הובלת מזגן

התחדשתם במזגן לקראת הקיץ הלוהט? מחפשים מובילים וחברות הובלה להובלת המזגן? ומה בנוגע להתקנתו? באתר הובלות בישראל תוכלו למצוא מגוון רב של מובילים וחברות הובלה שישמחו לספק את השירות ותוכלו לתאם הובלת מזגן במספר הקלקות.

הובלת מזגן

הובלת מזגן עילי מורכבת מהובלת המוצר שמורכב מ-2 מארזים, היחידה התוך ביתית והיחידה החיצונית. בנוסף להובלת המזגן, יש להתקינו במקצועיות מרובה, זהו מוצר שמקובע באחד הקירות בבית וממנו צנרת שיוצאת החוצה ומתחברת ליחידה החיצונית.

הובלת מזגן מיני מרכזי

נכון שהמזגנים העיליים הם המזגנים הנמכרים ביותר בישראל, אך גם למזגנים מיני מרכזיים יש שוק די גדול. היתרון הבולט של מזגן זה הוא האסתטיקה מאחר ולא רואים יחידות של מזגן בכל הבית אלה תעלה דקורטיבית בתקרה שמעבירה מיזוג אוויר בכל חדר. מזגן זה מורכב מכמה יחידות ויש לבנות את התעלות באמצעות גבס.

הובלת צ׳ילרים עם מנוף

הצ׳ילרים (מערכות קירור באמצעות מים וגז קר) בדרך כלל מותקנים במפעלים ובמוסדות גדולים. ישנם מספר סוגים של צ׳ילרים הנמכרים על ידי חברות שמתמחות בנושא והיחידות שלו גדולות במיוחד. מסיבה זו תצטרכו להיעזר בהובלת הצ׳ילר עם מנוף, פתרון שיניב תוצאה מדויקת, מהירה ונוחה.

הובלות בישראל – חיסכון בזמן וכסף

רכשתם מזגן חדש וקיבלתם הצעת הובלה והתקנה מהחנות שהייתה גבוהה יותר מהתקציב שלכם או שנראה לכם שהצעה זו יקרה מידי מהמחירים בתחום? אצלנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר משתלמות שתוכלו להשוות ולבחור את ההצעה שהכי מתאימה לכם.

מתעניינים בהובלת מוצרי חשמל נוספים? לחצו כאן

איך זה עובד? כל שתצטרכו הוא פשוט למסור לנו את פרטי ההובלה שלכם בטופס כאן בתחתית העמוד ואנחנו נחזור אליכם כמו שהבטחנו עם עד 4 הצעות מחיר ובמהירות המתאפשרת. יש לכם שאלות נוספות בנושא? תוכלו ליצור קשר עם כל אחד מהמובילים שנציע לכם ותוכלו להתייעץ איתם.

תנור שצריך להוביל
28 ספט
רוצים להוביל תנור ביתי? מחזיקים תנורים מקצועיים במסעדה שלכם וזקוקים לשירות הובלת תנור בדחיפות, אפילו מהיום להיום? באתר הובלות בישראל תוכלו לתאם כל סוג של הובלה…
30 אוג
התחדשתם במזגן לקראת הקיץ הלוהט? מחפשים מובילים וחברות הובלה להובלת המזגן? ומה בנוגע להתקנתו? באתר הובלות בישראל תוכלו למצוא מגוון רב של מובילים וחברות הובלה…
מוצרי חשמל שמוכנים להובלה
09 יול
מחפשים מובילים וחברות הובלה להובלת מוצרי חשמל? רוצים להוביל בבטחה את המחשב החדש או הטלוויזיה שרכשתם? אצלנו בהובלות בישראל תוכלו לתאם הובלה עם מוביל מקצועי…
סבל סוחב מייבש כביסה להובלה
25 פבר
יש ברשותכם מייבש כביסה המיועד להובלה? פתח הבית שלכם לא מספיק גדול להוצאת המייבש? במקרה כזה תצטרכו שירות הובלת מייבש כביסה עם מנוף, שירות אותו…
נגישות
close