השכרת קרטונים להובלה

בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בקרטונים ושאלה שנשאלת לעיתים קרובות היא איפה משיגים קרטונים לפני הובלת דירה.  קרטונים לאריזה מסופקים לנו על ידי חברת הובלה ובמקרים מסוימים גם עולים לנו כסף, תלוי כמובן במה שסגרנו עם החברה. במאמר הבא נסקור את נושא האריזה בארגזי קרטון ופלסטיק, נעמוד על היתרונות בכל אחד וניתן לכם טיפים בנושא.

ארגזי קרטון ופלסטיק

ארגזי קרטון

לא רבים יודעים אך ישנם שני סוגים של ארגזים לאריזת התכולה. הסוג הראשון הוא ארגזי קרטון רגילים שאנחנו מכירים מהסופר וכמעט לכל אחד יש לפחות ארגז אחד כזה בבית. ארגזים אלו משמשים את חברות הובלה כבר שנים לאריזת הציוד ומחיריהם נעים בין 5-9 ש"ח לארגז, כאשר חשוב לציין כי מדובר על ארגזים משומשים יד 2, אשר מספקות לכם החברות. המחיר יכול גם להיות על החברה – תלוי כמובן בסוג ההובלה שיש לכם ובמשא ומתן שלכם עם החברה.

ארגזי פלסטיק

הסוג השני של הארגזים הוא ארגזי פלסיטק אשר הם די חדשים בשוק והרבה יותר מקצועיים מארגזי הקרטון שאנו מכירים. כאן בעצם מדובר על ארגזי פלסטיק קשיחים ורב פעמיים להובלה, אשר אוטמים את הציוד בצורה טובה מאוד ומחולקים מראש לפי החדרים שאתם צריכים (כל ארגז מסומן עם שם יעד לפריקה) ומגיעים בגדלים שונים, לפי הבקשה שלכם.

איך משיגים ארגזי פלסטיק וכמה זה צריך לעלות לכם?

בעיקרון חברת ההובלות צריכה לספק לכם את הארגזים, אך לא כל החברות עובדות עם ארגזי פלסטיק קשיחים להובלה. לכן, תחילה חשוב לבדוק האם החברה עובדת עם סוג זה של ארגזים. במידה ולא תוכלו להזמין ארגזים אלו מחברת פלאבוקס אשר תשכיר לכם אותם. המחירים נעים בין 99 ל- 200 ש"ח עבור השכרת 20 ארכזים לשבועיים, כאשר המשלוח והאיסוף נעשים בחינם על ידי חברת פלאבוקס.

כיצד לארוז?

ראשית יש להכין רשימה מסודרת של תכולת הדירה הכוללת את כל הפריטים והציוד שברצונכם להעביר. רשימה זו תעזור לכם בהמשך לדעת האם ארזתם את כל התכולה והאם כל התכולה שלכם הגיעה ליעדה בשלום. בצורה זו תוכלו לעקוב במסודר אחרי אריזת הדירה שלכם ולהיות בטוחים כי כל הציוד שאתם צריכים ארוז בצורה מסודרת עם ארגזים שמספקת לכם החברה או שרכשתם בעצמכם.

חלוקה וסימון הארגזים

רצוי לחלק את הציוד לפי החדרים אליהם הוא מיועד, בצורה כזו תוכלו לפרוק אותו ביתר קלות מהארגזים בתום ההובלה. רצוי לסמן לאיזה חדרים הציוד מיועד על ידי רישום על הארגז או מדבקות בצבעים שונים המחולקות לפי החדרים בבית. אירזו את הציוד בצורה כזו שהדברים הדחופים ביותר כמו אוכל לילדים וציוד נחוץ אשר נראה לכם שתזדקקו לו בשעות הראשונות של המעבר, הוא גם יהיה הראשון לרדת מהמשאית כך שיהיה לכם קל למצוא אותו.

מה לעשות עם ציוד שביר?

ציוד שביר יש לעטוף בניילון פצפץ אשר מספקת לכם החברה או בניירות עיתון על מנת לשמור עליו. מומלץ ליידע את המובילים כי מדובר בציוד שביר אשר יש להיזהר איתו ולהקפיד כי הסבלים יעלו אותו בזהירות על משאית החברה. במידה ומדובר במסכי מחשב או ציוד אחר אשר תוכלו לקחת איתכם באופן אישי ברכב הפרטי, רצוי לעשות זאת ולהוציא את האחריות הזו מהיידים של המובילים.

כאשר מדובר באריזה של טלוויזיה עם מסך LCD גדול או ציוד רגיש אחר, הקפידו להראות למובילים כי הציוד שלם לפני שהם אורזים אותו וחשוב מאוד כי יארזו אותו בעצמם! במקרה של סדק למסך או כל נזק אחר שעלול להיגרם במהלך ההובלה, המובילים יאשימו אותכם במידה והציוד היה ארוז לפני כן ויגידו כי זו אשמתכם, שכן הציוד היה שבור לפני כן. לכן חשוב מאוד לתת למובילים לארוז את הציוד הגדול והרגיש ולא לעשות זאת בעצמכם בשום מקרה.

איך לקבל הצעות מחיר

לקבלת הצעות מחיר מלאו את הטופס המצורף בדף עם פרטיכם ופרטי הובלה ותוך מספר דקות יחזרו אליכם עם מספר הצעות מחיר, ללא עלות והתחייבות מצידכם.

שיהיה בהצלחה!

אנשים יושבים מתחת לקרטונים שמיועדים להובלה
22 מרץ
כל מי שיצא לו לעבור דירה אפילו פעם אחת בחיים מכיר את בעיית המחסור בקרטוני אריזה. תמיד לפני  ההובלה אנו טורחים בחיפושים אחר האריזות, מתעסקים…
דמות מחזיקה קרטון שנמצא באחסון
22 מרץ
בכל הובלת דירה אנו נדרשים לארוז את הציוד והתכולה בקרטונים ושאלה שנשאלת לעיתים קרובות היא איפה משיגים קרטונים לפני הובלת דירה.  קרטונים לאריזה מסופקים לנו על…
נגישות
close