הובלת חנות

בעלי חנויות נתקלים בשירות מסוים לצורך העברת חנות ופרטי הסחורה. ישנם בעלי עסק שישתמשו בהובלה מיוחדת בקירור או הובלה רגישה ועדינה של פרחים ועוד אין ספור דוגמאות שונות. הובלה נכונה וחכמה של חנויות חייבת להתבצע בתכנון נכון ובמקצועיות. אנחנו כאן לתת מענה לכל צורך של הובלה עבורכם.

הובלת תכולת חנות

הובלת חנויות היא נושא מורחב. רצוי לבצע הובלות מסוג זה בימי חופש, תיאום הובלה מהיום למחר או תיאום הובלה בשעות בהן החנות סגורה על מנת שלא לפגוע בפעילות השוטפת של החנות ולחסוך בהוצאות מיותרות. תכנון ההובלה תלוי בסוג המוצרים הנמכרים בחנות. לדוגמה, הובלת חנות בגדים כולל אריזה לעומת הובלת סחורה בקירור של חנות מזון או הובלת חנות נעליים לעומת הובלת תכולה של פיצוציה.

הובלת ציוד שביר או יקר

הובלה של חנות לכלי בית כולל אריזת ציוד שביר באריזות מתאימות על ידי צוות המובילים ובהובלת סחורה של ציוד מחשבים צוות החנות יארגן ויבדוק שכל המוצרים יהיו סגורים באריזתם המקורית וצוות המובילים צריך להציב לפחות עובד אחד שתפקידו לשמור על כל הציוד ולהשגיח עד לסיום העמסתו על המשאית מאחר ומדובר בציוד יקר מאוד.

הובלת ציוד כבד

במקרים של הובלת כבדות כגון הובלת תכולת חנות רהיטים, הובלה של חנות צעצועים, הובלת תכולת חנות אופניים, הובלת חנות של ציוד ספורט כבד והובלה של חנות כלי גינון או כלי עבודה מדובר בציוד רב וכבד ולכן יש להיערך בהתאם עם צי המשאיות שיספיק להכיל את כל מוצרי החנויות וכן ציוד העמסה מתאים לציוד הכבד. הצלחת הובלות מסוג זה וכדאיותן הכלכלית תקבע רק עם כל ההובלה תושלם בפעם אחת ללא עיכובים או חלילה נזק לסחורה.

אתר הובלות בישראל – מענה לכל צורך של הובלה

באתר הובלות בישראל תוכלו לתאם הובלת חנות בהתאם לצורך תכולתה עם חברות הובלה גדולות, מקצועיות ואמינות שיספקו לכם את כל הכלים להובלה מהירה ויעילה. אתם יכולים להיות בראש שקט, המובילים באתר עוברים בדיקה תקופתית לפי חוות דעת חיוביות או שליליות מלקוחות קודמים ומובילים שמקבלים יותר מחוות דעת שלילית אחת מוסרים מהאתר.

כאן תוכלו לפנות לכל מוביל שזמין לשירות אותו אתם צריכים באופן ישיר בטלפון, כך שתוכלו להתייעץ ולקבל את המידע המלא בנוגע להובלה שלכם. אם תרצו תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם בדף צור קשר או דרך הנציגה הווירטואלית ואנחנו נחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר כך שתוכלו לבצע סינון ראשוני לפני שתפנו למובילים.

תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
משרד של מוסד ארגוני להובלה
26 דצמ
בחיפוש ובחירה של מובילים להובלת מוסדות ארגוניים, תצטרכו לבחור את הטובים ביותר, מבלי להתפשר בנושא. הובלת מוסד ארגוני היא הובלה מורכבת ורק חברות הובלה מנוסות…
ארגז שכתוב עליו הובלות באנגלית
13 אוג
חברות הייטק זקוקות לשירותי הובלה ממובילים מקצועיים ואמינים, לעתים החברה מתפתחת ומתרחבת, היא עוברת למשרדים חדשים וגדולים יותר, לכן עליה לפנות את הציוד מהמשרד הישן…
ציוד משרדי ארוז לקראת מעבר
31 מרץ
כאשר מתכננים לעבור למשרד חדש או זקוקים לציוד משרדי חדש במקום העבודה חשוב לחפש מוביל מקצועי ומנוסה. הובלת ציוד משרדי אינה דבר של מה בכך,…
נגישות
close