הובלה ימית

שירותי הובלות ימיות מתאימות בעיקר להובלה של מטען כבד או מטען המכיל חומרים מסוכנים ולמרות יתרונותיה היא אורכת לרוב יותר זמן מהובלה אווירית. עלות האחסנה של המטען באוניה נקבעת גם ביחס לגודל המכולה וניתן להוזילה על-ידי שימוש משותף של כמה לקוחות במכולה אחת.

הובלה ימית – שינוע מטענים בנמלים

הובלה ימית מטבעה היא אחד משני הסוגי של שילוח בינלאומי העיקריים הקיימים היום בשוק – שילוח אווירי או משלוח ימי. אמנם הובלה אווירית היא זולה ומהירה יותר, אך באמצעות הובלה ימית ניתן להעביר גם מטענים גדולים או חומרים כימיים שונים אותם לא ניתן להעביר באמצעות מטוס.

לשיטת משלוח ימי ישנם גם לא מעט יתרונות:
היא מתאימה להעברה של מטען הדורש קירור, ניתן להעביר באמצעותה כמויות גדולות ביותר של מטען, אריזת המטען היא זולה באופן משמעותי לעומת שיטות אריזה אחרות ומבחינת נפח המטען העלות היא אף זולה יותר ביחס לשיטות הובלה אחרות.

עם זאת, חשוב לזכור כי הובלה ימית מטבעה אורכת זמן ממושך יותר מזו האווירית, ולכן כאשר ישנה דחיפות גדולה, עדיף להשתמש בהובלה במטוס ולא באמצעות משלוח ימי אך המחיר יהיה כמובן יקר יותר.

נקודות נוספות למחשבה בנושא של משלוח ימי

  • לרוב כאשר נדרשת הובלה ימית, מוצעות ללקוחות שתי אפשרויות אחסנה: מכולה בגודל 20 קוב או מכולה בגודל 40 קוב. פעמים רבות, אם הזמנתם שתי מכולות של 20 קוב או מכולה אחת של 40 קוב, ייתכן שייווצר מצב בו המכולות לא תהינה מלאות. במקרה זה, הפתרון המושלם הוא להזמין מכולה של 40 קוב ולחלוק אותה עם שותפים נוספים. כך תוכלו לשלם ביחס לשטח שתפסתם בתוך המכולה מבלי לאבד כסף מיותר על השטחים הריקים.
  • שלב האריזה הוא שלב לא פחות חשוב בתהליך משלוח ימי בדומה למשלוח בינלאומי רגיל. בשלב זה עליכם להחליט מהם החפצים החשובים באמת ועל מה ניתן לוותר. לאחר שלב האריזה הראשוני אותו ביצעתם לבדכם, ייארזו החפצים על-ידי צוות החברה בקרטונים מרופדים מיוחדים, בקופסאות עץ במידת הצורך, בקרטונים דו-שכבתיים עבור מוצרים שבירים ובשיטות נוספות שמטרתן היא להבטיח כי כל הובלה ימית תסתיים בהצלחה וללא נזקים למטען.
  • יתרון נוסף של משלוח ימי הוא, האפשרות לאחסן את המטען במחסני החברה במדינה הזרה עד למועד העברתו לייעדו; שירות זה מוצע ברבות מחברות המשלוח הימי. בחברה גם ידאגו מאוחר יותר להעביר את המטען לכתובת שתמסרו, לפרוק אותו במקצועיות ואף להרכיבו במידת הצורך.

שיהיה בהצלחה!

מערבל בטון
15 מרץ
מחפשים שירות הובלת מערבל בטון? לא יודעים למי לפנות? הובלת מערבל בטון היא משימה לא פשוטה אך בהחלט ישימה. באתר הובלות בישראל תקבלו מענה מהיר…
דלתות
15 פבר
משפצים את חדר הילדים או חדר האמבטיה? מחדשים את הדלתות בבית? זקוקים לשירות הובלת דלתות בהקדם? בהובלות בישראל תוכלו לקבל הערכת מחיר במחשבון ייחודי לאתר…
פאנלים סולאריים
31 ינו
מתעסקים בהתקנת דודי שמש? מוכרים אביזרים נלווים כמו פאנלים סולאריים? רוצים שירות הובלת פאנלים סולאריים במחירים נוחים ומענה מהיר לכך ממובילים שאפשר לסמוך עליהם? באתר…
מכשירי כושר
20 ינו
למאמני כושר פרטיים או למתאמנים בבית, זקוקים לשירות הובלת מכשירי כושר? באתר הובלות בישראל תוכלו לתאם את השירות במספר הקלקות ולחשב את עלות ההוצאה במחשבון…
נגישות
להצעה להובלה פנה אלינולהצעה להובלה פנה אלינו
close