בחרו את אזור ההובלות המיועד

שירותי הובלות קטנות

🤯מבצע חם להובלות קטנות החל מ-250 ש"ח לפריט כולל ביטוח!

✔ 100% מקצועיות – רק מובילים מקצועיים!

✔ 100% שביעות רצון

✔ שירותי אריזה ועטיפה

✔ הנחה על פירוק והרכבה!


ניתן להזמין שירות דחוף להובלה שלכם מהיום להיום!

לקבלת יעוץ והצעת מחיר בחינם חייגו 053-7934108

גם להשאיר הודעה זה בסדר 🙂

(קבל מחיר והצעה עכשיו)

הובלות קטנות במחיר שפוי

המושג הובלות קטנות הוא מושג מבלבל. עבור חברה גדולה ומנוסה, הספה שלי או המזנון שלך יכולים להראות כמו הובלות קטנות. עבורנו, יכול להיות שמדובר במשהו בעל חשיבות גדולה ומשמעותית. כל אחד מאתנו נתקל בצורך להעביר פריט ריהוט בודד, אותו קיבלנו מקרוב משפחה, או אולי אנחנו רוצים להעביר הלאה למישהו במשפחה, או לחילופין, קנינו משהו חדש או מיד שנייה, והוא צריך להגיע אלינו הביתה.

מהן הובלות קטנות?

הובלות קטנות הן הובלות של מספר קטן באופן יחסי של פריטים. יכול להיות שמדובר בהעברה של דירה קטנה, או בהובלה של פריט בודד. יחד עם זאת, גם הפריטים המעטים, או הפריט הבודד זקוקים להעברה מקצועית, שלא תפגע בהם. לפעמים קשה להשיג אנשי מקצוע שמוכנים לבצע עבודה סוג זה. היום, חברות הובלות מחזיקות משאיות גדולות, ומנופים, ולא תמיד מעוניינות לבצע הובלה קטנה, לעיתים הן דורשות מחיר גבוה במיוחד, בכדי להרחיק לקוחות לא רצויים. התפשרות על מוביל לא מקצועי שיבצע את העבודה, הובלה עצמית או בעזרת חברים, תוך גיוס כלי רכב גדול, או טנדר, יכולים להתגלות כבעייתיים.

שירות מקצועי של הובלות קטנות

כיום ישנם, מספר לא מבוטל של חברות מספקות שרותי הובלות דירות ומשרדים, אך מרביתם אינם רוצים "לבזבז את זמנם" על ביצוע הובלה קטנה. יחד עם זאת, ניתן למצוא באתר הובלות בישראל חברות הובלות אשר מספקות שירותי הובלות קטנות ועושות זאת במחיר סביר לכל כיס. חברות אלה מתייחסות באופן מקצועי לכל הובלה, גם אם מדובר בהובלה של פריטים בודדים.

שירותים מיוחדים של הובלות סטודנטים

במידה ואתם סטודנטים אשר צריכים הובלה, רצוי לציין זאת בשלב קבלת הצעת המחיר עם נציג החברה. לרוב תכולת הדירה של סטודנטים קטנה יותר ולכן המחיר יהיה בהתאם. חברות הובלה רבות מתחשבות באוכלוסיית הסטודנטים ומציעות מחירים נוחים יותר ואף נותנות הנחה משמעותית עבור שירותי הובלה לסטודנטים.

הובלות קטנות - במחירים וטיפים זה הובלות בישראל

הובלות קטנות הן למעשה מושג רחב שנולד מתוך הצרכן בין הובלות דירות, הובלות פריטים בודדים והובלת רהיטים אשר בד"כ מאגד בתוכו הובלת דירות חדר, הובלות סטודנטים והובלות רהיטים ופריטים בודדים. במידה ונדע טוב יותר כיצד לבחור חברת הובלות קטנות ונכיר את מחירון הובלות קטנות נוכל לחסוך כסף ויחד עם זאת לקבל שירות איכותי, מקצועי ולשמור על הציוד שלנו.

כיצד לדעת האם התכולה שלכם נכנסת להגדרה של הובלות קטנות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, פעמים רבות גם הובלת דירה או פריטים רבים יכולה להיכנס להגדרה של הובלות קטנות ומנגד הובלת פסנתר או פריטים בודדים יכולה להיות הובלה מורכבת ומסובכת בעלות שווה או אפילו יקרה יותר מעלות הובלת דירת שלושה חדרים.

הכלל הוא בנפח הציוד, קוב – הנפח שתופס הציוד במשאית, או לחילופין במורכבות ההובלה. במידה והציוד שלכם הוא עד 5 קוב תכולה (מקביל לחדר קטן) ואינו כולל פריטים מוסבכים במיוחד כגון הובלת פסנתרים, הובלות משטחים וכיוצא בזה, אתם נכנסים תחת ההגדרה של הובלה קטנה, מה שמאפשר לכם גמישות במחיר בניגוד להובלות גדולות יותר. במידה ואתם מסוגלים להיות גמישים גם בתאריך ההובלה, תוכלו לעשות זאת בתור הובלה "על הדרך" ולחסוך עד שליש מעלות ההובלה.

הובלות קטנות בקירור ותנאים מיוחדים

ישנם הובלות קטנות בקירור ותנאים מיוחדים אשר דורשים ציוד מיוחד כגון משאית קירור, הובלה בקירור או הקפאה, הובלות מנוף, הרמות ציוד, הובלת פסנתרים וכו'. במקרה של הובלה בקירור המחיר נקבע לפי משקל ולא לפי נפח ולכן במקרה זה עלות בנפח של קוב תגיע ל 200 ש"ח. במקרים של הובלה ללא מורכבות מיוחדת המחיר נקבע לפי מורכבות הציוד והתכולה, בתוספת התנאים הנדרשים, כך לדוגמא עלות תוספת מנוף נעה בסביבות 250 ש"ח לשעה, עלות הרמה עם טנדר יכולה להיות אף זולה יותר. גם כאן ניתן לחסוך במחירים ועלויות, עירכו השוואת מחירי הובלות קטנות עם מובילים מומלצים ובחרו את ההצעה המשתלמת ביותר.

הובלות קטנות – השכרת משאיות

במידה ואתם מעוניינים בחיסכון גדול יותר בעלות ההובלה ויש לכם את היכולת לבצע את הסבלות עבור ההובלה בעצמכם, תוכלו להשכיר משאית או טנדר קטן ולעשות זאת בדרך של הובלה עצמית. במידה ובחרתם לבצע השכרת טנדרים או לשכור משאית עבור הובלה עצמית, חשוב לבדוק כי הציוד נכנס במשאית ובנוסף בידקו כי המשאית בעלת פוליסה תקינה בתוקף.

השירות מקצועי שלנו

  • אנשים שיודעים כיצד לשאת - להרים ולסחוב מכשיר חשמלי גדול וכבד (מה שיכול להיות מסוכן לבריאותו של מי שאינו יודע כיצד לעשות זאת באופן מקצועי).
  • אנשים שיודעים לפרק ולהרכיב בצורה מקצועית רהיטים שונים.
  • אנשים שיודעים כיצד לארוז חפצים כולל ניילון עם בועות וניילון נצמד - לשם שינוע, כך שהם לא ייפגעו, לא יקבלו מכות ולא יישרטו.
  • אנשים שיש להם משאית קטנה או רכב מסחרי בגודל מתאים להעביר הובלות קטנות.
  • אנשים מקצועיים בעלי פוליסות ביטוח עדכניות, שמבטחות אותם ואת החפצים שהם מובילים, כך שיהיה כיסוי משמעותי, למקרה של פגיעות שקשה לחזות אותן מראש.

הובלות קטנות יכולות להתאים בעיקר עבור סטודנטים וזוגות צעירים אשר אין להם הרבה ציוד וגם התקציב שלהם הוא קטן יותר מאשר תקציב של מעבר דירה. לכן אנו ממליצים לחסוך כסף בעלויות ההובלה ולתאם הובלה משותפת מראש. בצורה זו ניתן לחסוך בעלויות ויחד עם זאת להבטיח לעצמכם הובלה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. במידה ואתם מעוניינים לבצע הובלה משותפת עם אדם נוסף, היכנסו לעמוד מציאת הובלה משותפת באתר ורישמו את פרטי ההובלה שלכם. לאן אתם צריכים לעבור, מה התכולה שלכם ובאיזה תאריך ואנו באתר הובלות בישראל, נשתדל למצוא לכם שותף נוסף להובלה.

שיהיה בהצלחה!

מובילים נוספים בהובלות קטנות

ירדן הובלות
ירדן הובלות - החברה שמציעה לכם שירות הובלות דירה, הובלות משרדים והובלות קטנות בכל…
זאב הובלות + קרטונים חינם
זאב הובלות - מבצעים את  שירותי הובלות קטנות והובלות לסטודנטים ודירות עד 3 חדרים…
לוגו קשת הובלות 2
הובלות דקס בעבודה רץ
חברת מובילי DAX מתמחים בכל סוגי ההובלות וההפצה בכל חלקי הארץ, מומחים בהעברת דירות…
האחים חן
מובילי האחים חן במבצע מיוחד לבאים מהאתר במגוון שירותי הובלות באזור המרכז: הובלות דירה,…
מובילים תכולת משרד
הובלות אורורה
מבצע מיוחד לבאים מהאתר בהובלות אורורה! הובלות קטנות, משרדים או דירה באזור המרכז עם…
הובלות א א
הובלות א א מציעים שירותי הובלות דירה, משרדים והובלות קטנות באזור המרכז במחירים אטרקטיביים,…
לוגו הובלות צפון 2
הובלות דירות אזור חיפה והקריות
אנו מספקים שירותי הובלות דירות עד 5 חדרים באזור חיפה והקריות. צוות מקצועי, התקשרו…
משאית ומוביל בהובלות משרד
איגי הובלות דחופות!
איגי הובלות דחופות - מתמחים בשירות הובלת דירות, משרדים ופריטים בודדים. מציעים שירות אריזה,…
לוגו הובלות אקספרס 2
הובלות אקספרס – הובלות קטנות
אנו באקספרס הובלות פועלים בתוך אזורי המרכז שפלה וירושלים והסביבה ומספקים שירותי הובלות קטנות…
גל הובלות
גל הובלות מעמידה לרשות קהל לקוחותיה הרב מגוון שירותי הובלות באזור המרכז. תנאי התשלום…
תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
כוורת
11 אפר
הובלת כוורת: מדריך מקיף להובלה מוצלחת מחפשים מוביל או חברת הובלות לצורך שירותי הובלה להובלת כוורת הספרים שלכם? תצטרכו לחפש שירות הובלה קטן או הובלת…
מערבל בטון
15 מרץ
מחפשים שירות הובלת מערבל בטון? לא יודעים למי לפנות? הובלת מערבל בטון היא משימה לא פשוטה אך בהחלט ישימה. באתר הובלות בישראל תקבלו מענה מהיר…
מובילים מבצעים הובלת מדיח כלים
06 מרץ
מחפשים מוביל או חברת הובלות להובלת מדיח כלים? אם אתם מחזיקים במדיח כלים ביתי או מדיח כלים תעשייתי גדול, בהובלות בישראל תוכלו לחשב את עלות…
נגישות
להצעה להובלה פנה אלינולהצעה להובלה פנה אלינו
close