הובלות משטחים

חברות רבות, בעיקר במגזר המוסדי, זקוקות לשירותיהם של חברות הובלה לצורך הובלת משטחים וקווי חלוקה. שירותי הובלת משטחים, באים לידי ביטוי בעיקר כאשר מדובר על גופים גדולים אשר צריכים לבצע הובלה של כמויות סחורה גדולות ללקוחותיהם, בדרך כלל באופן קבוע.

במידה ואתם עסק או שייכים בצורה כזו או אחרת למגזר העסקי, המאמר הבא מיועד עבורכם. כאן אנחנו ננסה לתת לכם מידע לגבי שירותי הובלת משטחים, כיצד יש לתמחר שירות זה ועל פי מה נקבע המחיר, מיהם החברות המספקות שירותים אלו וכיצד לבחור חברה אשר תספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

תמחור הובלת משטחים

בניגוד לשירותי הובלת דירות אשר בה המחיר נקבע לפי  שיקלול של מספר פרמטרים ובעיקר לפי כמות וסוג התכולה, כאשר מדובר על הובלת משטחים הנושא פשוט יותר. מחירי הובלת משטחים נקבעים לרוב לפי מספר המשטחים אשר יש להוביל ומרחק ההובלה.

תמחור כל משטח נע בין 150-250 ש"ח למשטח, תלוי בחברה מולה אתם עובדים, כאשר ישנה התחשבות במרחק הנסיעה. לרוב, עסקים אשר מבצעים שירותים אלה, מחלקים את ההובלות לחברות שונות לפי האיזור בארץ. לדוגמא: חברה בעלת שני מפעלים לייצור סחורה אשר נמצאים במרכז ובצפון, תוציא את הסחורה משני מוקדים שונים ובכך תיצור קווי חלוקה המחולקים לפי אזורים על מנת להוזיל את עלויות ההובלה.

חשוב לציין, כי לא תמיד צריך לפנות לחברות הובלה שונות על מנת לבצע הפרדה של קווי חלוקה. רוב החברות הרציניות אשר מבצעות קווי חלוקה יוכלו לספק לכם מובילים בכל איזור בארץ בו יש לבצע את ההובלה. כך שרשת קווי החלוקה של החברות פרוסה בכל הארץ ויכולה להתאים לאיזור החלוקה שלכם.

חברות הובלת משטחים

במידה ואתם זקוקים לשירות זה ומחפשים חברה אשר יכולה לספק לכם שירות מקצועי ולהוסיף אתכם לקווי החלוקה שלה, תוכלו למצוא חברות הובלת משטחים באתר שלנו ולקבל הצעת מחיר תוך שליחת טופס המכרז האישי. חשוב להבחין בין חברות המבצעות שירות זה לחברות העוסקות בתחום של הובלת דירות. כאן מדובר על שירות אשר מבוסס על העיקרון של קווי חלוקה של הובלות ומסופק באופן קבוע על ידי החברה.

לא כל חברת הובלה יכולה לבצע שירותים אלו, שכן במקרים רבים נדרש ציוד מיוחד המתאים לשירות זה, כגון: משאית עם רמפה ובחלק מהמקרים משאיות פתוחות (למשל במקרה של הובלת משטחים גדולים במיוחד או שקי ביג בגים, שקי ענק), ביטוח תכולה מקיף אשר מספק לכם פוליסה מקיפה על הציוד והסחורה ובמקרים מסויימים מלגזה להרמת המשטחים. למרות שלרוב, על העסק לספק את המלגזה, שכן משאית החברה מגיעה אל העסק ולא להיפך.

בחירת חברה

הדרך הטובה והפשוטה ביותר לבחירת חברה היא לבצע בדיקה של החברות בנושא. בשלב הראשון רצוי לבדוק מי החברות המספקות שירותים אלו והאם הם מוכרות במגזר העסקי כנותני שירותי עבור הובלות לעסקים. חשוב לבדוק מול מי אתם עובדים, היות ומדובר בסחורה רבה אשר תגיע לידי המובילים. רמת המקצועיות של החברה חייבת להיות גבוהה ביותר, שכן מדובר על ציוד רב, אשר חייב להגיע ליעדו בזמן וללא עכבות. בנוסף היות ומדובר על חברה איתה אתם הולכים לעבוד באופן קבוע, במידה ומדובר על קווי חלוקה, ולכן מקצועיות החברה חייבת להיות כזו אשר לא תשאיר שום מקום לטעויות.

מה חשוב לעשות

הקפידו להכין הסכם מפורט עם החברה אשר מגדיר את תפקידה והשירות שעליה לספק לכם. ציינו את השעות והימים שעל החברה לבצע את החלוקה, יש לציין את המחירים על פיהם נעשה החישוב וכמובן אופן התשלום, שכן רוב המוסדות משלמות לפי תשלום שטוף פלוס.. פרטים אלו חשוב לציין בהסכם העבודה ואף לפרט האם קיימים יחסי עובד מעביד או כל הסדר אחר אשר יש לכם עם החברה.

דבר נוסף אשר יש להכניס להסכם הוא סעיף פיצוי בשל תאונה, נזק או כל גורם אחר. סעיף זה צריך להגן עליכם במידה והחברה גרמה נזק לציוד ובמקרה בו החברה אף גרמה לכם נזק בגין טעויות שעשתה. לדוגמא: ציוד אשר לא הגיע ליעדו בזמן או שלא הגיע כלל, ציוד חסר או שנפגע במהלך ההובלה.

שימו לב כי פוליסת הביטוח מגנה עליכם רק עד מחיר מסויים ועליכם לוודא כי שווי הציוד שלכם הוא נמוך או שווה למחיר זה. בנוסף בידקו מראש מה גובה ההשתתפות העצמית ובעיקר, מי צריך לשאת בה במקרה של הפעלת הפוליסה – אתם או החברה. פרטים אלו ואחרים יחסכו לכם כאבי ראש מיותרים בעתיד, כך שתוכלו להיות בראש שקט כאשר הציוד שלכם מובל ליעדו בשלום.

שיהיה בהצלחה!

תכולת גן ילדים להובלה
12 אוג
זקוקים לשירות הובלת גני ילדים? מחזיקים בגן ילדים ומתכננים לעבור מיקום? הובלת גן ילדים היא הובלה יחסית מורכבת ויש להיערך לכך בהתאם. בהובלות בישראל תקבלו…
משרד של מוסד ארגוני להובלה
26 דצמ
בחיפוש ובחירה של מובילים להובלת מוסדות ארגוניים, תצטרכו לבחור את הטובים ביותר, מבלי להתפשר בנושא. הובלת מוסד ארגוני היא הובלה מורכבת ורק חברות הובלה מנוסות…
ארגז שכתוב עליו הובלות באנגלית
13 אוג
חברות הייטק זקוקות לשירותי הובלה ממובילים מקצועיים ואמינים, לעתים החברה מתפתחת ומתרחבת, היא עוברת למשרדים חדשים וגדולים יותר, לכן עליה לפנות את הציוד מהמשרד הישן…
ציוד משרדי ארוז לקראת מעבר
31 מרץ
כאשר מתכננים לעבור למשרד חדש או זקוקים לציוד משרדי חדש במקום העבודה חשוב לחפש מוביל מקצועי ומנוסה. הובלת ציוד משרדי אינה דבר של מה בכך,…
נגישות
close