הובלות – עסקה טובה

כולם משתמשים בשירותים של חברות הובלה, איך גורמים להובלות להפוך מעסק ביש לעסקה טובה? העברת דירה היא תהליך מרגש, תוצאה של החלטות קשות ואמיצות, המכיל בתוכו אתגרים חדשים רבים.

שאלה נפוצה בקרב משפחות העומדות בפני מעבר דירה היא: כמה תעלה בסופו של דבר ההובלה? מחקרים מראים, שהעלויות הנלוות למעבר דירה, מגיעות ל- 11% מערך הדירה בממוצע, בתוך עלויות אלו נכללים מיסים, הובלות, שיפוצים, קניית רהיטים המותאמים לדירה ועוד.

הובלות, כמה זה באמת עולה לנו?

מחיר ההובלה לבדה תלוי בגורמים רבים, ישנו טווח מחירים רחב בין חברות הובלה רבות. בין הגורמים המשנים את מחיר ההובלה: עונת השנה של ההובלה לדוגמא, בקיץ, בו משפחות רבות עוברות דירה, מחיר ההובלה יעלה, כמו כן מחירן של ההובלות ישתנה בהתאם למרחק אותו יצטרכו המובילים לעבור בין שתי הדירות, גודל תכולת הבית, קומות הדירה החדשה והישנה, קיום מעלית בבניינים (האם המובילים יצטרכו לעלות במדרגות?), הגישה לחנייה משני הבניינים, אלה רק חלק מהמשתנים הנלקחים בחשבון בעת חישוב הצעת מחיר הניתנת על ידי חברת ההובלות.

מכיוון שישנם משתנים רבים כל-כך, הדרך היעילה ביותר לקבלת הערכה מדויקת של מחיר העברת דירה, היא לקבל הצעת מחיר מפורטת מחברות ההובלה על סמך הנתונים שמועברים להם אודות הדירה ותכולתה. על הצעת המחיר של ההובלה לכלול רשימה של תכולת הבית, ייתכן וישנם חפצים שהמובילים יצטרכו לפרק על מנת להוציאם מהדירה בעת מעבר דירה, בכל מקרה כדאי לקבל הצעת מחיר ממספר חברות הובלות מתחרות, אך חשוב לזכור, לא תמיד כדאי לקחת הצעה של חברת הובלות הזולה ביותר.

העברת דירה היא תהליך בה אנו מפקידים את חפצינו בידי מובילים זרים, חשוב ביותר שזרים אלו יהיו מובילים מקצועיים ואחראיים ולא תמיד נמצא את אלו בהצעה הזולה ביותר. מובילים רבים אינם רוכשים ביטוח על תכולת ההובלה, אין צורך להכביר במילים כמה ביטוח הוא חשוב בעת העברת דירה. המחיר הנוסף, הוא בהחלט כדאי והוא בטל בשישים לעומת סך ההוצאה של העברת דירה.

לעיתים חברת ההובלות הזולה ביותר בטווח הקצר, תתברר להיות היקרה ביותר בסופו של דבר.

חשוב מאוד לא לעבוד עם חאפרים! 

עבודה עם חאפרים בהובלות תעלה לכם ביוקר וכנראה שתשלמו מחיר זול בהתחלה אבל אחרי זה תשלימו את הפערים ובגדול! לא תמיד חברת הובלות הזולה ביותר היא הטובה ביותר ולהיפך, חברה רצינית לא תרשה לעצמה לעבוד בחינם ותספק לכם אחריות עבור ביצוע ההובלה. חברת הובלות מקצועית תתן לכם את הרגשה שאפשר לסמוך עליה וזאת תוכלו להרגיש בשירות, ביחס ובזמינות החברה אליכם.

בסיכום סופי עם חברת ההובלות על המחיר הסופי, תעדו אותו בכתב ובחתימת שני הצדדים,  תיעוד ההסכם בכתב ובחתימה, יחייב את חברת ההובלות לקיים את דברה ולגבות את המחיר שסוכם ביום ביצוע העבודה.

 

אדם מוביל קרטונים ארוזים
20 פבר
מתגוררים בדירת פנטהאוז ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה מקצועיים המספקים שירותי הובלת דירות גג? באתר הובלות בישראל תוכלו לחשב את ההוצאה מבעוד…
דירת סטודיו
15 ינו
מתגוררים בדירה קטנה ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה המספקים שירות הובלת דירת סטודיו? בהובלות בישראל תקבלו מענה מהיר לשירות זה ולשאר שירותי…
דירה מוכנה להובלה
07 ינו
רוצים לעבור דירה בקיץ הקרוב? פנויים רק בחודשי הקיץ לביצוע מעבר הדירה? בהובלות בישראל תוכלו לתאם הובלה מראש לקיץ הקרוב וליהנות ממספר הצעות מחיר משתלמות…
שלט we are moving לפני מעבר דירה
13 אפר
מתכננים מעבר דירה בקרוב? מתגוררים בוילה, קוטג׳ או כל בית פרטי אחר וברשותכם ריהוט וציוד רב? אם אתם מחפשים חברות הובלה ומובילים אמינים להובלת בית…
נגישות
close