השכרת קרטונים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בקרטונים. לחיסכון בעלות ההובלה ולשמירה על סדר מומלץ לארגן את החפצים השונים בארגזים ממוספרים ומסווגים בקטגוריות שונות. פעולה זו תקל מאוד על האוריינטציה לאחר המעבר ותעזור לכם לבצע את פירוק התכולה במהירות וביעילות לאחר מעבר דירה לביתכם החדש. תוכלו גם להשתמש בארגזים רב שימושיים מפלסטיק אשר ישמרו על הציוד בצורה טובה יותר.

כל מי שיצא לו לעבור דירה אפילו פעם אחת בחיים מכיר את בעיית המחסור בקרטוני אריזה, ושאלה שנשאלת לעיתים קרובות היא איפה משיגים קרטונים לפני הובלת דירה. תמיד לפני הובלה אנו טורחים בחיפושים אחר האריזות, מתעסקים בהדבקות של קרטוני הנייר ומהרהרים האם זה באמת יגן על הציוד השביר והיקר ערך שלנו. לרוב קרטונים לאריזה מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסוימים גם עולים לנו כסף, תלוי כמובן במה שסגרנו עם החברה. במאמר הבא נסקור את נושא האריזה בארגזי קרטון ופלסטיק, נעמוד על היתרונות בכל אחד וניתן לכם טיפים בנושא.

ארגזי קרטון ופלסטיק

ארגזי קרטון

לא רבים יודעים אך ישנם שני סוגים של ארגזים לאריזת התכולה. הסוג הראשון הוא ארגזי קרטון רגילים שאנחנו מכירים מהסופר וכמעט לכל אחד יש לפחות ארגז אחד כזה בבית. ארגזים אלו משמשים את חברות הובלה כבר שנים לאריזת הציוד ומחיריהם נעים בין 5-9 ש"ח לארגז, כאשר חשוב לציין כי מדובר על ארגזים משומשים יד 2, אשר מספקות לכם החברות. המחיר יכול גם להיות על החברה – תלוי כמובן בסוג ההובלה שיש לכם ובמשא ומתן שלכם עם החברה.

ארגזי פלסטיק

הסוג השני של הארגזים הוא ארגזי פלסטיק אשר הם די חדשים בשוק והרבה יותר מקצועיים מארגזי הקרטון שאנו מכירים. כאן בעצם מדובר על ארגזי פלסטיק קשיחים ורב פעמיים להובלה, אשר אוטמים את הציוד בצורה טובה מאוד ומחולקים מראש לפי החדרים שאתם צריכים (כל ארגז מסומן עם שם יעד לפריקה) ומגיעים בגדלים שונים, לפי הבקשה שלכם.

איך משיגים ארגזי פלסטיק וכמה זה צריך לעלות לכם?

בעיקרון חברת ההובלות צריכה לספק לכם את הארגזים, אך לא כל החברות עובדות עם ארגזי פלסטיק קשיחים להובלה. לכן, תחילה חשוב לבדוק האם החברה עובדת עם סוג זה של ארגזים. במידה ולא תוכלו להזמין ארגזים אלו מחברת פלאבוקס אשר תשכיר לכם אותם. זהו שירות חדש ויעיל במיוחד אשר נותן פתרון לבעיית הקרטונים עבור ביצוע הובלת דירה ומאפשר השכרת ארגזי פלסטיק קשיחים שיכילו את תכולת הדירה שלכם ללא כאב ראש. המחירים נעים בין 99 ל- 200 ש"ח עבור השכרת 20 ארגזים לשבועיים, כאשר המשלוח והאיסוף נעשים בחינם על ידי חברת פלאבוקס.

היתרונות בשירות השכרת ארגזי פלסטיק קשיחים:

  • ארגזי הפלסטיק הקשיחים נאטמים על יד מכסה מתאים וננעלים על ידי אזיקונים.
  • הציוד בארגזי פלסטיק קשיחים נשאר יציב לאורך כל ההובלה.
  • אין חשש לפתיחה אקראית ולהיעלמות ציודכם בזמן ההובלה.
  • המיכלים של ארגזים אלו שומרים על ציודכם מפני לחות ומזיקים.
  • ניתן לערום את המיכלים אחד על השני ועל ידי כך לחסוך הרבה מקום.

שירות השכרת ארגזי פלסטיק קשיחים הוא זול יותר מאספקת ארגזים על ידי חברות הובלה, וזאת משום שמדובר בציוד שאינו מתכלה בתדירות גבוהה ונשמר לאורך זמן, בניגוד לשירותי אריזה בארגזי קרטון. המחיר עבור השכרת ארגזים קשיחים הוא בסדר גודל של 200 ש"ח עבור ארגזים המספיקים לתכולת בית, בניגוד לחברות הובלות אשר מספקות שירותי ציוד ואריזה תמורת 300-500 ש"ח עבור תכולת דירה, אך במקרה של השכרת ארגזים קשיחים לא מדובר על אריזת הציוד ויש להחזיר את הארגזים במצב תקין. כך שלכל צד קיימים היתרונות שלו, אך חשוב לזכור כי לא תמיד המחיר הזול ביותר הוא המשתלם ביותר ופעמים רבות ההבדל בשירות בין חברות הובלה הוא משמעותי לא פחות מהפרשי המחירים בין החברות השונות.

כיצד לארוז?

ראשית יש להכין רשימה מסודרת של תכולת הדירה הכוללת את כל הפריטים והציוד שברצונכם להעביר. רשימה זו תעזור לכם בהמשך לדעת האם ארזתם את כל התכולה והאם כל התכולה שלכם הגיעה ליעדה בשלום. בצורה זו תוכלו לעקוב במסודר אחרי אריזת הדירה שלכם ולהיות בטוחים כי כל הציוד שאתם צריכים ארוז בצורה מסודרת עם ארגזים שמספקת לכם החברה או שרכשתם בעצמכם.

חלוקה וסימון הארגזים

רצוי לחלק את הציוד לפי החדרים אליהם הוא מיועד, בצורה כזו תוכלו לפרוק אותו ביתר קלות מהארגזים בתום ההובלה. רצוי לסמן לאיזה חדרים הציוד מיועד על ידי רישום על הארגז או מדבקות בצבעים שונים המחולקות לפי החדרים בבית. אירזו את הציוד בצורה כזו שהדברים הדחופים ביותר כמו אוכל לילדים וציוד נחוץ אשר נראה לכם שתזדקקו לו בשעות הראשונות של המעבר, הוא גם יהיה הראשון לרדת מהמשאית כך שיהיה לכם קל למצוא אותו.

מה לעשות עם ציוד שביר?

ציוד שביר יש לעטוף בניילון פצפץ אשר מספקת לכם החברה או בניירות עיתון על מנת לשמור עליו. מומלץ ליידע את המובילים כי מדובר בציוד שביר אשר יש להיזהר איתו ולהקפיד כי הסבלים יעלו אותו בזהירות על משאית החברה. במידה ומדובר במסכי מחשב או ציוד אחר אשר תוכלו לקחת איתכם באופן אישי ברכב הפרטי, רצוי לעשות זאת ולהוציא את האחריות הזו מהיידים של המובילים.

כאשר מדובר באריזה של טלוויזיה עם מסך LCD גדול או ציוד רגיש אחר, הקפידו להראות למובילים כי הציוד שלם לפני שהם אורזים אותו וחשוב מאוד כי יארזו אותו בעצמם! במקרה של סדק למסך או כל נזק אחר שעלול להיגרם במהלך ההובלה, המובילים יאשימו אותכם במידה והציוד היה ארוז לפני כן ויגידו כי זו אשמתכם, שכן הציוד היה שבור לפני כן. לכן חשוב מאוד לתת למובילים לארוז את הציוד הגדול והרגיש ולא לעשות זאת בעצמכם בשום מקרה.

במידה ובכל זאת החלטתם לארוז בעצמכם וארזתם ארגזים עם ציוד שביר – דאגו לציין עובדה זו על גבי הארגז. בצורה זו יידעו המובילים להתמודד עם ארגזים אלו בצורה המתאימה ולהתייחס ברגישות יתרה. מומלץ לארוז את הציוד עם ארגזי פלסטיק אטומים, דבר אשר יחסוך לכם הן בעלות ויספק לכם בטחון גדול יותר באריזת הציוד.

מחירי קרטוני אריזה ושירותי אריזה

אם אתם לפני מעבר דירה מומלץ לקבל הצעות מחיר מחברות הובלות או חברות אריזת ציוד ולבחון את השירות. הובלת דירה עם ארגזים קשיחים למשל תקל עליכם את תהליך מעבר הדירה ואף תחסוך לכם כסף.

איך לקבל הצעות מחיר

מלאו את הטופס המצורף בדף עם פרטיכם ופרטי ההובלה ותוך מספר דקות יחזרו אליכם עם מספר הצעות מחיר לשירותי הובלה ואריזה, ללא עלות והתחייבות מצידכם.

שיהיה בהצלחה!

דמות מחזיקה קרטון שנמצא באחסון
22 מרץ
בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בקרטונים. לחיסכון בעלות ההובלה ולשמירה על סדר מומלץ לארגן את החפצים השונים בארגזים ממוספרים ומסווגים בקטגוריות…
נגישות
להצעה להובלה פנה אלינולהצעה להובלה פנה אלינו
close