בחרו את אזור ההובלות המיועד
(קבל מחיר והצעה עכשיו)

מובילים נוספים בהובלות משרדים

א א אילוז הובלות
א א אילוז הובלות חברת הובלות הממוקמת באזור הדרום. החברה מתמחה בהובלת דירות, הובלת…
הובלות הקרנפים
חברת הובלות הקרנפים מבצעת שירותי הובלות דירות, הובלות משרדים עסקים ומפעלים כולל שירותי אריזה…
לוגו - נמרוד הובלות
נמרוד הובלות
נמרוד הובלות -חברת הובלות עם נסיון רב המספקת את כל שירותי ההובלות כולל משרדים.…
לוגו הובלות המלך שלמה
הובלות המלך שלמה
הובלות המלך שלמה מציעים לכם שירותי הובלות עם צוות אמין ומקצועי בצפון! אנו מספקים…
הובלות אביב
בהובלות אביב מציעים הובלות דירה והובלות משרדים באזור הצפון בראש שקט ובמחירים הוגנים! התקשרו…
הובלות אקספרס חיפה
הובלות אקספרס חיפה מתמחים בהובלות דירות ומשרדים, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אחסון תכולת דירה,…
ברוך הובלות
חברת ברוך הובלות מעמידה לרשות קהל לקוחותיה הרב מגוון שירותים בתחום ההובלות באזור השפלה…
מובילים הובלות קטנות
"ההובלה"
חברת ה'ההובלה' היא חברת הובלות המבצעת שירותי הובלות כלליים: הובלת דירה, הובלת משרדים, שירותי…
גולן את חנן
חברת ההובלות הוותיקה והמנוסה גולן את חנן מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של סוגי…
לוגו אליאנס הובלות
אליאנס הובלות sos (חיפה קריות ונשר)
ויקטור וחברת אליאנס הובלות ישמחו לתת לכם שירות! אנחנו בתחום משנת 2010 ועוסקים בהובלות…

הובלות משרדים

מעבר משרד הינו תהליך ארוך ומורכב אשר ייעודו הוא להעביר את המשרד על כל תכולתו ליעד חדש, כאשר קיימת חשיבות גבוהה לצלוח את המשימה בצורה המסודרת והבטוחה ביותר. אחד מהשלבים המשמעותיים הוא שלב ההובלה, מדובר בהליך אשר יכול להפוך לאנרכיה של ממש במידה והוא לא מתבצע בקפידה. כחלק מכך, חשוב להיערך בצורה הטובה ביותר לאותו יום בו יתבצע בפועל התהליך של הובלת משרד, גם אם זה יצריך מכם לקחת החלטות יוצאות דופן כמו להוציא את העובדים לחופשה באותו היום.

שקשה למנוע באופן מוחלט את המורכבות אשר טמונה בנושא של הובלת משרד, אך יחד עם זאת ישנן מספר פעולות אשר בכוחן לזרז ולייעל את התהליך. אחד הצעדים החשובים ביותר בדרך לשם, הוא הקפדה על איתור חברת הובלות מקצועית המתמחה במתן שירותי הובלת משרדים, דבר זה עוזר בתהליך המעבר בכלל וההובלה בפרט.

להלן מספר טיפים שיעזרו לכם בביצוע הובלת משרדים יעילה ואיכותית ככל שניתן:

טיפים להובלת משרדים חלקה

פערי מחירים- בתחום של הובלת משרדים קיימים פערי מחירים משמעותיים ביותר. כך יוצא שהמחיר עבור הובלה של משרד יכולה לנוע בין אלפי עד עשרות אלפי שקלים לאותה הובלה בדיוק. חשוב לעמוד עם היד על הדופק בנושא זה ולראות כי מי חברת הובלה אשר מציעה לכם את השירות יכול לעמוד מאחורי ההבטחות שלה ותבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר. רצוי להיזהר מראש מחברות אשר מציעות לכם שירות ברמת מחירים נמוכה באופן קיצוני מהמקובל בשוק, שכן דבר זה לרוב גורר בעיות כגון חברה אשר לא מופיעה ביום ההובלה או מגיעה ללא צוות וציוד מתאים.

ארגון וסדר – חשוב לדאוג שהליך הובלת משרדים יתבצע בצורה מתוכננת ומאורגנת. כדאי להכין רשימה מסודרת ומפורטת של הציוד אותו אתם מעוניינים להעביר. מעבר לעובדה שהרשימה תאפשר לכם לבצע מעקב אחרי ההעברה, היא תשמש אתכם כבר בשלב של חיפוש חברות הובלות ובעזרתה תוכלו לקבל הצעות מחיר מסודרת מחברות הובלה.

הכנות מקדימות – כמו בהליך של הובלת תכולת בית, גם בעת הובלת עסק, ישנה חשיבות גבוהה לארוז את הציוד מראש, בצורה יעילה ומסודרת. מומלץ לחלק את הארגזים על פי החדרים אליהם הם משויכים במשרד החדש. הקפידו לרשום על כל ארגז מה הוא מכיל ולמי או לאן הוא שייך.

גיוס העובדים למשימה – עובדי המשרד הינם בעלי השפעה רבה על תהליך המעבר. הירתמותם לתהליך תהיה בעלת חשיבות רבה ולכן, קיימת חשיבות לשתף אותם בתהליך.

הפרדה של חומרים רגישים ואישיים – בהליך של הובלת משרדים מועבר כל הציוד אשר במשרד, גם החומרים הרגישים, האישיים והחשובים ביותר. בכדי לא לקחת סיכונים מיותרים, מומלץ להעביר את החומרים הללו באופן אישי – במידה וזה לא מתאפשר, כדאי לדאוג לבודד את החומרים הללו בצורה הטובה ביותר ולהנחות את המובילים בנושא.

אריזה בזמן היעדר פעילות עסקית- אחד השירותים הנוספים אותם מציעות חברות הובלת משרדים מקצועיות המתמחות בתחום זה הוא שירות האריזה. אריזת משרדים אינה דומה כלל ועיקר לאריזת דירות, שכן מדובר על חפצים וציוד להם נדרש המשרד באופן שוטף בכדי לתפקד. חברת הובלה מקצועית צריכה לאתר את החפצים והציוד להם אין דרישה מידיית, לפחות למשך הזמן הנדרש בכדי להשלים את ההעברה, ולארוז אותם מחוץ לשעות הפעילות של המשרד. שירותי אריזה מקצועיות יעלו לנו לכם בין 500-1500 ש"ח או שתקבלו הצעת מחיר אשר תתומחר לפי ארגז. לדוגמא מחיר שנע בין 20-30 ש"ח עבור אריזה של כל ארגז. לכל אחת מהצעות אלו יש את היתרונות שלה, במחיר גלובלי אתם יודעים מראש כמה עליכם לשלם בניגוד למחיר פר ארגז בו הסכום הסופי יכול גם להיות גדול יותר מההצעה הראשונית שתקבלו. ביום ההעברה עצמו, תפעל חברת ההובלה בכדי לארוז את יתרת הציוד, כאשר כאן ישנה חשיבות מרבית לארגון ולסדר. החברות המקצועיות והמנוסות בתחום, יידעו כיצד לקטלג כל ארגז וארגז, בכדי להקל באופן משמעותי על איתור המסמכים, התיקיות או הציוד הנדרש לתחילת הפעילות במשרדי היעד. ארגון נכון ומסודר של הציוד והמסמכים, ישפיע באופן ישיר על המשך פעילותו התקינה של בית העסק לאחר ביצוע ההובלה.

ציוד המועבר במהלך הובלות משרדים- בניגוד להובלת דירות, הציוד המועבר בעת העברת משרד הוא ציוד טכני לרוב. מחשבים, מכונות הדפסה, ריהוט משרדי, קלסרים, ארונות וכונניות למיניהן הם המרכיבים העיקריים של ההובלה. על כן, ישנה חשיבות עליונה להתנהלות זהירה מצד הסבלים, שכן העברת מחשבים וציוד ממוחשב אחר דורשת התייחסות עדינה ביותר, וייתכן אף כי יהיה צורך בשדרוג פוליסת הביטוח הסטנדרטית של החברה. חשוב להקפיד ולשמור על הציוד לאורך כל ההובלה שכן, גם ארגז אחד אשר יאבד במהלך הדרך ויכיל חומר חשוב המרוכז בקלסרים או תיקיות יכול להיות מאוד משמעותי ולגרום לנזק גדול של המשרד.

פריקת הציוד – ככל שתעמיקו יותר בנושא של הנחיות למובילים, כך תפחיתו את הסיכויים לתקלות שונות אשר מקורן באי הבנה. בין היתר, כדאי להסביר למובילים היכן לפרוק את הציוד, איפה להניח כל ארגז וכל פרט אשר נראה לכם חשוב בעבודת הפריקה. פריקה נכונה ומסודרת יכולה לייעל תהליכים ולאפשר לכם להחזיר את המשרד לפעילות בתוך זמן קצר.

פיקוח ותשומת לב – גם את בחרתם בצורה מוקפדת את החברה אשר מעניקה לכם שירותי הובלת משרד ואתם סומכים עליה ועל עובדיה, קיימת חשיבות גבוהה שאתם תפקחו על התהליך באופן אישי ותיקחו בו חלק פעיל. בסופו של דבר, אתם יודעים הכי טוב מה אתם רוצים ופיקוח אישי יאפשר לכם לוודא שהדברים אכן מתבצעים על הצד הטוב ביותר.

רוצים הצעת מחיר לשירות הובלות משרדים? מלאו את הטופס המצורף ואנו נחזור אליכם בהקדם עם מספר הצעות מחיר.
תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
נבל
31 יול
מחפשים מובילים אחראיים להובלת כלי הנגינה שלכם? מחפשים שירות הובלת נבל המספק גם אחריות וביטוח לכלי הנגינה היקר שלכם? בהובלות בישראל תוכלו לתאם שירותי הובלה…
אורגן
06 מאי
מנגנים באורגן ועוברים דירה בקרוב? רוצים מוביל או חברת הובלה להובלת האורגן ולא יודעים מה סדר גודל המחיר של הובלה כזו? באתר הובלות בישראל תקבלו…
כוורת
11 אפר
מחפשים מוביל או חברת הובלות לצורך שירותי הובלה להובלת כוורת הספרים שלכם? תצטרכו לחפש שירות הובלה קטן או הובלת פריט בודד. בהובלות בישראל תוכלו לתאם…
נגישות
close