טיפים לשילוח בינלאומי

אנשים רבים מקבלים החלטה באמצע החיים, לעבור ולהתגורר מעבר לים.
ההחלטה יכולה לנבוע מסיבות מגוונות: שליחות מטעם מקום העבודה, החלטה משפחתית משותפת, עסק אשר מסיבה אסטרטגית נכון לו לפעול ממדינה אחרת ועוד.
בכדי שהמעבר לחו"ל, יתבצע באופן יעיל נוח וללא תקלות, לחברת שילוח בינלאומי שתעבדו איתה יש חשיבות גדולה.

טיפים לביצוע שילוח בינלאומי יעיל

לאחר שהתקבלה ההחלטה לעבור אל מדינה מעבר לים ולבצע שילוח בינלאומי, חשוב שתבחנו טוב מי היא אותה חברת הובלה שתבצע עבורכם את המעבר.
הובלת הציוד האישי, או העסקי שלכם על ידי חברה מיומנת, תעניק לכם שקט נפשי, וביטחון מלא שהציוד יגיע בשלמותו אל יעדו.
האפשרות שעלולות להיות תקלות כאלו או אחרות גורמות למתח עצום, בנוסף על המתח שכרוך במעבר למדינה אחרת .
שילוח בינלאומי מקצועי, לעומת שילוח בינלאומי לא מוצלח, יכול לשנות את אופי השהות מקצה לקצה. על כן, יש לבחור חברת שילוח בינלאומי, שתבצע עבורכם את המעבר לחו"ל בצורה מקצועית.

מה מסמל חברת שילוח בינלאומית מקצועית וכזו שנכון לשכור את שרותיה?
לפני שבודקים חברות לעומק, יש לבחור חברות ספציפיות אשר מבצעות עבודה יסודית, במקצועיות באמינות ובמיומנות.

לאחר שנבחרו מספר חברות שלעניות דעתכם מספקת את שלושת הקריטריונים המצוינים מעלה, יש לרדת לרזולוציות גבוהות יותר ולבחון מספר פרמטרים:

תחבורה – עליכם לערוך בדיקה של כמות המשאיות אשר קימות ברשות החברה.
מעבר לכמות, חשוב עוד לוודא, מהו גודל המשאיות, כמו גם איכותם.
כשאנו מדברים על איכות, אנו למעשה מכוונים לטיב המשאית כגון: האם היא פתוחה או סגורה, האם היא מכוסה בברזנט או בפח ועוד. ציוד נשמר טוב יותר במשאיות מוגנות.
סוכנות חיצונית – חברת שילוח בינלאומי אשר מקיימת קשר הדוק עם חברה במדינה אליה אתם עוברים, תייעל את העברה.
החברה, היא זו שתשחרר עבורכם את הציוד ותסייע בהליכים אל מול המכס, אחרת תאלצו אתם לעשות זאת ולעיתים התהליך יכול להיות מסובך בעיקר כשלא מכירים את הנהלים.
על כן כדאי מעבר לכל ספק, לשכור שירותים מחברה אשר לה קשרי עבודה עם חברה, במדינה אליה אתם מבצעים את המעבר.

צוות חברת שילוח בינלאומי- כל חברה אשר הנכם בוחנים, רצויי שתהיה מורכבת מצוות אמין ומקצועי, אשר מכיר את העבודה על בורייה.
זאת משום שנציגים מטעם החברה, ישמשו "כמיופי כוח" שלכם, בכדי שיוכלו להעביר ולשחרר ציוד מהמכס.
הנציגים יטפלו בכל הדרוש לכם בתקופת המעבר.על כן חברת שילוח בינלאומי, אמורה להחזיק עובדי עמילות מכס, בעלי רישיון תקין.

אריזה – את הציוד אשר הינכם מעבירים לחו"ל, יש לארוז כראוי. האריזה לא מתבצעת באותו האופן שמתבצעת האריזה, לשם מעבר בתוך המדינה. בסיכומו של יום, מעבר לחו"ל עם או בלי חברת שילוח בינלאומי, עולה לא מעט כסף. לעיתים יש ציוד שכדאי להשאיר בארץ ולא להוביל אותו אל מדינת היעד.
כמו כן, יש ציוד אשר נכון יותר שתעלו איתכם למטוס ולא תשאירו במכולה. החברה איתה תעבדו, תמליץ לכם מה כדאי לקחת איתכם ומה להשאיר בארץ.

חברת שילוח בינלאומי אשר דואגת ללקוחותיה, תספק ארגזים איכותיים לשם האריזה.

הקופסאות, אינם מקרטון רגיל כמו שאנו נוהגים לראות בסופרים ובהובלות המתבצעות בתוך ישראל, אלו הם קופסאות בגדלים שונים, אשר מרופדות באופן שונה.
קיימים ארגזים מרופדים, ארגזים עשויים מעץ ועוד בכדי שהתכולה תישמר בעת המעבר למדינת היעד.

יועץ מלווה – חברת שילוח בינלאומי איכותית, לרוב מצמידה לכל לקוח איש מטעמה, אשר מלווה אותו מרגע בו נחתם חוזה עם החברה ועד הרגע שכל הציוד נמצא מעבר לים במדינת היעד.
תפקידו של היועץ הוא לעזור לכם להחליט מה ראוי שתיקחו איתכם ועל מה נכון יותר לוותר, הוא יסייע לכם במילויי הטפסים, ימסור לכם תאריכי יעד להובלה ועוד, כל שאלה או חשש אשר יעלה במוחכם, אתם רשאים לשאול את היועץ שמינו לכם מטעם החברה והוא ידע איך להדריך אתכם ולספק לכם תשובות שיפוגגו את החשש.

אל תתנו לזמן לחמוק לכם בין הידיים, חשוב מאוד להבין כי כל חברת שילוח צריכה להזמין מקום בבטן האוניה או בבטן המטוס, להעברת הציוד שלכם.

ככל שתתריעו בטרם עת לחברת שילוח בינלאומי על מועד העברה שלכם, כך למעשה יצליחו לשריין לכם מקום לציוד והכול יתבצע כמתוכנן, אם תמתינו לדקה התשעים גם חברת שילוח בינלאומי גדולה ומיומנת, תתקשה למצוא עבורכם מקום בתאריך הרצוי.

זוג שאורז לבד את החפצים שלו לקראת הובלה
22 מרץ
חודשיים עברו מאז עברתי לדירה חדשה. חודשיים תמימים ורשימת המטלות עדיין לא הסתיימה. גופי התאורה עוד לא נתלו, המדפים עוד לא נצבעו, תמונות עוד לא…
שתי בחורות עוברות דירה ומחזיקות ארגזים בידיים
22 מרץ
מעבר דירה הנו לעתים הזדמנות פז לרי-ארגון של הסדר בביתנו. הסיבה היא פשוטה: בעת המעבר נארזת כל תכולת הבית לתוך ארגזים ותוך כדי תהליך האריזה…
דגם של בית שמור בתוך ארגז עם קלקר
22 מרץ
הדבר הראשון שצץ בראש הוא הרעיון שפניה למוביל פרטי או למובילים תעלה לנו פחות מאשר פנייה לחברה גדולה. כנראה שהדבר נכון. אולם, עדיין ישנם דברים…
מוביל שסוחב קרטון לקראת הובלה
22 מרץ
הזמנת שירות הובלה היא פעולה בה התנסה כל מי שביקש לעבור דירה או לפנות משרד או מבנה כלשהו. בעלי מקצוע מתחום ההובלה בארץ מעניקים מגוון…
נגישות
אייקון וואטסאפ
close