.
 • חשוב לבדוק רישיונות, ביטוחים ושירות הלקוחות של החברה.

כל הנקודות מתחברות - סיכום שיעשה לכם סדר

הובלה בתל אביב ידועה כאתגר לוגיסטי עקב הצפיפות, עומסי התנועה ומחסור בחניות זמינות. עם זאת, עם תכנון נכון ושימוש בשירותי מובילים מקצועיים, ניתן להתגבר גם על הקשיים הללו.

מחיר ממוצע - הובלת דירה בת 3-4 חדרים בתל אביב עולה בממוצע 2,500-4,000 ש"ח. המחיר עולה ככל שמדובר בשכונות מבוקשות יותר במרכז העיר.

🔐רישיונות כניסה - יש לתאם מראש עם המובילים האם נדרש אישור כניסה מיוחד לרחוב/מגדל מגורים.

📦חומרי אריזה - מומלץ לרכוש בעצמך חומרי אריזה איכותיים לפריטים שבירים ויקרי ערך.

💪כח אדם מיומן + ציוד - ודא שלחברת ההובלות יש צוות עובדים מיומן ומצויד באמצעי הרמה והגנה מתקדמים.

🆕המלצות עדכניות - קרא ביקורות והמלצות עדכניות על מנת לבחור את השירות המקצועי ביותר.

הדרך המהירה והקלה לקבל הצעת מחיר להובלה!

אז אם אתם מחפשים חברת הובלות בתל אביב, אל תהססו לפנות אלינו. יש לנו מבחר חברות הובלה שאנו עובדים איתם אשר מציעות שירותי הובלה אמינים ומקצועיים במחירים הטובים ביותר.

צרו קשר בטלפון 053-7934108 או מלאו פרטיכם באתר, ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר. לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו. עם הובלות בישראל - חווית ההובלה מתחילה כבר בהצעה!

תשובות לשאלות שמעניינות אתכם באמת

על פי איזה פרמטרים מחשבים את עלויות ההובלה?

הגורמים שהכי משפיעים על מחירי ההובלה בתל אביב הם בעיקר כמות הארגזים, מרחק, סוג התכולה, צורך בפירוק והרכבה ועוד.

למה הרבה פעמים עלות הובלה בתל אביב יוצאת יקרה יותר?

האמת היא שהתשובה לזה היא פשוטה.
בגלל שתל אביב נחשבת לעיר השנייה בגודלה ולצפופה בין ערי ישראל, אז לרוב גם מחיר ההובלה עולה יותר בהתאם בשל המיקום, צפיפות ועוד.

האם אפשר לעשות הובלה משותפת כדי לחסוך כסף?

ניתן לחפש בקבוצות הובלה משותפת ברשתות חברתיות או לשאול את חברי המשפחה והחברים אם יש להם תכולה להובלה. כמובן שחשוב לוודא עם חברת ההובלה שהיא אכן מבצעת הובלה משותפת ואין לה בעיה.

האם גובים דמי ביטול במידה ואני צריך לשנות את תאריך ההובלה?

זה תלוי בתקנון של חברת ההובלה. רובן מאפשרות שינויי תאריכים, אך יש לבדוק זאת בהסכם הובלה שלך כדי לקבל תשובה ברורה יותר.

האם אני אחראי על אריזת הפריטים שלי או שיש להם שירות אריזה?

רוב חברות ההובלה מספקות שירות אריזה בתיאום מראש, אך ניתן גם לארוז באופן עצמאי ולחסוך עלות.
הכי טוב זה לבדוק ישירות עם המוביל.

כמה זמן לוקחת הובלה ממוצעת בתל אביב?

זו שאלה כללית מדי, כי ההובלה עצמה מתחילה עם זה שהמוביל מגיע אליכם הביתה.
תלוי גם מאיפה לאיפה אתם עוברים וכמה פריטים יש לכם, לרוב כל הסיפור לא אמור לקחת יותר מ 2-4 שעות.
כמובן מדובר בזמנים משוערים וללא פירוק והרכבה שיכול לקחת עוד זמן.

יש אופציה לעשות ביטוח על ההובלה?

רוב חברות ההובלה מציעות ביטוח עבור התכולה. יש לבדוק ולבחור בתכנית שמתאימה לך.

איך אפשר לדעת שאני בוחר בחברת הובלה אמינה והוגנת בתל אביב?

עם יד על הלב, הדרך הטובה ביותר לדעת זאת היא על ידי איסוף המלצות וביקורות של אנשים אמיתיים שביצעו הובלה עם אותה חברת הובלה בה אתם מתעניינים.

המלצות אחרונות

כבר פעם שניה שאנחנו מעבירים עם עובדיה דירת ארבעה חדרים, כל התהליך, החל מהצעת המחיר ועד לרגע שהארון האחרון עמד ,התנהל במקצועיות ובמהירות. פנינו אליו אחרי סקר שוק מקיף וזו הצעת המחיר הכי זולה (בפער) שקיבלנו. מה שבהתחלה גרם לנו לחשוש אבל לא יכלנו להיות יותר מרוצים. הזמנים היו בדיוק כפי שהובטח, השירות היה הכי מדהים שאפשר, הריהוט נשמר ונעטף בלי שבכלל ביקשנו כשעובדיה עצמו מוודא את זה עם הפועלים, והפועלים היו מקצועיים אדיבים, ומהירים הייתה לנו חווית מעבר מושלמת בזכותם. מומלץ בחום רב!!
חברה של אלופי עולם!!!! הכל נסגר מראש בלי משחקים ותוספות עבדו ממש קשה, עטפו כל פריט כמו מתנה פירקו, הרכיבו, תיקנו דברים על הדרך לא שרטו כלוםםםםםם והכי חשוב היה נעים לעבוד איתם!!!!! אל תחשבו פעמיים
היינו צריכים הובלה של דירה ממוצעת מהדרום למרכז. נתנו את המחיר הכי נוח והשירות היה מעולה
באו בזמן. עשו עבודה מצויינת. אדיבות ומקצוענות. כל הכבוד.

מובילים נוספים בתל אביב

א.ש הובלות באנר
א.ש הובלות
א.ש הובלות מקצועיים בהובלות קטנות במרכז, מציעים גם פריקת מכולות לחברות ומפעלים, שירותי סבלות…
לוגו איזי הובלות 2
איזי הובלות
איזי הובלות izi moving עושים את כל סוגי ההובלה, בין היתר הובלת דירות, משרדים…
גשר הובלות
גם שירות אדיב וגם מחיר הוגן – יש חיה כזאת בעולם ההובלות? אצל גשר…
לוגו עוברים דירה
אסי את אור
מתמחים בהובלות פריטים בודדים, דירות, משרדים, מפעלים. שירותי מנוף שירותי עטיפה ואריזה שירותי אחסנה…
לוגו יוני הובלות
א. הובלות
בחור צעיר ונמרץ בעל רכב מסחרי גדול פנוי להובלות בכל חלקי הארץ. מחירים סבירים…
דגל הובלות
דגל הובלות, חברת הובלה מקצועית ומהימנה באזור מרכז, שרון, מעמידה לרשותכם צוות זריז ומסור,…
בר הובלות
בר הובלות מעמידה לרשות קהל לקוחותיה הרב את שירותי ההובלה האיכותיים באזור המרכז! אנו…
לוגו - אפדייט הובלות – רק הובלות קטנות
אפדייט הובלות – רק הובלות קטנות
אפדייט הובלות חברה להובלות קטנות בלבד מהוותיקות בתחום. יש לנו 4 צוותי עבודה ואנו…
ALMIR הובלות
עוברים דירה ומחפשים חברת הובלות מקצועית? חברת ALMIR הינה חברת הובלות המתמחה בהובלת דירות,…
GreenWave הובלות
GreenWave Moving and Storage חברת ההובלות המובילה של ישראל! אנו מתמחים בהובלת דירות ובתים,…

מאמרים אחרונים

בדיקת ציוד לאחר המעבר

בעת ההגעה לדירת היעד בדקו שכל הציוד שלכם הגיע בשלמותו. אחת הדרכים שיסי

הובלה בתשעה באב ובין המיצרים

מחפשים מובילים מקצועיים במועדים לא צפויים? רוצים למצוא חברת הובלות או

הובלות לחברות הייטק

חברות הייטק זקוקות לשירותי הובלה ממובילים מקצועיים ואמינים, לעתים החבר

הובלת שולחן פינג פונג

אם יש לכם שולחן פינג פונג בבית או בחצר ואתם מעוניינים להוביל אותו לבית

נגישות
להצעה להובלה פנה אלינולהצעה להובלה פנה אלינו
close