בחרו את אזור ההובלות המיועד
(קבל מחיר והצעה עכשיו)

מובילים נוספים באחסון תכולת דירה

א ש מנשה הובלות
א ש מנשה הובלות הינה חברה המתמחה במגוון הובלות: הובלת דירה, הובלת משרדים, הובלות…
Infinity Sgipping
Infinity Sgipping הינה חברת הובלות אשר מתמחה בהובלות משרדים ואחסון תכולת דירה. חברת מקצועית…
דקס הובלות
חברת הובלות דקס מציעה שירותי הובלות בכל רחבי הארץ עשרים וארבע שעות ביממה! הובלות…
לוגו עוברים דירה
פליקס הובלות
מתחייבים למחיר הנמוך ביותר ! מתחייבים לשירות הטוב ביותר! ההובלות אצלנו מתבצעות במחירים הנמוכים…
לוגו - הובלות הסטודנטים
הובלות הסטודנטים
חברת הובלות הסטודנטים היא חברה מקצועית ואמינה בעלת ניסיון רב שמספקת שירותי הובלות משרדים,…
הובלות הקרנפים
חברת הובלות הקרנפים מבצעת שירותי הובלות דירות, הובלות משרדים עסקים ומפעלים כולל שירותי אריזה…
הובלות המרכז
הובלות המרכז
חברת הובלות המרכז מציעה את כל שירותי ההובלה – הובלות דירה, משרד, קטנות ואף…
הובלות אקספרס חיפה
הובלות אקספרס חיפה מתמחים בהובלות דירות ומשרדים, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אחסון תכולת דירה,…
א.ר.ד הובלות
א.ר.ד הובלות אנו חברה משנת 1995 בעלי ניסיון בתחום ההובלות. נותנים מגווון שירותי הובלה…
דו רה ני אדוארד
גם שירות אדיב וגם מחיר הוגן – יש חיה כזאת בעולם ההובלות? אצל דו…

אחסון דירות בישראל

שירות אחסנת דירות מהווה בימינו פתרון יעיל ביותר בכל הנושא של אחסון חפצים בנסיבות משתנות: אחסנת דירה, אחסנה של רהיטים לתקופות מוגבלות, אחסנה של סחורה עבור עסקים או אחסנה לכל מטרה אחרת. בעקבות הגידול בדרישה, יש היום חברות רבות שברשותן ישנם מחסני אחסון או מכולות המספקות שירותי אחסנה מקצועיים לכל מי שזקוק לכך, כאשר אחסון דירה או אפילו אחסנת ציוד לתקופות מוגבלות היא משתלמת ביותר לא רק מבחינת "השקט הנפשי" אלא פעמים רבות גם מבחינה כספית. שכן, לעיתים ציוד שאיננו מאוחסן בצורה מקצועית עלול להיפגע, והנזק הכספי המתלווה לכך הוא גבוה הרבה יותר מתשלום עבור שירותים אלו תקופה מוגבלת.

מי עוסק בתחום של אחסון דירות?

אפשר למצוא בתחום זה של אחסון דירות שני סוגים של חברות-
  1. חברות שעוסקות רק באחסון (דירות או ציוד אחר)- הראשונים שנכנסו לתחום היו בעלי משקים במושבים, אשר חיפשו הכנסה נוספת וברשותם היו מבנים ריקים. הם הציעו מקום פנוי למי שנזקק למקום, ולא נמצא לו.
  2. חברות שעוסקות בתחום האריזה, ההובלה והאחסון- חברות הובלה הקימו לעצמן מחסנים, וכך יכלו להציע לדורשים שירות רחב: אריזת התכולה, שינוע למחסנים מסודרים, אחסון בטוח, ושינוע למקום החדש בבוא העת. מובן ששירות זה מקל על מי שמחפש אחסון דירה. הוא יכול לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מה שכמובן מוזיל את העלות.

כמה עולה אחסון דירה?

אחסון דירה מתבצע בכל מיני דרכים: מכולות בחצר, צריפי אסבסט או מחסני בטון בנויים. ככל שהמבנה טוב ואיכותי, העלות גדלה. בנוסף, מחסן גדול המחולק ליחידות הסגורות בנפרד, יקר ממחסן בו אין סגירה הרמטית לכל יחידה. ישנם שירותים נוספים אשר צריך לוודא כי חברת אחסון דירות מספקת לכם כגון: ביטוח מלא על הציוד והתכולה, חיבור למוקד אבטחה ומוקד לכיבוי שריפות, שירותי הדברה, שירותי ניקיון, אזעקה ונעילת המקום בצורה בטוחה ומספקת ולא פעם חברות אלו מספקות גם שירותי הובלת דירות כשהן מציעות מחיר כולל עבור עלות הובלה למחסני החברה ואף מחשבות את עלות החזרה לאתר תום התקופה. המחיר נקבע על-פי נפח האחסון, כלומר על פי מטר-מעוקב ומשתנה בין חברה לחברה.

כיצד לבחור נכון שירותי אחסנה?

כמו בכל תחום שירות אחר, כך גם בתחום האחסנה, חשוב ביותר לבחור את חברת האחסון המתאימה לא רק ביחס למחיר המוצע לכם, אלא בעיקר ביחס לקריטריונים שונים שיבטיחו, כי הציוד יישמר בצורה מקצועית ולא יגרמו לו נזקים: אל תסתפקו בשיחת טלפון – כדי לבחור שירותי אחסנה מתאימים, חשוב ביותר להגיע אל מתחם המחסנים ולהתרשם מהם, ממש כמו לפני השכרת או קניית דירה. אין כמו מראה עיניים! שכן, גם אם התמונות המופיעות באתר נראות מרשימות ביותר, לעולם לא תוכלו לדעת מהו המצב האמיתי ללא ביקור במקום. בנוסף לכך, בעת הביקור במחסן ניתן להתרשם לא רק מהמבנים אלא גם מפרטים חשובים נלווים אחרים, כדוגמת: הניקיון, אפשרויות האחסון הקיימות, בידוד מתאים, תקרות בטון ופרטים רבים נוספים. חשוב לזכור, כי תנאים שאינם טובים מספיק עלולים לגרום לשורה של נזקים, בייחוד לנוכח האקלים הלח והחם בארץ. פגיעה במוצרי חשמל, התנפחות והתקלפות של רהיטים ודהייה של תמונות הם מקצת מהנזקים העלולים להתרחש כתוצאה מתנאי אחסון לא מתאימים. המחיר – מחירי אחסנת דירה או אחסנה של כל ציוד אחר נקבעים ביחידות של קוב, ביחס לשטח הנדרש. מסיבה זו, ככל שכמות הציוד שלכם גדולה יותר, כך גם עולים ביחס ישיר גם מחירי אחסון של החברות. עם זאת, פעמים רבות באמצעות אריזה יעילה וסידור נכון של החפצים ניתן בהחלט לצמצם עלויות ולהסתפק במחסן קטן יותר. לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם מחירים מומלצים לשירותי אחסנת דירה לפי גודל: פריטים בודדים (מוצרי חשמל או רהיטים) - כ- 90 ש"ח עבור כל פריט דירת 3 חדרים כ- 900 ש"ח דירת 4 חדרים כ- 1100 ש"ח דירת 5 חדרים כ- 1300 ש"ח אל תתפשרו על הבטיחות – נושא הביטחון הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בעת השכרת מחסן עבור אחסנה של חפצים וציוד או אחסון דירות. מטרת האחסון העיקרית היא לשמור על החפצים מפני כל פגע ובתנאים טובים, ולא רק לספק פתרון מבחינת שטח אחסון. מסיבה זו, נושאים כדוגמת: אבטחה וסדרי ביטחון נגד גנבות, עמידה בכל תקני מכבי האש, אחריות לנזקים, רישיונות עסק ואישורי תקינות אחרים, הם כמה מהנושאים שיש לבדוק לפני השכרת תא אחסנה, מחסן או אפילו מכולה. ביטוח שירותי אחסנה - כאשר אנו מבצעים שירותי אחסנה חשוב מאוד לעשות ביטוח מלא על התכולה אותה אנחנו מאחסנים, ביטוח זה יעמוד לרשותנו במקרים של נזק לתכולת הציוד שלנו ובנוסף יתן לנו את הביטחון כי בכל מקרה של נזק יש למי לפנות. המלצות על החברה - חשוב מאוד לקבל המלצות על חברות אחסון איתם אנו מדברים, קיימות לא מעט חברות בתחום של אחסון דירות אשר עובדים עם מחסנים ארעיים ובמנים לא בטיחותיים. רצוי לבדוק מול מי אנחנו עובדים ולקבל המלצות על החברה ממכרים שביצעו שירותי אחסנה. ניתן לקבל חוות דעת על חברות אחסון באתר הובלות בישראל תחת קטגוריה של חיפוש חברות אחסון באתר.

כיצד מוצאים חברות אחסון דירות מומלצות?

הדבר הטוב ביותר הוא כמובן לקבל המלצות מחברים ומשפחה שביצוע שירותי אחסנה בתקופה האחרונה, אך אם אתם לא מכירים אנשים שהשתמשו בשירותיה של חברת אחסון, תוכלו לקבל הצעות מחיר דרך אתר הובלות בישראל, מלאו את הטופס הבא וקבלו הצעות מחיר משתלמות לאחסון דירה.
תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
נבל
31 יול
מחפשים מובילים אחראיים להובלת כלי הנגינה שלכם? מחפשים שירות הובלת נבל המספק גם אחריות וביטוח לכלי הנגינה היקר שלכם? בהובלות בישראל תוכלו לתאם שירותי הובלה…
אורגן
06 מאי
מנגנים באורגן ועוברים דירה בקרוב? רוצים מוביל או חברת הובלה להובלת האורגן ולא יודעים מה סדר גודל המחיר של הובלה כזו? באתר הובלות בישראל תקבלו…
כוורת
11 אפר
מחפשים מוביל או חברת הובלות לצורך שירותי הובלה להובלת כוורת הספרים שלכם? תצטרכו לחפש שירות הובלה קטן או הובלת פריט בודד. בהובלות בישראל תוכלו לתאם…
נגישות
אייקון וואטסאפ
close