על השירות

פורטל הובלות בישראל נפתח בכדי לסייע לגולשים לאתר שירותי הובלה מגוונים, בכל מקום בארץ, בקלות. בנוסף, בפורטל ניתן לערוך השוואת מחירים מהירה, ולמצוא בלי לבזבז זמן, את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. בפורטל ניתן למצוא שירותי הובלה להובלות גדולות או קטנות, הובלת רהיטים, הובלת פריטים בודדים, הובלות מנוף, הובלות פסנתר, שירותי אריזה ועוד.

איך מקבלים שירות בפורטל?

בכדי לחסוך לכם זמן וכסף, בפורטל הובלות בישראל אנו מזמינים אתכם לקבל הצעות מחיר ממספר בעלי מקצוע, ללא התחייבות או עלות מראש. אתם משאירים פרטים לצוות שלנו, באמצעות הטופס הקצר המופיע בעמודי הפורטל או באמצעות הנציגה הווירטואלית, והצוות פועל לאיתור ההצעות הטובות ביותר באזורכם. את ההצעות הטובות ביותר, הצוות יפנה אליכם, כדי שתוכלו להשוות ולבדוק, בלי לחץ, איזו הצעה הטובה ביותר והאם היא מתאימה עבורכם.

אם ברצונכם לבצע חיפוש אחר בעל מקצוע בפורטל, לנוחיותכם, חילקנו את כל אנשי המקצוע באתר לפי סוג השירות אותו הם מציעים ולפי אזורים בארץ בהם ניתן השירות. כך שאתם יכולים לאתר בקלות עשרות נותני שירות באזורכם.

אז אם אתם עומדים לפני מעבר של דירה או משרד, אם יש לכם רהיט או פסנתר להעביר, השאירו פרטים בפורטל והתרשמו מהמחירים המוצעים, כאמור בלי להתחייב ובלי להסתבך בחיפושים.

נגישות
להצעה להובלה פנה אלינולהצעה להובלה פנה אלינו
close