בחרו את אזור ההובלות המיועד
(קבל מחיר והצעה עכשיו)

מובילים נוספים בהובלות דירה

מוביל הובלות קטנות
דקל הובלות
דקל הובלות מבצעים הובלת דירות, הובלת משרדים והובלות קטנות וכן מציעים שירותי אריזה ואחסון.
יד של אישה מדביקה ארגז לתכולת דירה
ג גולד הובלות
ג גולד הובלות הוא הפתרון היעיל והמוביל להובלות דירה באזור המרכז. נקודה! אין הברזות…
Trust Moving
נמאס לכם מכל חברות ההובלה שהכרתם, שסוגרים מחיר וביום ההובלה מעלים את המחיר? כשאיחור…
דוב הובלות
אם אתם בוחרים במעבר דירה עם דוב הובלות, זה לא יהיה "כאב ראש" מטריד.…
משאית הובלה
הובלות בירושלים
עבודה עברית, אחריות מלאה! שירותי אריזה, אחסנה, נגר מקצועי בכל צוות, משאיות חדישות בעלות…
הובלות החסד
חברת הובלות החסד מתמחה בהובלות קטנות במחירים נוחים לכל כיס שירות מהלב וגמילות חסדים…
רועי הובלות
הובלות באיזור ירושלים והסביבה. מתמחה בהובלות קטנות עד 2 חדרים, אפשרויות גם להובלה עצמית.…
הובלות המרכז
הובלות המרכז – דירות בדרום
חברת הובלות המרכז מציעה את כל שירותי הובלת דירה במחירים מעולים והנחות לסטודנטים ולחיילים.…
חוצה ישראל הובלות
חוצה ישראל הובלות - מבצעים הובלת דירות, משרדים והובלות קטנות.
זוג יושב ליד קרטונים לפני הובלה
א א א אוניברסל הובלות
מחפשים חברת הובלות מקצועית, באזור ירושלים והסביבה, אשר מתמחה במגוון של סוגי הובלה? הגעתם…

הובלות דירה - איך תצאו מרוצים

מעבר דירה כשלעצמו הוא פרוייקט לא קטן הדורש הכנה מוקדמת, לוגיסטיקה ולא פחות הכנה פיסית ומנטלית למה שהולך לבוא. תהליך המעבר מורכב ומסובך החל מבחירת שירותי הובלה מומלצים ועד לסידור הציוד בביתכם החדש והתאקלמות הילדים. במאמר הבא ננסה לעשות לכם קצת סדר בבלאגן ולעזור לכם בבחירת חברת הובלת דירות מומלצת, במחירים שנוחים לכם.

כיצד לבחור חברת הובלות שמתמחה בהובלות דירה

התהליך הראשון בעת מעבר דירה הוא בחירת חברת הובלות אשר תספק לכם את השירות הטוב ביותר. אך בכל בחירת שירות אחר של בעל מקצוע, כיצד ניתן לדעת את מיב לבחור ועם מי רצוי לעבוד?

סקר שוק קצר בוא נבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה שונות יספק לנו את המידע הראשוני אותו אנו צריכים. בשלב זה עלינו לבדוק מה מציעה לנו כל חברה וכמה אנחנו צריכים לשלם עבור השירותים שמציעות לנו החברות השונות. חשוב שלא להתפתות למחיר הנמוך ביותר שמוצע לכם ולבדוק את פוליסת הביטוח של החברה. פוליסת ביטוח מקיפה צריכה לכסות עד 100 אלף ש"ח ולספק לכם כיסוי במקרה של תאונה או נזק שנגרם לציוד במהלך המעבר. חשוב לשים לב כי הפוליסה מותאמת למשאית אשר מעבירה את התכולה ויתר על כן רלוונטית לחברה איתה אנו עוברים. ישנם לא מעט מקרים בהם חברות הובלה עובדות על פוליסה של חברות אחרות, דבר אשר לא מכסה במקרים רבים של נזק לציוד.

מה צריך לדעת בבחירת חברת הובלות להובלת דירה?

הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא האם החברה רצינית ואמינה והאם אתם מוכנים להפקיד את תכולת הדירה שלכם בידי המובילים. לצורך כך עליכם לקבל המלצות מלקוחות על החברה ובמקביל לבדוק את התגובות אשר יש על החברה ברשת. תוכלו להקליק את שם החברה בגוגל ולבדוק את התוצאות שעולות לכם. גם בדיקה של החברה בפורומים שונים העוסקים בנושא של הובלת דירה תוכל לעזור לכם. בדיקה בסיסית של אתר החברה תספק לכם מידע שימושי. כך תוכלו לראות האם לחברה קיים עמוד צור קשר או שירות לקוחות ברור ונגיש, האם ישנם המלצות על החברה והאם מראה האתר משדר אמינות ורצינות והאם בכלל לחברה יש אתר אינטרנט. כך תקבלו מידע ראשוני על החברה ותוכלו להחליט האם ברצונכם לעבוד מולה והאם תפקידו את תכולת הדירה שלכם בידי החברה.

איך לשמור על הציוד?

רצוי להעביר חפצים יקרי ערך ברכב פרטי, כך תוכלו לוודא כי החפצים מועברים בשלום ותוכלו להיות בראש שקט במהלך הובלת הדירה שלכם. תכשיטים וחפצים יקרי ערך דומים תוכלו להכניס לתיק אותו תישאו עימכם. ציוד יקר כגון מערכת סטריאו, מחשבים ותמונות רצוי לקחת ברכב פרטי ובמידה ואפשרות זו לא רלוונטית עבורכם, יידעו את חפצים אלו וודאו כי הם נארזים בקפידה ועטופים בניילון פצפץ אשר נועד לשמור עליהם במהלך המעבר.

טיפ : כיצד תוכלו להימנע מאיחור של החברה

ישנם מספר דרכים בהם תוכלו לוודא כי הובלת הדירה שלכם תתבצע בזמן שקבעתם וכי המובילים לא יאחרו. הדרך הפשוטה ביותר היא לקבוע הובלת דירה לשעות הבוקר המוקדמות. כך תוכלו להבטיח לעצמכם להיות ראשונים בתחילת היום וכי משאית החברה לא תתעכב בפקקים. בצורה זו תקבלו גם צוות מובילים רענן, עם ההובלה הראשונה לאותו היום כשהשמש עדיין לא חזקה, מה שיכול להאט את קצב העבודה של המובילים בשעות הצהריים לדוגמא.

דרך נוספת בה תוכלו להבטיח לעצמכם כי המובילים יגיעו בזמן ומעבר לכך, לא יבריזו לכם ביום המעבר (והיו מקרים מעולם..) היא פשוט לעגן בחוזה עם החברה סעיף המדבר על שעת תחילת העבודה. סעיף זה צריך לכלול פיצוי כספי במקרה של איחור משמעותי או ביטול של ההובלה על ידי המובילים. חשוב לציין, לא תמיד סעיף זה יעזור לכם ולא בכל המקרים החברה תסכים לחתום עליו, אבל כך לפחות תוכלו לדעת למה לצפות והאם בכלל ברצונכם לעבוד עם חברה שלא מוכנה להתחייב להגיע אליכם ביום המעבר.

מה לגבי טיפ למובילים?

הטיפ שנהוג לשלם עבור הובלת דירה נע בין 50-150 ש"ח לכל מוביל. על מנת להימנע מוויכוחים על גודל הטיפ, רצוי לקבוע עם החברה מראש את גודל הטיפ ולציין זאת בהסכם עם החברה. במידה ואתם מעוניים לדרבן את המובילים לעבודה מקצועית יותר ומהירה בזמן המעבר, תוכלו להגיד להם בתחילת העבודה כי במידה ויבצעו עבודה טובה תתנו להם טיפ נדיב יותר, וכך בעצם תיצרו טריגר אצל המובילים לעבודה במוטיבציה גדולה יותר. כמובן שחשוב גם לומר כי במידה וייגרם נזק כלשהו לציוד, לא תשלמו טיפ בכלל.

באילו תאריכים ממומלץ לעבור דירה?

כמו בתחומים רבים אחרים, גם תחום מעבר הדירה מתחלק לעונות בשנה. עקב העומסים הגדולים והלו"ז הצפוף של חברות הובלה בתקופת הקיץ, רצוי לעבור דירה בעונת החורף. העונה לא נקבעת על ידי כמות הגשם והמשקעים שיורדת, אלא על בסיס הזמנות עבור הובלת דירה בתקופה זו בשנה. במידה ובכל זאת אתם צריכים לעבור דירה בעונת הקיץ, תוכלו להוזיל את מחיר ההובלה על ידי קביעת מועד שאינו עמוס אצל החברה. כך למשל תוכלו לקבוע את מעבר הדירה לאמצע החודש, וזאת מכיוון שתחילתו וסופו של החודש אלו הם תאריכי הסיום של חוזי השכירות - מה שאומר שהחברות עמוסות יותר ומחיריהם של הובלות דירה יהיו גבוהים יותר.

כמה עולה הובלת דירה?

הבעיה בשוק זה הוא כי אין מחירון הובלות מדויק אשר יכול לרכז לנו את המחירים והעלויות בנושא. גם אנחנו באתר הכנו מחירון אשר נועד לעזור לכם בקבלת הערכת המחיר להובלה, אך כמובן שהמחירים משתנים לפי עשרות פרמטרים אותם המובילים לוקחים בחשבון בעת מתן הצעת המחיר ללקוח. אך יחד עם זאת, תוכלו לעשות שימוש עם מחשבון הובלות באתר ולקבל הערכת מחיר מדויקת עבור ההובלה שלכם – כמובן שהערכה זו תלויה בהזנת הפרמטרים המלאים שיש לכם לצורך ביצוע המעבר. יש לומר כי גם אשר המחשבון יציג לכם ניתן להוריד על ידי סקר שוק והשוואת מחירים בין החברות השונות ובקשה לקבלת הצעות מחיר משתלמות יותר דרך האתר.

כיצד לארוז את הציוד?

חשוב לארוז את הציוד בצורה בה יהיה לכם קל לפרוק אותו במהירות וללא קושי. לצורך כך חשוב לבצע אריזה לפי סדר החדרים של דירתכם החדשה. תוכלו לסמן על הארגזים את החדר אליו מיועד הארגז בצבע בולט, דבר אשר יעזור לכם בשלב הפריקה. דרך נוספת אשר תקל עליכם את התהליך היא הדבקת מדבקות בצבעים שונים אשר מתאימים לחדרים. כך תוכלו לדעת איזה צבע מיועד לאיזה חדר ולפרוק את הציוד בקלות רבה יותר. בשלב הפריקה רצוי לפתוח תחילה את ארגזים בעלי חשיבות גדולה יותר, כמו ארגזים שמכילים אוכל לילדים או משחקים. שיהיה מעבר נוח ובטוח, בהצלחה!

תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
נבל
31 יול
מחפשים מובילים אחראיים להובלת כלי הנגינה שלכם? מחפשים שירות הובלת נבל המספק גם אחריות וביטוח לכלי הנגינה היקר שלכם? בהובלות בישראל תוכלו לתאם שירותי הובלה…
אורגן
06 מאי
מנגנים באורגן ועוברים דירה בקרוב? רוצים מוביל או חברת הובלה להובלת האורגן ולא יודעים מה סדר גודל המחיר של הובלה כזו? באתר הובלות בישראל תקבלו…
כוורת
11 אפר
מחפשים מוביל או חברת הובלות לצורך שירותי הובלה להובלת כוורת הספרים שלכם? תצטרכו לחפש שירות הובלה קטן או הובלת פריט בודד. בהובלות בישראל תוכלו לתאם…
נגישות
אייקון וואטסאפ
close