השוואת מחירי הובלות

המחיר הזול ביותר להובלה שלכם!

🤯מבצע חם להובלות דירה ופריטים בודדים במחיר הכי זול שתמצאו! 

✔ 100% שביעות רצון

✔ 100% מקצועיות

✔ פריסה ארצית


ניתן להזמין שירות דחוף מהיום להיום!

לקבלת יעוץ והצעת מחיר בחינם חייגו 053-7934108

גם להשאיר הודעה זה בסדר 🙂

הובלת דירה לעיתים יכולה להיות תהליך פשוט וקל או לחילופין עבודה מורכבת ומסובכת אשר כוללת את מציאת המובילים הטובים ביותר וחברות הובלה מומלצות אשר גם ידרשו מחיר הובלה סביר עבור ביצוע מעבר הדירה שלכם. במאמר הבא ננסה לסרוק את האפשרויות העומדות בפניכם בעת מעבר דירה וביצוע הובלה עם חברת הובלות מקצועית ואמינה.

מה כוללת הובלת דירה?

הובלת דירה כשמה כן היא – מעבר מדירתכם הישנה למעוזכם החדש, לעיתים ההובלה כוללת גם את אריזת התכולה, ולעיתים היא כוללת רק את ההעברה של כל ציוד הדירה שלכם ופריקתו לאחר מכן. לעיתים אף יש צורך בפירוק הרהיטים מדירתכם הישנה והרכבתם בדירתכם החדשה – כמובן שהדבר מותנה בתשלום נוסף מבחינת החברה.

תהליך הובלת הדירה כולל קבלת הצעות מחיר, קריאת חוות דעת והמלצות, עריכת הסכם מול החברה שבחרתם לעבוד עימה וכמובן – ביצוע ההבלה עצמה.

תחילת התהליך צריכה להיות בשלב קבלת הצעת המחיר, כאשר תמיד רצוי (לפחות בנושא של מעבר דירה ולא בהובלה של פריטים בודדים) שנציג מטעם החברה יגיע לדירתכם למתן הצעת מחיר למעבר. את כל התהליך תוכלו לעשות תוך מספר שעות.

התהליך כולל קבלת הצעות מחיר מחמש חברות הובלה (למען האמת לא צריך יותר) אשר ייפנו אליכם וייתנו לכם הצעות מחיר להובלה המדוברת, כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם משלמים מחיר הובלה סביר. יחד עם זאת חשוב לזכור – לא תמיד המחיר הזול והאטרקטיבי ביותר הוא זה שאתם צריכים לעבוד איתו ולפעמים מחירים זולים מידי יכולים להעיד על שירות שלא כולל חלק מן הדברים שלהם אתם זקוקים כמו פירוק והרכבת הרהיטים או אריזת הציוד.

ביצעתי השוואת מחירים – מה עכשיו?

השוואת מחירי הובלות היא בעצם התהליך הראשון בדרך לבחירת חברה ומעבר לדירתכם החדשה. לא מדובר על השוואת מחירים בסגנון של השוואה בין מוצרים שניתן לבוא ולבדוק אחד לאחד איזה מוצר יותר משתלם ואיפה כדאי לקנות, אלה מדובר על השוואת שירותים אשר מורכבת מעט, כאשר כל חברה יכולה לספק שירות אחר ולגבות מחיר שונה עבור השירות שאתם דורשים.

לא לוותר על הסכם

עריכת הסכם הובלה הוא שלב חשוב מאוד בתהליך ההובלה, ההסכם לא צריך להיות מנוסח בצורה מורכבת אלא פשוט לכלול את רשימת התכולה המלאה שלכם. מקום העמסה ומקום היעד של ההובלה, בדיקה כי החברה מספקת לכם ביטוח, תאריך ושעת ההובלה וניתן גם להכניס סעיף של מספר המובילים אשר יגיעו והאם חברה מספקת שירותים נוספים הכלולים במחיר כגון: פירוק והרבה של רהיטים, מיטות וארונות. ציוד ואריזה של הדירה ועוד.
במידה ותרצו לגבות את עצמכם תוכלו להכניס סעיף נוסף המדבר על בעיות בהובלה שיכולות להיווצר כמו לדוגמא סעיף פיצוי במידה והחברה לא תופיע ביום ההובלה. בדרך כלל מדובר על פיצוי של עד מחצית מעלות ההובלה שקבעתם, אך באפשרותכם לכלול בסעיף זה גם תשלום עלות ההובלה שלכם לחברה אחרת במידה וחברה איתה קבעתם לא תופיע ביום המעבר. אנו ממליצים בחום להכניס סעיף זה, שכן הוא מספק לכם מידה של הגנה נוספת במקרה והחברה תחליט לא להופיע או שתאחר לכם בצורה משמעותית מסיבה כלשהי. בנוסף, חברות אשר מראש לא רוצות לחתום לכם על סעיף זה – בשום פנים ואופן אל תעשו איתם את ההובלה!

כעת נסביר איך צריך לעשות השוואת מחירים להובלה, מה חשוב לבדוק כאשר עורכים השוואה בין החברות השונות וכיצד ניתן להוזיל את המחירים להובלה שלכם.

כיצד לערוך השוואת מחירי הובלה?

שלב ראשון – חשוב להכין רשימה מסודרת של כל התכולה והציוד שברשותכם. רשימה זו צריכה לעבור במדוייק בין החברות אשר מספקות לכם הצעות מחיר להובלה. כך תוכלו לדעת בוודאות כי אתם מקבלים הצעות מחיר עבור אותה התכולה בדיוק, שכן מדובר בהצעות מחיר עבור שירותים ולא מוצרים ולכן הדבר מורכב יותר ומצריך הכנה מוקדמת מצידכם – לדעת בדיוק עבור מה אתם צריכים לשלם.

שלב שני – עירכו השוואה בין השירותים שמספקת לכם כל חברה. לדוגמא: אם החלטתם שביטוח תכולה הוא דבר משמעותי מבחינתכם, בקשו הצעת מחיר עבור ביטוח התכולה והציוד מכל החברות איתם אתם מדברים. אותו כנ"ל גם לגבי שירותים אחרים כגון: פירוק והרכבה, שימוש בשירותי מנוף, שירותי אריזה וכו'. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם משלמים עבור אותו המוצר ומקבלים הערכה רלוונטית לשירות שאתם צריכים מחברות שונות.

שלב שלישי – זהו בעצם השלב האחרון של קבלת הצעות המחיר בפועל. תמיד רצוי כי נציג החברה יגיע לראות את הציוד ויתן לכם הערכת מחיר בביתכם לאחר שהוא ראה את כל התכולה וקיבל את כל המידע. ניתן לעשות זאת גם דרך הטלפון במידה ואתם מציינים את כל הפרטים לנציג החברה. למרות זאת, הפגישה חשובה על מנת שתוכלו לראות מול מי אתם עובדים, מי נמצא בצידו השני של הקו והאם אתם בכלל רוצים להפקיד את תכולת ביתכם היקרה בידיו של אותו אדם. זהו גם השלב בו עליכם לבקש המלצות על החברה, לראות כי מדובר בחברה מקצועית ואמינה בעלת תעודת עוסק מורשה ופוליסת ביטוח על המשאית ובעיקר לעשות שימוש באינטואיציה ובכימיה שיש לכם עם אותו מוביל – כי אין שני לרושם ראשוני.

כמה אמורה לעלות לכם הובלה?

בניגוד לתחומים אחרים, עלויות הובלה משתנות בהתאם לציוד, לתכולה ולשירות שאתם דורשים. כך הובלה יכולה להיות בעלות שונה לפי העונות בשנה – זולה בצורה משמעותית בעונת החורף ויקרה עד אלפי שקלים בעונת הקיץ. פרמטרים נוספים יכולים להיות מרחק ההובלה והאם התכולה דורשת תוספת של ביטוח. הצורה הטובה ביותר שתוכלו לחשב את עלויות ההובלה שלכם מוצגת לפניכם במחירון הבא, אשר מתחשב בכלל הפרמטרים ובנוי לפי העונות בשנה.

סוג הובלה ללא פירוק והרכבהכולל פירוק והרכבהמחירים בעונת החורףמחירים שניתן לקבל דרך אתר הובלות בישראל
דירת 3 חדרים 1500-1800 ש"ח1500-2500 ש"ח1000-2000 ש"ח800-1800 ש"ח
דירת 4 חדרים 2000-2500 ש"ח2000-3000 ש"ח1600-2200 ש"ח1300-1800 ש"ח
דירת 5 חדרים 2500-3000 ש"ח3000-3800 ש"ח2200-3200 ש"ח2000-3000 ש"ח
תוספת מנוף מחיר סטנדרטי לפי שעת עבודה 300 ש"ח – מנוף עד קומה רביעית.עלות כל קומה נוספת 50 ש"ח300 ש"ח לשעה250 ש"ח לשעה
תוספת ביטוח הובלות ביטוח הובלות עד 100,000 ש"ח כלול במחירכלול במחיר

המחירים כוללים מע"מ

חשוב לציין כי הערכות מחיר אלו, המוצגות בטבלת מחירון הובלות, נקבעות על פי ממוצע המחירים בלבד ולא מהוות מדד מדיוק היות וכל והתכולה בכל הובלה שונה וכך גם הפרמטרים השונים בכל תהליך העברת דירה אשר מחושבים לפי מרחק הנסיעה, כמות התכולה, מורכבות ההובלה, קומה, נגישות ועוד.

לסיכום

כל שעליכם לעשות כעת הוא למלא את הטופס למטה, לקבל הצעות מחיר מהחברות השונות ולהתחיל לבדוק עם מי כדאי לכם לעבוד וכמה אתם מוכנים לשלם עבור מעבר הדירה שלכם.

מדוע כדאי לערוך השוואת מחירים לפני שסוגרים הובלה?

השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים. חשוב שתהיו מודעים מה מציעה חברת ההובלה ואיזה שירותים המחיר כולל (אריזה, פירוק והרכבה, ביטוח תכולה, מנוף וכו'). מחיר הובלה מורכב מפרמטרים שונים - מרחק מנקודת מוצא ליעד, ציוד, דרישות של הלקוח. יכול להיות שחברת הובלות אחת תנקוב במחיר מסוים שיהיה זול משמעותית מחברת הובלות אחרת אך הוא לא יכלול תחומי שירות שהם משמעותיים וחיוניים עבור תהליך ההובלה שלכם. במקרה כזה תעדיפו לקחת חברה שמציעה את כל השירותים שאתם מחפשים ולא להגיע למצב בו 'הזול הוא היקר'. כלומר, תשלמו פחות אך במידה וחלילה משהו יקרה לציוד שלכם כי ביטוח אינו חלק משירותי ההובלה בסוף הנזק ועוגמת הנפש יעלו יותר. לכן, חשוב לקבל הצעות מחיר ממספר חברות ולא להתפשר.

איך ניתן לבצע השוואת מחירים להובלת דירה?

השוואת מחירים להובלת דירה ניתן לבצע בקלות וביעילות באתר שלנו. חסכו לכם כאב ראש ובמקום לצלצל למספר מובילים, פשוט מסרו לנו את פרטי ההובלה שלכם ואנו נדאג שמספר מובילים מומלצים באזור מגוריכם יחזרו אליכם עם הצעות מחיר שתוכלו להשוות ביניהן בקלות. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אדם מוביל קרטונים ארוזים
20 פבר
מתגוררים בדירת פנטהאוז ומתכננים לעבור דירה בקרוב? מחפשים מובילים וחברות הובלה מקצועיים המספקים שירותי הובלת דירות גג? באתר הובלות בישראל תוכלו לחשב את ההוצאה מבעוד…
שלט we are moving לפני מעבר דירה
13 אפר
מתכננים מעבר דירה בקרוב? מתגוררים בוילה, קוטג׳ או כל בית פרטי אחר וברשותכם ריהוט וציוד רב? אם אתם מחפשים חברות הובלה ומובילים אמינים להובלת בית…
לוגו הובלות אקספרס
31 מאי
תחום ההובלות בישראל הוא תחום מאוד מפותח. מדי יום מאות ישראלים עוברים דירה, מעבירים מיקום לעסק שלהם או משתמשים בכל שירות הובלה אחר הקיים בשוק…
משאית ומנוף שמשמשים להובלות
22 מרץ
אנשים זזים במהלך חייהם ממקום למקום, לטוב או לרע, ולכן תהליך מעבר דירה לחו"ל או רילוקיישן לחו"ל מתקבלים כחלק קבוע של החיים המודרניים. עם זאת…
נגישות
להצעה להובלה פנה אלינולהצעה להובלה פנה אלינו
close