בחרו את אזור ההובלות המיועד

שירותי אחסון תכולת דירה

🤯מבצע חם לאחסון תכולת דירה החל מ-250 ש"ח לפריט כולל ביטוח!

✔ 100% מקצועיות – רק מובילים מקצועיים!

✔ 100% שביעות רצון

✔ שירותי אריזה ועטיפה

✔ הנחה על פירוק והרכבה!


ניתן להזמין שירות דחוף להובלה שלכם מהיום להיום!

לקבלת יעוץ והצעת מחיר בחינם חייגו 053-7934108

גם להשאיר הודעה זה בסדר 🙂

(קבל מחיר והצעה עכשיו)

אחסון דירות בישראל

שירות אחסנת דירות מהווה בימינו פתרון יעיל ביותר בכל הנושא של אחסון חפצים בנסיבות משתנות: אחסנת דירה, אחסנה של רהיטים לתקופות מוגבלות, אחסנה של סחורה עבור עסקים או אחסנה לכל מטרה אחרת. בעקבות הגידול בדרישה, יש היום חברות רבות שברשותן ישנם מחסני אחסון או מכולות המספקות שירותי אחסנה מקצועיים לכל מי שזקוק לכך, כאשר אחסון דירה או אפילו אחסנת ציוד לתקופות מוגבלות היא משתלמת ביותר לא רק מבחינת "השקט הנפשי" אלא פעמים רבות גם מבחינה כספית. שכן, לעיתים ציוד שאיננו מאוחסן בצורה מקצועית עלול להיפגע, והנזק הכספי המתלווה לכך הוא גבוה הרבה יותר מתשלום עבור שירותים אלו תקופה מוגבלת.

מי עוסק בתחום של אחסון דירות?

אפשר למצוא בתחום זה של אחסון דירות שני סוגים של חברות-

חברות שעוסקות רק באחסון (דירות או ציוד אחר)- הראשונים שנכנסו לתחום היו בעלי משקים במושבים, אשר חיפשו הכנסה נוספת וברשותם היו מבנים ריקים. הם הציעו מקום פנוי למי שנזקק למקום, ולא נמצא לו.

חברות שעוסקות בתחום האריזה, ההובלה והאחסון- חברות הובלה הקימו לעצמן מחסנים, וכך יכלו להציע לדורשים שירות רחב: אריזת התכולה, שינוע למחסנים מסודרים, אחסון בטוח, ושינוע למקום החדש בבוא העת. מובן ששירות זה מקל על מי שמחפש אחסון דירה. הוא יכול לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מה שכמובן מוזיל את העלות.

כמה עולה אחסון דירה?

אחסון דירה מתבצע בכל מיני דרכים: מכולות בחצר, צריפי אסבסט או מחסני בטון בנויים. ככל שהמבנה טוב ואיכותי, העלות גדלה. בנוסף, מחסן גדול המחולק ליחידות הסגורות בנפרד, יקר ממחסן בו אין סגירה הרמטית לכל יחידה. ישנם שירותים נוספים אשר צריך לוודא כי חברת אחסון דירות מספקת לכם כגון: ביטוח מלא על הציוד והתכולה, חיבור למוקד אבטחה ומוקד לכיבוי שריפות, שירותי הדברה, שירותי ניקיון, אזעקה ונעילת המקום בצורה בטוחה ומספקת ולא פעם חברות אלו מספקות גם שירותי הובלת דירות כשהן מציעות מחיר כולל עבור עלות הובלה למחסני החברה ואף מחשבות את עלות החזרה לאתר תום התקופה. המחיר נקבע על-פי נפח האחסון, כלומר על פי מטר-מעוקב ומשתנה בין חברה לחברה.

מה לעשות וממה להיזהר באחסנת דירות

שירותי אחסנת דירות בישראל התחילו לצבור תאוצה רק בשנים האחרונות. שירותי אחסנת דירות מוכרים שנים רבות מעבר לים, באירופה ובארצות-הברית. אנשים שנוסעים לתקופה מוגבלת לעבוד בחו"ל, או ישראלים שדירתם המיועדת עדיין אינה מוכנה, זקוקים לעיתים למקום לאחסן את הציוד שלהם: ריהוט, מכשירים חשמליים ספרים, אלבומים ואפילו בגדים.

כאשר אנשים מחליטים על הובלת דירות וזקוקים לשירותי שמירת חפצים, הם גם מצפים לקבל את תכולת הדירה בחזרה באותו אופן בו השאירו אותה. לכן, עליהם לבחור בקפדנות את המקום בו יאחסנו את רכושם. כידוע, הכול נמצא בפרטים הקטנים. ויש מספר דברים שחשוב לתת את הדעת אליהם כאשר אתם מבצעים אחסון תכולת דירה של הציוד שלכם.

אתר הובלות בישראל, מאפשר לכם לקבל קופונים לאחסון דירה ובכך להוזיל את הצעות המחיר שתקבלו מחברות אחסנה. כל שעליכם לעשות הוא למלא פרטים בטופס - הצעות מחיר לאחסון דירה ולקבל קופונים והצעות מחיר משתלמות לאחסון הדירה שלכם.

אחסנת דירות – עשה

  • לפני העברת תכולת הבית למקום של אחסנת דירות, רצוי ביותר לערוך בו סיור מוקדם, ולראות שהמחסן הוא אכן ראוי לאחסנה.
  • חובה לבדוק היטב את שאלות המיגון, הביטחון, האבטחה והביטוח של המקום ולחתום על חוזה המאשר כל מה שהוסכם.
  • את הציוד המאוחסן יש לארוז באריזה אטומה (לא לפסול שכירת אנשי מקצוע לאריזה): פירוק ריהוט, עיטוף בניילון נצמד, ושימוש בקרטונים בגדלים שונים. אריזה טובה וסידור נכון במחסן, חוסכים מקום, ומכאן גם בעלות הכספית.
  • מומלץ להשתמש לשם אחסנת דירות במחסנים להם מפתח בשיטת הכספת: המחסן נפתח רק בעזרת שני מפתחות, שאחד מצוי בידי חברת האחסנה, והשני בידי המשתמש במחסן.
  • יש להפסיק את פעולת מכשירי החשמל שעובדים עם מים (מקרר, מכונת כביסה), יום עד יומיים קודם לאחסנה, ולייבש היטב את המכשירים והצינורות לפני האריזה.

 אחסנת דירות – אל תעשה

  • מחסן ראוי לאחסנה עשוי מבטון, ולא מכולת פח או מבנה מאסבסט (אלה אולי מתאימים לציוד אחר, אך בהחלט לא לשם שמירת הציוד).
  • לא מומלץ להשתמש במחסן שאינו מוחזק בצורה מיטבית הכוללת: ניקיון של המחסן וסביבתו, ושימוש בהדברה מפני מזיקים. כמו כן לא לשכור מחסן שאינו יבש במיוחד (סכנת עובש), וכן, לא מאוורר דיו.
  • אסור לאחסן באתרים של אחסון דירות ציוד שעשוי מחומרים דליקים, וכמובן גם לא דברי מאכל שעשויים להתקלקל.

  כיצד לבחור נכון שירותי אחסנה?

כמו בכל תחום שירות אחר, כך גם בתחום האחסנה, חשוב ביותר לבחור את חברת האחסון המתאימה לא רק ביחס למחיר המוצע לכם, אלא בעיקר ביחס לקריטריונים שונים שיבטיחו, כי הציוד יישמר בצורה מקצועית ולא יגרמו לו נזקים: אל תסתפקו בשיחת טלפון – כדי לבחור שירותי אחסנה מתאימים, חשוב ביותר להגיע אל מתחם המחסנים ולהתרשם מהם, ממש כמו לפני השכרת או קניית דירה. אין כמו מראה עיניים!

שכן, גם אם התמונות המופיעות באתר נראות מרשימות ביותר, לעולם לא תוכלו לדעת מהו המצב האמיתי ללא ביקור במקום. בנוסף לכך, בעת הביקור במחסן ניתן להתרשם לא רק מהמבנים אלא גם מפרטים חשובים נלווים אחרים, כדוגמת: הניקיון, אפשרויות האחסון הקיימות, בידוד מתאים, תקרות בטון ופרטים רבים נוספים. חשוב לזכור, כי תנאים שאינם טובים מספיק עלולים לגרום לשורה של נזקים, בייחוד לנוכח האקלים הלח והחם בארץ.

אחסון רהיטים

נוסעים לחו״ל לטיול ארוך? מקום העבודה שלכם הועתק אל מעבר לים? יש ברשותכם רהיטים שלא הייתם רוצים למכור כי הם ישמשו אתכם בעוד מספר חודשים? ישנן המון סיבות שבגללן תצטרכו לאחסן את הרהיטים שלכם ושירות אחסנת רהיטים הוא הפתרון האידיאלי עבורכם.

מחסנים ומכולות אחסנה בהובלות בישראל

בשירות זה תוכלו לקבל מחסן או מכולה לאחסנה, באזור מגוריכם או באזור אחר מועדף עליכם, לכל תקופה שתצטרכו. השירות מתבצע עם חברות ההובלה או מובילים בעלי מחסנים ואתם תוכלו להישאר בראש שקט בידיעה שכל הרהיטים שלכם מחכים לכם שמורים, לרגע בו תזדקקו להם שוב.

מחירי שירות אחסנה

המחירים לשירות אחסנה מורכבים ממספר גורמים. גודל המחסן, זמן האחסנה ומיקומו בארץ ישפיעו על המחיר. טיפ יעיל עבורכם, מחסן לאחסנה שלא במרכז הארץ יוזיל לכם משמעותית את המחיר. באפשרותכם לבדוק הערכת מחיר במחשבון הייחודי כאן באתר, בו תזינו את פרטי השירות ותקבלו הערכת מחיר לכך, מבעוד מועד..

אחסון מוצרי חשמל

ישנם מקרים בהם עלינו לאחסן מוצרי חשמל למספר ימים, לשבוע, לחודש או לתקופה ארוכה יותר. כך לדוגמה כאשר עלינו לפנות את הנכס לפני שיפוץ מקיף, בגלל רילוקיישן או בעת מעבר דירה או משרד, כאשר יש פער של מספר ימים בין פינוי הנכס לבין המעבר למקום החדש. אחסנת מוצרי חשמל על ידי חברת ההובלות מאפשרת לנו לחסוך עלויות. יש חברות המציעות שירות זה במחיר משתלם והוגן, לחברה יש מחסן לוגיסטי סגור ומקורה כדי להבטיח את שלמות התכולה.

אחסון מוצרי חשמל קטנים מחיר ממוצע לחודש

עלות האחסון משתנה בהתאם לכמות ונפח התכולה, סוג הפריטים, עלויות ביטוח, מיקום ותקופת האחסון. לרוב, מחשבים את עלות האחסון של מוצרי חשמל לפי קוב, המחיר הממוצע לחודש הנו בטווח 25-45 ₪ לחודש. ככל שתקופת האחסון ארוכה יותר כך המחיר פוחת, המחיר מושפע גם מגודל המחסן הנדרש ומעלויות נוספות כמו ביטוח, שמירה מסביב לשעון, חיבור למערכת אזעקה ועוד.

דוגמאות למחיר ממוצע לחודש למוצרי חשמל שונים

מוצרי חשמל לאחסוןמחיר מומלץ לחודש
אחסנת מקררמחיר מומלץ 170-280 ש"ח לחודש
אחסנת מכונת כביסהמחיר מומלץ 180-350 ש"ח
אחסנת של מייבש כביסהמחיר מומלץ 180-350 ש"ח
אחסנת תנורים/ תנור תעשייתימחיר מומלץ 170-350 ש"ח
אחסנת מחשביםמחיר מומלץ 220-320 ש"ח
עלות אחסנה של טלוויזיהמחיר מומלץ 140-290 ש"ח
אחסון של מקרןמחיר מומלץ 150-275 ש"ח
אחסנה של מערכת הגברהמחיר מומלץ 160-290 ש"ח

 

כדאי לדעת כי יש חברות הובלה גדולות ואמינות המציעות שירותי אחסון מוצרי חשמל קטנים או גדולים כחלק בלתי נפרד מהשירות שלהן, לכן כדאי לברר נושא זה מראש מול חברת ההובלה.

פגיעה במוצרי חשמל, התנפחות והתקלפות של רהיטים ודהייה של תמונות הם מקצת מהנזקים העלולים להתרחש כתוצאה מתנאי אחסון לא מתאימים. המחיר – מחירי אחסנת דירה או אחסנה של כל ציוד אחר נקבעים ביחידות של קוב, ביחס לשטח הנדרש. מסיבה זו, ככל שכמות הציוד שלכם גדולה יותר, כך גם עולים ביחס ישיר גם מחירי אחסון של החברות. עם זאת, פעמים רבות באמצעות אריזה יעילה וסידור נכון של החפצים ניתן בהחלט לצמצם עלויות ולהסתפק במחסן קטן יותר.

אחסון משרד

חוזה השכירות למשרדכם עומד להסתיים? מתכננים בקרוב קצת הפסקה מהעסק שלכם או שאתם מתכוונים לפתוח עסק מחדש? זקוקים למקום אחסון בדחיפות? באתר הובלות בישראל תמצאו אין ספור מקומות לאחסון, זמני או ארוך טווח ועוד מידע שימושי רב בכל תחום הובלות המשרדים

אחסנת משרד

אחסנת משרד או כל רכוש אחר, לכל תקופה שהיא, קצרה או ארוכה, הוא שירות הניתן על ידי חברות הובלה שונות. שירותי אחסון קיימים ומוצעים בכל חלקי הארץ כך שתוכלו למצוא את המקום הכי קרוב אליכם בו תוכלו לאחסן את המשרד שלכם. תרצו לדעת מחיר? מחיר אחסון משרד משתנה מעסק לעסק. בדרך כלל המחיר המוצע משוכלל לפי גודל מקום האחסון, כמות הפריטים אותם תרצו לאחסן, אזור האחסון בארץ והזמן אותו תרצו לשכור את המקום לאחסון..

לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם מחירים מומלצים לשירותי אחסנת דירה לפי גודל:

פריטים בודדים (מוצרי חשמל או רהיטים) – בין  100-350ש"ח עבור כל פריט

דירת 3 חדרים כ- 900 ש"ח

דירת 4 חדרים כ- 1100 ₪

דירת 5 חדרים כ- 1300 ₪

אל תתפשרו על הבטיחות – נושא הביטחון הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בעת השכרת מחסן עבור אחסנה של חפצים וציוד או אחסון דירות. מטרת האחסון העיקרית היא לשמור על החפצים מפני כל פגע ובתנאים טובים, ולא רק לספק פתרון מבחינת שטח אחסון.

מסיבה זו, נושאים כדוגמת: אבטחה וסדרי ביטחון נגד גנבות, עמידה בכל תקני מכבי האש, אחריות לנזקים, רישיונות עסק ואישורי תקינות אחרים, הם כמה מהנושאים שיש לבדוק לפני השכרת תא אחסנה, מחסן או אפילו מכולה.

ביטוח שירותי אחסנה - כאשר אנו מבצעים שירותי אחסנה חשוב מאוד לעשות ביטוח מלא על התכולה אותה אנחנו מאחסנים, ביטוח זה יעמוד לרשותנו במקרים של נזק לתכולת הציוד שלנו ובנוסף יתן לנו את הביטחון כי בכל מקרה של נזק יש למי לפנות.

המלצות על החברה - חשוב מאוד לקבל המלצות על חברות אחסון איתם אנו מדברים, קיימות לא מעט חברות בתחום של אחסון דירות אשר עובדים עם מחסנים ארעיים ובמנים לא בטיחותיים. רצוי לבדוק מול מי אנחנו עובדים ולקבל המלצות על החברה ממכרים שביצעו שירותי אחסנה. ניתן לקבל חוות דעת על חברות אחסון באתר הובלות בישראל תחת קטגוריה של חיפוש חברות אחסון באתר.

כיצד מוצאים חברות אחסון דירות מומלצות?

הדבר הטוב ביותר הוא כמובן לקבל המלצות מחברים ומשפחה שביצוע שירותי אחסנה בתקופה האחרונה, אך אם אתם לא מכירים אנשים שהשתמשו בשירותיה של חברת אחסון, תוכלו לקבל הצעות מחיר דרך אתר הובלות בישראל, מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות מחיר משתלמות לאחסון דירה.

מובילים נוספים באחסון תכולת דירה

נץ הובלות
חברת נץ הובלות מתמחה בכל סוגי ההובלות - דירה, קטנות, הובלות לעסקים, הובלות בעזרת…
לוגו של צלף הובלות 2
צלף הובלות
צלף הובלות - חברת הובלות אמינה ומקצועית המספקת שירותי הובלות דירה ומשרדים וכן שירותי…
לוגו הובלות 5 דקות
בנימין הובלות
היי שמי בנימין יש לי חברה להובלות קטנות אשמח לתת את שירותיי לאנשים שמחפשים…
מובילים הובלות קטנות
"ההובלה"
חברת ה'ההובלה' היא חברת הובלות המבצעת שירותי הובלות כלליים: הובלת דירה, הובלת משרדים, שירותי…
לוגו י.ב שירותי אחסנה 2
י.ב שירותי אחסנה
חברתנו י.ב שירותי אחסנה פועלת באזור המרכז והשפלה ומספקת שירותי אחסון תכולת דירה במחירים…
ישראל הובלות
ישראל הובלות – מבצע כל סוגי ההובלות, מומחה בהובלת תערוכות ותפאורות, רישיון להובלת חומרים…
לוגו של צ'יק צ'אק הובלות 2
ראובן צ'יק צ'אק הובלות (דירות בלבד)
ציק צאק הובלות - מתמחים בהובלות דירה , פריסה ארצית שירות חם אדיב ובעיקר…
צ'יק צ'ק הובלות (רק דירות)
צ'יק צ'ק הובלות - אנחנו כאן בשבילך! שירותי הובלות דירה, הובלות משרדים ואחסון.
הובלת מקפיא
אליאן הובלות
חברת הובלות אליאן מציעה שירות הובלה לכל מטרה בכל חלקי הארץ. שירות מקצועי ואמין.
לוגו משא ומתן הובלות
משא ומתן הובלות
משא ומתן הובלות - בעלי ותק של מעל 10 שנות ניסיון הן בתחום ההרכבות…
תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
כוורת
11 אפר
הובלת כוורת: מדריך מקיף להובלה מוצלחת מחפשים מוביל או חברת הובלות לצורך שירותי הובלה להובלת כוורת הספרים שלכם? תצטרכו לחפש שירות הובלה קטן או הובלת…
מערבל בטון
15 מרץ
מחפשים שירות הובלת מערבל בטון? לא יודעים למי לפנות? הובלת מערבל בטון היא משימה לא פשוטה אך בהחלט ישימה. באתר הובלות בישראל תקבלו מענה מהיר…
מובילים מבצעים הובלת מדיח כלים
06 מרץ
מחפשים מוביל או חברת הובלות להובלת מדיח כלים? אם אתם מחזיקים במדיח כלים ביתי או מדיח כלים תעשייתי גדול, בהובלות בישראל תוכלו לחשב את עלות…
נגישות
להצעה להובלה פנה אלינולהצעה להובלה פנה אלינו
close